erex24

E-rex24 – lepšia erekcia a väčší penis

Posledná aktuálizácia prebehla 13. januára 2020 by lenkarus

Slúži ako výživový doplnok pre pánov s problémovou erekciou. E-rex24 je na slovenskom trhu od roku 2011, teda má viac ako 4 ročnú tradíciu v predaji výživových doplnok pre pánov s problémovým sexuálnym životom.

Zľava
Máme pre Vás špeciálnu ❤️ zľavu na Erex-24. Ak sa rozhodnete zakúpiť tento produkt, stačí pri objednávke vložiť zľavový kód tn67 a ušetríte až 5%☑️! Chcem uplatniť zľavu a ušetriť…

Kto vyrába tento produkt?

E-rex24 je na európskom trhu distribuovaný belgickou spoločnosťou Biolab SA. Ide o dcérsku spoločnosť americkej firmy Biolab, ktorá sa špecializuje na prírodné výživové doplnky určené na skvalitnenie života ľudí. Ich produkty pomáhajú ľuďom v rôznych zdravotných oblastiach a, ako ste si už všimli, jednou z nich je aj sexuálne zdravie. Spoločnosť Biolab SA sa ako jedna z prvých spoločností začala zaoberať liečbou prírodnou cestou na európskom trhu. Aj preto môžeme skonštatovať, že ide o jednu serióznu firmu, ktorá má dlhé roky praxe v oblasti ,,prírodného zdravotníctva“ a distribuuje svoje produkty po celej Európe.

Čo sa týka Slovenska, u nás je oficiálnym predajcom doplnku Erex24 obchodná spoločnosť WORLD CZ, ktorá zodpovedne zastupuje belgickú spoločnosť Biolab SA.

E-rex 24 na reklamnom videu:

Udávané vlastnosti produktu E-rex 24:

Zloženie:

 • Yerba Maté

Ide o strom s večne zelenými listami. Dnes sa už takmer vôbec nevyskytuje, nájdete ho len zriedkavo, a to pozdĺž vodných tokov v Brazílii a Paraguaji. Nazýva sa aj pokrm indiánov, ktorí zvykli jeho listy žuvať alebo konzumovať z nich odvar. Z jeho výťažkov sú získané aj dve dôležité látky obsiahnuté v prípravku Erex24.

Ide o teobromín, ktorý sa nachádza v malom množstve aj v kakau. Spôsobuje uvoľnenie hladkého svalstva a aj rozširovanie cievnych stien.

Druhou látkou je teofylín. Dokáže prirodzenou cestou eliminovať tukové bunky, podporuje dýchanie a tiež kardiovaskulárny systém. Má podobné účinky ako Teobromín.

Aby toho nebolo málo, kombinácia týchto dvoch látok prispieva ku kvalitnej erekcii. Ako je to možné? Tieto zázračné látky dokážu potlačiť enzým fosfodiesteráza, ktorý je zodpovedný za ochabnutie svalstva penisu. Jednoducho povedané, teobromín a teofylín vám zabezpečia zdravé a kvalitné stoporenie.

 • Kofeín

Všetkým veľmi dobre známa látka, ktorá sa vyskytuje hlavne v káve a podporných nápojoch. Kofeín je dôležitý pri uvoľňovaní dopamínu a ten následne zlepšuje prietok krvi a tým aj ereckciu. Kofeín v kombinácii s látkami teobromín a teofylín označujeme ako mateín – hlavnú povzbudzujúcu látku rastliny Yerba Maté. Tieto látky človeku nielen dodajú dostatok energie, ale prispejú aj k chuti na sex a skvalitnia jeho priebeh.

 • Muira Puama

Ide o exotický strom, ktorý by ste mohli nájsť v pralesoch Amazónie. Je podobne ako Yerba Maté využívaný ešte dnes indiánmi a to priamo na riešenie problémov s potenciou. Mnohí ľudia poznajú túto rastlinu aj pod jej komerčným názvom ,,potency wood“ (drevo potencie), čo svedčí o jeho overených účinkoch na mužské sexuálne zdravie. Niektorí ľudia označujú tento strom aj ako amazonskú viagru a využíva sa taktiež ako afrodiziakum. Zložka, ktorá je z neho vyťažená sa nazýva muirapuamin.

Jeho priaznivé účinky sa prejavia na zvýšenom a lepšom prekrvení v panvovej oblasti, čo v konečnom dôsledku pocítite na podpore erekcii. Ďalšími pozitívnymi účinkami sú oddialenie ejakulácie – dlhšia výdrž pri pohlavnom styku, zvýšené libido – zdravá chuť na sex a tiež potláčanie prejavov stresu – priaznivé vplyvy na nervovú sústavu. Jeho účinky boli v roku 1990 úspešne prezentované vo Francúzsku na kongrese Etnofarmakologie, kde bolo testovaných 260 mužov s problémami erektílnych funkcií, pričom pozitívny účinok sa prejavil vo veľmi krátkej dobe.

 • Zinok

Zinok je veľmi dôležitým minerálom pre ľudské telo, pretože je zodpovedný za mnohé dôležité úlohy v rámci nášho organizmu. Čo sa týka sexuálneho zdravia, zinok prispieva k správnemu vývoju a funkcii pohlavných orgánov, prostaty a v konečnom dôsledku od neho závisí aj otázka plodnosti a potencie. Vplyv zinku na mužské pohlavné orgány dokazuje aj jeho bohatý výskyt v ejakuláte (0,25 mg na 1 ml).

Tento minerál zohráva ďalšiu dôležitú úlohu – asistuje pri regulácii optimálnej hladiny testosterónu v krvi muža a tento sa podieľa na procese stoporenia penisu. Zinok má mnoho ďalších priaznivých účinkov na ľudské telo, a to napríklad prispievanie k zdravému metabolizmu, syntéze bielkovín a k udržaniu zdravých kostí, vlasov, pokožky a nechtov.

Viac o E-rex24

Ako už bolo spomenuté na začiatku, Erex 24 je prípravok, ktorý je určený hlavne  mužom, u ktorých sa začínajú prejavovať znaky impotencie.  Jeho aktívne zloženie má vysoko priaznivý vplyv na tvorbu testosterónu v semenníkoch. Zloženie je čisto na rastlinnej báze. Za Erexom stojí americká spoločnosť BIOLAB SA, ktorá investovala obrovské zdroje na vytvorenia tohto preparátu. Väčšina zložiek, z ktorých sa Erex skladá, je ručne zbieraných rastlín domácimi obyvateľmi z Južnej ameriky.

Otestovaný a potvrdený
Avšak predtým, ako sa dostal bežne do predaja, musel byť Erex 24 testovaný, či vôbec vykazuje reálne výsledky a zlepšenie v oblasti impotencie, hlavne jeho vplyv na tvorbu testosterónu a pevnej erekcie. Za účelom testovania sa preto vytvorili dve skupiny mužov, pričom jedna skupina dostala hodinu pred sexom jednu tabletku. Na porovnanie boli odobraté vzorky ejakulátu z oboch skupín. Tá skupina, ktorá dostala Erex vykazovala až 2-násobné množstvo spermií. Aby sa vylúčila možnosť náhody, neskôr boli tejto skupine odobraté krvné vzorky, z ktorých sa po preskúmaní v laboraórnych podmienkach zistilo, že táto skupina mužov vykazovala zvýšenú tvorbu mužského hormónu, teda testosterónu. Toto množstvo sa okamžite prejavilo na zvýšenej produkci spermií a ich kvalite. V konečnom dôsledku sa to prejavilo aj na erekcii. Bola pevnejšia, bez výkyvov s dlhotrvajúcejším účinkom.

Typy produktov E-rex 24:

1, E-rex24

 

Zahŕňa mesačnú kúru (30 tabliet+zdarma 15). Odporúča sa užívať 1 tabletka ráno na lačno.

Cena produktu je 31.99 eur

Dodanie produktu je garantované do 48 hodín.

Objednať v prípade záujmu si ho môžete TU.

2, E-rex24 Forte

Zahŕňa dvojmesačnú kúru (60 tabliet+zdarma 15). Odporúča sa užívať 1 tabletka ráno na lačno.

Cena produktu je 51.99 eur

Dodanie produktu je garantované do 48 hodín.

Objednať v prípade záujmu si ho môžete TU.

3, E-rex24 Extra Forte

Zahŕňa trojmesačnú kúru(90 tabliet+zdarma 15). Odporúča sa užívať 1 tabletka ráno na lačno.

Cena produktu je 68.98 eur

Dodanie produktu je garantované do 48 hodín.

Objednať v prípade záujmu si ho môžete TU.

Jednotlivé produkty sa zložením zhodujú.


 • 31,99€/balenie
 • 30+15 tabliet
  ☑️-Silnejšie a dlhšie erekcie
  ☑️-Dlhodobý prínos
  ☑️-Intenzívna ejakulácia
 • 📢+Zľava 5%
  (Vložte tn67a do poznámky)

 • 51,98€/dve balenia
 • 60+15 tabliet
  ☑️-Silnejšie a dlhšie erekcie
  ☑️-Dlhodobý prínos
  ☑️-Intenzívna ejakulácia
 • 📢+Zľava 5%
  (Vložte tn67a do poznámky)

 • 68,98€/tri balenia
 • 90+15 tabliet
  ☑️-Silnejšie a dlhšie erekcie
  ☑️-Dlhodobý prínos
  ☑️-Intenzívna ejakulácia
 • 📢+Zľava 5%
  (Vložte tn67a do poznámky)

Ako Erex24 užívať?

Užívanie doplnku pre kvalitný sexuálny život Erex24 je pomerne jednoduché. V základnom balení produktu nájdete 45 tabliet, pričom výrobca odporúča dávkovať Erex24 nasledovne.

 • užívajte 1 tabletu denne – ideálne ráno pre raňajkami (nalačno) a dbajte na zapitie dostatočným množstvom tekutín
 • maximálna odporúčaná denná dávka sú 2 tablety (druhú tabletu je vhodné užiť 1 hodinu pred plánovaným pohlavným stykom)
 • ak sa pýtate, kedy začína Erex24 účinkovať, tak je to veľmi individuálne, pretože doba nástupu účinku záleží napríklad aj od veku, fyzického a psychického zdravia
 • v prípade, že účinky Erex24 sú u vás dostačujúce, dávku je možné znížiť na 1 tabletu na 3 dni
 • v žiadnom prípade nepresiahnite odporúčanú maximálnu dennú dávku, pretože tým nezvýšite intenzitu účinkov, ale pravdepodobnosť výskytu nepriaznivých vedľajších účinkov

Kde a ako efektívne kúpiť Erex? + postup

Dostupnosť

Ak by ste si chceli E-rex24 kúpiť, v lekárni by ste sa naň pýtali márne, Nenájdete ich ani v kamennej, ani v internetovej lekárni, Musíte sa po ňom poobzerať na stránke predajcu, kde si ho môžete nechať doručiť priamo domov do vlastných rúk. Vyhnete sa tak nepríjemným chvíľam pred lekárnikom alebo lekárničkou.

Galéria produktu

Náš komentár:

E-rex24 vyzerá ako vhodné riešenie pri problémoch s erekciou a má aj priaznivý vplyv na dĺžku penisu. Samozrejme ide len o zlepšenie prekrvenia, takže môžeme hovoriť o 1-1,5 cm zväčšení. Garantujú účinok do 5 dní a do 15 dní garantujú vrátenie peňazí. Čiže vyskúšať sa rozhodne oplatí, nakoľko aj jeho cena je relatívne nízka.

Za mierne mínus však považujeme fakt, že sme ho v registri Úradu verejného zdravotníctva SR nenašli, ako je to v prípade produktu Zerex a zároveň obsahuje pomerne neznáme látky. Na druhej strane keď sme zisťovali názory užívateľov, väčšina videla podstatné zlepšenia v ich sexuálnych problémoch.

 

 

Získajte aj zľavu! Vložte do poznámky DSK38 a získate zľavu až 3 eurá  na celý nákup. Akcia platí pri nákupe nad 50 eur!

Zľavy:

Upozornenie:

Produkt E-rex24 je dostupný bez lekárskeho predpisu.

Dávkovanie Erexu

Odporúča sa užívať vždy iba jedna tableta denne, najlepšie ráno pred prvým jedlom, pričom je nutné tabletku zapiť dostatočným množstvom vody. Maximálna doporučená dávka na jeden deň sú 2 tabletky. Druhú tabletku je optimálne užiť aspoň jednu hodinu pre pohlavným stykom, kvôli dosiahnutiu maximálneho efektu. Na báze pravidelného užívania stačí brať jednu tabletku denne, pri zníženej sexuálnej potrebe stačí užívať 1 tabletku za 4 dni.

Vedľajšie účinky

Erex24 neudáva žiadne vedľajšie účinky u dospelých jedincov.

Pre kvalitnú erekciu a zlepšenú sexuálnu túžbu je potrebné užívať dlhodobo, aby sa udržiavala optimálna hladina hormónov, teda hlavne testosterónu. Platí to hlavne u starších jedincov, nad 40 až 50 rokov, u ktorých je dokázané že vplyvom veku sa testosterón nevytvára v dostatočnom množstve.

V CZ: Erex24

Stránky predajcu: Erex24.sk

 

Pokiaľ máte skúsenosti s podpornými produktami E-rex 24, budeme radi ak sa s nami o ne podelíte v komentároch. Preto pre Vás otvárame diskusiu. Komunikácia je samozrejme anonymná.

3.1/5 - (35 votes)

2 komentáre

 1. Radovan 16. februára 2015
 2. mojos 18. júla 2015

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+