ejoy tabletky a dávkovanie

eJoy tabletky a dávkovanie

Ako užívať eJoy

ejoy tabletky a dávkovanie

eJoy je prípravok, ktorý ponúka pánom zlepšenie sexuálneho života, skvalitnenie erekcie a zvýšenie libida. Okrem toho má aj pozitívny vplyv na prostatu. V tomto článku sa dočítate, ako vyzerajú tabletky a ako ich treba správne užívať, teda aké je správne dávkovanie,

Čo je eJoy

Stručne sme už načrtli v úvode, čo eJoy vlastne je. Pri širšom preskúmaní zistíte, že ide o prírodný produkt, ktorý obsahuje zložky známe na trhu zaoberajúcom sa riešením problémami s pánskou sexualitou a erektilnou dysfunkciou. Môže ju užívať už mladí páni od veku osemnásť rokov, ale aj staršie ročníky. Vďaka eJoy by sa mal sexuálny život po užívané eJoy zlepšiť v niekoľkých smeroch, Nie len že zvyšuje chuť na sex a pomáha s lepšou výdržou, prispieva aj k zdraviu prostaty.

Tabletky sú biele podlhovasté hladké kapsulky, v ktorých je obsah pozostávajúci napríklad z maci, chilli alebo saw palmetto. 

Správne dávkovanie

Aby ste predišli zbytočným komplikáciám, je nutné dodržať dávkovanie. To aj napriek tomu, že látky v eJoy sú prírodného pôvodu. Všetkého veľa škodí- to platí aj pri výživových doplnkoch.

Ak chcete čo najlepší možný účinok, odporúča sa užívať dve tablety denne. Pokiaľ viete, že  počas dňa budete mať sex, dajte si aj jednu tabletku ráno a jednu pred sexom. V ideálnom prípade sa účinky dostavia do dvoch až troch dní, niekedy je však nutné čakať aj dlhšie. Odporúčaná dĺžka užívania sú tri až štyri mesiace. Potom si dajte chvíľu pauzu a môžete začať opäť s užívaním.

Tabletky užívajte na ľahko, to znamená, že nie je vhodné užiť eJoy na plný žalúdok. Mohlo by sa stať, že nebude účinný. To platí aj pre stres. Stres je nepriateľom zdravého sexuálneho života a šisto eJoy ani žiaden jeho “kolega” vám nepomôže.

Maximálna denná dávka sú štyri kapsule a nemala by sa za žiadnych okolností prekračovať.

Časté otázky na dávkovanie

ako zvýšiť hladinu testosteronu?Čo sa stane, ak užijem viac ako sa odporúča?

Nie je pravidlom, že sa s vaším telom musí reálne niečo udiať. Vo všeobecnosti sa nemusíte báť žiadnych závažných negatívnych dôsledkov, ak užijete viac ako máte. Avšak nemožno vylúčiť, že sa objavia príznaky ako tráviace problémy, únava, malátnosť, začervenanie pokožky či bolesti hlavy. Jedná sa však o výnimočne sa objavujúce symptómy, nakoľko produkt eJoy vystihuje stopercentne prírodné zloženie.

Aké je odporúčané dávkovanie tabliet eJoy?

Odporúčané dávkovanie sú dve tabletky v ranných hodinách a dve tabletky vo večerných hodinách. Nie je dobré sa zamerať iba na to, kedy presne máte / mávate pohlavný styk. Ejoy užívajte pravidelne, aspoň 2 či 3 mesiace, aby ste pocítili jeho účinky v maximálnej možnej miere.

Kedy sa eJoy-u vyhnúť?

Ejoy môžu užívať akýkoľvek muži. Existujú však určité výnimky, v rámci ktorých by ste nad eJoy-om nemali vôbec uvažovať. Ide o prípady, ak trpíte kardiovaskulárnymi chorobami, pečeňovými problémami, vredmi, poruchami sietnice či poruchami krvácania. Taktiež eJoy neužívajte, ak ste alergickí na niektorú z jeho zložiek.

5/5 - (2 votes)

Zanechaj nám svoj názor

Máte vysoký stres a strach že v posteli zlyháte? StressFix vám prinesie pohodu!Pozri StressFix!
+