eJoy tabletky a dávkovanie

Posledná aktualizácia článku:

Ako užívať eJoy

ejoy tabletky a dávkovanie

eJoy je prípravok, ktorý ponúka pánom zlepšenie sexuálneho života, skvalitnenie erekcie a zvýšenie libida. Okrem toho má aj pozitívny vplyv na prostatu. V tomto článku sa dočítate, ako vyzerajú tabletky a ako ich treba správne užívať, teda aké je správne dávkovanie,

Čo je eJoy

Stručne sme už načrtli v úvode, čo eJoy vlastne je. Pri širšom preskúmaní zistíte, že ide o prírodný produkt, ktorý obsahuje zložky známe na trhu zaoberajúcom sa riešením problémami s pánskou sexualitou a erektilnou dysfunkciou. Môže ju užívať už mladí páni od veku osemnásť rokov, ale aj staršie ročníky. Vďaka eJoy by sa mal sexuálny život po užívané eJoy zlepšiť v niekoľkých smeroch, Nie len že zvyšuje chuť na sex a pomáha s lepšou výdržou, prispieva aj k zdraviu prostaty.

Tabletky sú biele podlhovasté hladké kapsulky, v ktorých je obsah pozostávajúci napríklad z maci, chilli alebo saw palmetto. 

Správne dávkovanie

Aby ste predišli zbytočným komplikáciám, je nutné dodržať dávkovanie. To aj napriek tomu, že látky v eJoy sú prírodného pôvodu. Všetkého veľa škodí- to platí aj pri výživových doplnkoch.

Ak chcete čo najlepší možný účinok, odporúča sa užívať dve tablety denne. Pokiaľ viete, že  počas dňa budete mať sex, dajte si aj jednu tabletku ráno a jednu pred sexom. V ideálnom prípade sa účinky dostavia do dvoch až troch dní, niekedy je však nutné čakať aj dlhšie. Odporúčaná dĺžka užívania sú tri až štyri mesiace. Potom si dajte chvíľu pauzu a môžete začať opäť s užívaním.

Tabletky užívajte na ľahko, to znamená, že nie je vhodné užiť eJoy na plný žalúdok. Mohlo by sa stať, že nebude účinný. To platí aj pre stres. Stres je nepriateľom zdravého sexuálneho života a šisto eJoy ani žiaden jeho “kolega” vám nepomôže.

Maximálna denná dávka sú štyri kapsule a nemala by sa za žiadnych okolností prekračovať.

Aktualne skore
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Zanechaj nám svoj názor

Máte vysoký stres a strach že v posteli zlyháte? StressFix vám prinesie pohodu!Pozri StressFix!
+