ejoy predaj a cena

eJoy cena a predaj

Kde kúpiť a za koľko

ejoy predaj a cena

eJoy je jedným z prírodných doplnkov, ktoré by si mali poradiť s mužskými problémami ako je erektilná dysfunkcia. Ak zvažujete jeho kúpu, určite pokračujte v čítaní a určite sa dozviete, čo vás zaujíma.  Aká je cena a ako funguje predaj eJoy.  

Charakteristika eJoy

V prvom rade je dobré charakterizovať, prečo by ste si eJoy mali v prvom rade kúpiť. Možno je to preto, lebo je to prírodný doplnok stravy. Zvyšuje libido, teda chuť na sex a zlepšuje aj kvalitu erekcie, takže si budete môcť užiť plnohodnotný sex za každých okolností. Treba však brať do úvahy, že účinok prichádza väčšinou až po dlhodobom užívaní. 

Treba si však uvedomiť, že eJoy je iba doplnok výživy a tak aj pracuje. Nebude správne fungovať, ak sa budete vystavovať stresu a budete viesť nezdravý životný štýl. eJoy vám pomôže iba v prípade, ak to sám chcete. 

Má pozitívny vplyv aj na prostatu. V tomto smere však funguje viac ako prevencia než riešenie už vzniknutých problémov, takže ak hľadáte doplnok na prostatu, eJoy nie je to pravé. V ostatných smeroch by však mal byť vhodným riešením. Veľkým plusom tiež je, že je predajný bez predpisu. Nemusíte teda ísť za lekárom v prípade, že ho chcete skúsiť. Stačí si ho objednať a začať užívať. Tým, že obsahuje zložky ako maca, saw palmetto, vitamíny C a D, chilli alebo L-arginín je bezpečné ho užívať pre mužov od osemnásť rokov.

Vyhýbať by ste sa mu mali v prípade, ak trpíte kardiovaskulárnym ochorením, ochorením pečene alebo poruchami sietnice.

Cena

V jednom balení eJoy sa nachádza 24 tabliet a stojí 27,90€. Jedna tabletka tak vyjde na 1,16€. Odporúčaná dávka sú dve tablety denne a pri tomto štýle užívania vám balenie vydrží na 12 dní. Môžete však užiť maximálne 4 tablety denne v prípade, ak chcete mať sexuálny styk, prípadne sú účinky nedostatočné. Tak sa dni užívania skrátia o polovicu a jedno balenie eJoy vám vydrží 6 dní.

Pre tých, ktorí radšej nakupujú vo väčšom a chcú nejaké to euro ušetriť, sú pripravené aj zvýhodnené balenia. Dostanete tak viac produktu za pomerne menší obnos peňazí. Budete tak mať viacej tabletiek na dlhší čas a nemusíte si eJoy objednávať tak často. Za tri balíky zaplatíte 73,90€ a cena jedného sa zredukuje na 24€, takže ušetríte približne 9€, čo už znamená rozdiel v peňaženke.

Posledné, najvýhodnejšie balenie, je pre spokojných užívateľov, ktorí si eJoy obľúbili natoľko, že si ho chcú objednať až 5 balení. Tie stoja 119€ a na každom jednom balení ušetríte 4,10€. Vynásobte ti piatimi ušetríte neuveriteľných 20,50€. 

Predaj

Cena je pri rozhodovaní, či produkt kúpiť alebo nie, veľký faktor. Ak ste už rozhodnutý, že eJoy je to pravé, treba ho zakúpiť. V lekárni ho však nenájdete. Možno to je nevýhoda pre ľudí, ktorí preferujú osobný prístup a radšej kupujú tak intímne produkty osobne, ale aj predaj cez internet má svoje čaro. Je to pohodlné a síce musíte počkať, kým to príde, ale máte možnosť, že vám to príde priamo domov.

Objednať si eJoy môžete na oficiálnej slovenskej stránke predajcu www.ejoy.sk. Stačí si vybrať možnosť, o ktorú máte záujem a prejsť k samotnému nákupu.

Čo sa týka dopravy, máte viacero možností. Cena poštovného sa pohybuje od 2,90€ po 4,50€, záleží od dopravy, akú si zvolíte. Každý prepravca má vlastnú dobu dodania, ale balík môžete mať doma už o 24 hodín. Presný rozpis, koľko ktorá možnosť stojí, kde sa dá platiť kartou alebo na dobierku, si môžete pozrieť na obrázku nižšie.

Poštovnému sa ale vyhnete, ak nakúpite nad 70€. Stačí teda, že si objednáte zvýhodnenú verziu s troma baleniami a ušetríte nie len primárnou zľavou, ale aj na poštovnom.

Balenie je samozrejme diskrétne zabalené, nie je na ňom žiadne logo a žiaden zo susedov, ani človek, ktorý vám balík donesie nebude vedieť, že ide o doplnok stravy na podporu erekcie. 

5/5 - (1 vote)

Zanechaj nám svoj názor

Máte vysoký stres a strach že v posteli zlyháte? StressFix vám prinesie pohodu!Pozri StressFix!
+