E-rex24 – lepšia erekcia a väčší penis

Posledná aktualizácia článku:

Dobrou alternatívou k Zerexu je určite E-rex 24

Slúži ako výživový doplnok pre pánov s problémovou erekciou. E-rex24 je na slovenskom trhu od roku 2011, teda má viac ako 4 ročnú tradíciu v predaji výživových doplnok pre pánov s problémovým sexuálnym životom.

Obsah článku

 1. Vlastnosti
 2. Zloženie
 3. Cena a balenie
 4. Hodnotenie
 5. Upozornenie
Zľava
Máme pre Vás špeciálnu ❤️ zľavu na Erex-24. Ak sa rozhodnete zakúpiť tento produkt, stačí pri objednávke vložiť zľavový kód tn67 a ušetríte až 5%☑️! Chcem uplatniť zľavu a ušetriť…

E-rex 24 na reklamnom videu:

Udávané vlastnosti produktu E-rex 24:

Zloženie:

 • Yerba Maté (Ide o strom s večne zelenými listami. Dnes sa už takmer nevyskytuje. Nazýva sa aj pokrm indiánov, ktorý zvykli jeho listy žuvať. Z jeho výťažkov je získaných väčšina zložiek Erex 24.)
 • Kofeín (Všetkým veľmi dobre známa látka, ktorá sa vyskytuje hlavne v káve a podporných nápojoch. Kofeín je dôležitý pri uvoľňovaní dopamínu a ten následne zlepšuje prietok krvi a tým aj ereckciu.)
 • Teobromín (Nachádza sa v malom množstve aj v kakau. Spôsobuje uvoľnenie hladkého svalstva a aj rozširovanie cievnych stien.)
 • Teofilín (Dokáže prirodzenou cestou eliminovať tukové bunky, podporuje dýchanie a tiež kardiovaskulárny systém. Má podobné účinky ako Teobromín.)
 • Muira Puama (Je podobne ako Yerba Maté využívaný ešte dnes indiánmi a to priamo na riešenie problémov s potenciou. Zložka, ktorá je z neho vyťažená sa nazýva muirapuamin. Jeho účinky boli v roku 1990 úspešne prezentované vo Francúzsku na kongrese Etnofarmakologie, kde bolo testovaných 260 mužov s problémami erektílnych funkcií, pričom pozitívny účinok sa prejavil vo veľmi krátkej dobe.)

Viac o E-rex24

Ako už bolo spomenuté na začiatku, Erex 24 je prípravok, ktorý je určený hlavne  mužom, u ktorých sa začínajú prejavovať znaky impotencie.  Jeho aktívne zloženie má vysoko priaznivý vplyv na tvorbu testosterónu v semenníkoch. Zloženie je čisto na rastlinnej báze. Za Erexom stojí americká spoločnosť BIOLAB SA, ktorá investovala obrovské zdroje na vytvorenia tohto preparátu. Väčšina zložiek, z ktorých sa Erex skladá, je ručne zbieraných rastlín domácimi obyvateľmi z Južnej ameriky.

Otestovaný a potvrdený
Avšak predtým, ako sa dostal bežne do predaja, musel byť Erex 24 testovaný, či vôbec vykazuje reálne výsledky a zlepšenie v oblasti impotencie, hlavne jeho vplyv na tvorbu testosterónu a pevnej erekcie. Za účelom testovania sa preto vytvorili dve skupiny mužov, pričom jedna skupina dostala hodinu pred sexom jednu tabletku. Na porovnanie boli odobraté vzorky ejakulátu z oboch skupín. Tá skupina, ktorá dostala Erex vykazovala až 2-násobné množstvo spermií. Aby sa vylúčila možnosť náhody, neskôr boli tejto skupine odobraté krvné vzorky, z ktorých sa po preskúmaní v laboraórnych podmienkach zistilo, že táto skupina mužov vykazovala zvýšenú tvorbu mužského hormónu, teda testosterónu. Toto množstvo sa okamžite prejavilo na zvýšenej produkci spermií a ich kvalite. V konečnom dôsledku sa to prejavilo aj na erekcii. Bola pevnejšia, bez výkyvov s dlhotrvajúcejším účinkom.

 

Typy produktov E-rex 24:

1, E-rex24

 

Zahŕňa mesačnú kúru (30 tabliet+zdarma 15). Odporúča sa užívať 1 tabletka ráno na lačno.

Cena produktu je 31.99 eur

Dodanie produktu je garantované do 48 hodín.

Objednať v prípade záujmu si ho môžete TU.

2, E-rex24 Forte

Zahŕňa dvojmesačnú kúru (60 tabliet+zdarma 15). Odporúča sa užívať 1 tabletka ráno na lačno.

Cena produktu je 51.99 eur

Dodanie produktu je garantované do 48 hodín.

Objednať v prípade záujmu si ho môžete TU.

3, E-rex24 Extra Forte

Zahŕňa trojmesačnú kúru(90 tabliet+zdarma 15). Odporúča sa užívať 1 tabletka ráno na lačno.

Cena produktu je 68.98 eur

Dodanie produktu je garantované do 48 hodín.

Objednať v prípade záujmu si ho môžete TU.

Jednotlivé produkty sa zložením zhodujú.


 • 31,99€/balenie
 • 30+15 tabliet
  ☑️-Silnejšie a dlhšie erekcie
  ☑️-Dlhodobý prínos
  ☑️-Intenzívna ejakulácia
 • 📢+Zľava 5%
  (Vložte tn67a do poznámky)

 • 51,98€/dve balenia
 • 60+15 tabliet
  ☑️-Silnejšie a dlhšie erekcie
  ☑️-Dlhodobý prínos
  ☑️-Intenzívna ejakulácia
 • 📢+Zľava 5%
  (Vložte tn67a do poznámky)

 • 68,98€/tri balenia
 • 90+15 tabliet
  ☑️-Silnejšie a dlhšie erekcie
  ☑️-Dlhodobý prínos
  ☑️-Intenzívna ejakulácia
 • 📢+Zľava 5%
  (Vložte tn67a do poznámky)

Dostupnosť

Ak by ste si chceli E-rex24 kúpiť, v lekárni by ste sa naň pýtali márne, Nenájdete ich ani v kamennej, ani v internetovej lekárni, Musíte sa po ňom poobzerať na stránke predajcu, kde si ho môžete nechať doručiť priamo domov do vlastných rúk. Vyhnete sa tak nepríemných chvíľam pred lekárnikom alebo lekárničkou.

Galéria produktu

Náš komentár:

E-rex24 vyzerá ako vhodné riešenie pri problémoch s erekciou a má aj priaznivý vplyv na dĺžku penisu. Samozrejme ide len o zlepšenie prekrvenia, takže môžeme hovoriť o 1-1,5 cm zväčšení. Garantujú účinok do 5 dní a do 15 dní garantujú vrátenie peňazí. Čiže vyskúšať sa rozhodne oplatí, nakoľko aj jeho cena je relatívne nízka.

Za mierne mínus však považujeme fakt, že sme ho v registri Úradu verejného zdravotníctva SR nenašli, ako je to v prípade produktu Zerex a zároveň obsahuje pomerne neznáme látky. Na druhej strane keď sme zisťovali názory užívateľov, väčšina videla podstatné zlepšenia v ich sexuálnych problémoch.

 

 

Získajte aj zľavu! Vložte do poznámky DSK38 a získate zľavu až 3 eurá  na celý nákup. Akcia platí pri nákupe nad 50 eur!

Zľavy:

Upozornenie:

Produkt E-rex24 je dostupný bez lekárskeho predpisu.

Dávkovanie Erexu

Odporúča sa užívať vždy iba jedna tableta denne, najlepšie ráno pred prvým jedlom, pričom je nutné tabletku zapiť dostatočným množstvom vody. Maximálna doporučená dávka na jeden deň sú 2 tabletky. Druhú tabletku je optimálne užiť aspoň jednu hodinu pre pohlavným stykom, kvôli dosiahnutiu maximálneho efektu. Na báze pravidelného užívania stačí brať jednu tabletku denne, pri zníženej sexuálnej potrebe stačí užívať 1 tabletku za 4 dni.

Vedľajšie účinky

Erex24 neudáva žiadne vedľajšie účinky u dospelých jedincov.

Pre kvalitnú erekciu a zlepšenú sexuálnu túžbu je potrebné užívať dlhodobo, aby sa udržiavala optimálna hladina hormónov, teda hlavne testosterónu. Platí to hlavne u starších jedincov, nad 40 až 50 rokov, u ktorých je dokázané že vplyvom veku sa testosterón nevytvára v dostatočnom množstve.

V CZ: Erex24

Stránky predajcu: Erex24.sk

 

Pokiaľ máte skúsenosti s podpornými produktami E-rex 24, budeme radi ak sa s nami o ne podelíte v komentároch. Preto pre Vás otvárame diskusiu. Komunikácia je samozrejme anonymná.

Aktualne skore
[Celkovol: 1 Priemerne: 5]

Psychická pohoda zvýši váš sexuálny výkon

Vedeli ste, že…stressfix zlty

 • Až 20%percent erektilnej dysfunkcie spôsobuje psychika?
 • Najčastejšie ide o stres, smútok, depresiu a úzkosť?
 • Zlý a nedostatočný spánok spôsobuje slabú erekciu a dokonca neplodnosť?
 • Predčasnú ejakuláciu najčastejšie spôsobuje strach zo sexu, úzkosť a depresia?

Vyskúšajte StressFix 👍

Je to absolútna 🔝 novinka na našom trhu, obsahuje až 14 zložiek 🍃vo veľkom balení, kde je 60 kapsúl💊 iba za 48,9 eur. Slúži ako pomoc pri strachu, úzkosti, slabom spánku či pri depresiách. A tým pádom môže významne zlepšiť váš sexuálny život. Len si spomeňte, aký je to pocit mať sex, keď ste v pohode, uvoľnený…

Pripravili sme pre vás aj špeciálny kupón ,,dusevnezdravie,, ktorý zadajte do poznámky v objednávke a získate 5% zľavu.

Alebo si môžete prečítať viac o StressFixe tu

2 komentáre

 1. Radovan 16. februára 2015
 2. mojos 18. júla 2015

Zanechaj nám svoj názor

Máte vysoký stres a strach že v posteli zlyháte? StressFix vám prinesie pohodu!Pozri StressFix!
+