cviky na zväčšenie penisu

Cviky na zväčšenie penisu – sú účinné?

Väčší penis prirodzenou cestou

cviky na zväčšenie penisu

Cviky na zväčšenie penisu znejú ako skvelá cesta pre väčšie prirodzenie. Okrem operácie, tabletiek a extenderov je to jedna z možných ciest ako dosiahnuť väčšie čísla. Cviky sú navyše  bezbolestné a úplne zadarmo Pozrime sa teda, aké možnosti, páni, máte.

Obsah článku

  1. Cviky na dĺžku
  2. Cviky na hrúbku
  3. Video na záver

Cviky na predĺženie

Dĺžka penisu je jeden z podstatných parametrov pre mnohých mužov a v spoločnosti je to vysoko rozoberaná téma. Koľko centimetrov je dostatok, koľko je málo a koľko je veľa? Len na našej webovej stránke sa veľkosť penisu rozoberala mnohokrát a je jej venovanej veľké množstvo článkov. Okrem toho je podobných článkov po celom internete a existuje aj množstvo odborných publikácií, v ktorých sa o danej problematike hovorí a píše.

Ak vám sú však názory verejnosti a odborníkov ukradnuté, prípadne na ne ndáte veľmi dopustiť a chcete skúsiť zväčšiť svoj penis prirodzenou cestou, ste na správnom mieste. Pozrite sa na niekoľko cvikov zameraných na predĺženie penisu.

Upozornenie
V prípade, ak pri ktoromkoľvek cvičení pociťujete bolesť alebo nepríjemné pocity, s cvičením prestaňte! Vaše zdravie je koniec-koncov prvoradé.

Dvojitá ruka

K tomuto cviku budete potrebovať, aby bol váš penis aspoň sčasti v erekcii. Aby ste dosiahli najlepšie výsledky, posaďte sa. To zaručí dobrý prísun krvi do panvovej oblasti.

Ak ste pohodlne usadený a penis je už sčasti v erekcii, pevne uchopte jednou rukou svoj penis pri koreni až kým neznížite množstvo krvi v ňom. Potom je potrebné penis lubrikovať.

Uchopte penis pevne oboma rukami pri koreni a pomaly s nimi pohybujte hore-dolu až k špičke. Jeden takýto pohyb by mal trvať približne 3 až 6 sekúnd. Cvik vykonávajte kým vám neprekáža.

Sediaci strečing

Táto metóda zväčšovania penisu si našla mnohých fanúšikov vďaka svojej jednoduchosti a účinnosti. Zväčšuje penis najmä v stave ochabnutosti, ale pomáha zvyšovať aj sexuálny výkon.

Cvik je celkom jednoduchý: stačí, ak je váš penis približne na 30% v erekcii a zastrčíte si ho medzi stehná. Následne si sadnite na tvrdú stoličku a seďte na nej približne 30 minút. Tento cvik môžete vykonávať popri inej sedacej aktivite, takže sa dá povedať, že šetrí čas.

Nemali by ste však tento cvik využívať príliš často. 

Silový strečing

Ak ste začiatočník,  túto techniku určite neskúšajte.  Je určená len pre pokročilých v cvikoch na predĺženie penisu. Ak už s nimi máte nejaké skúsenosti a cítite sa na to, môžete to skúsiť. Myslite však neustále na svoje zdravie.

Cvik pozostáva z toho, že uchopíte svoj penis v nestoporenom stave za žaluď a potiahnete ho smerom k zemi. Následne zatlačíte na PC sval (na obrázku znázornený ako PC muscle) na približne 5 sekúnd.

Následne naťahujte svoj penis rôznymi smermi- dole, hore, doprava a doľava. Pripomíname, že počas naťahovanie stále tlačíte na svoj PC sval. Cvik by ste mali opakovať do doby, kým vám to nie je nepríjemné. Ak pocítite bolesť alebo nekomfort, s cvikom prestaňte.

Opäť, tento cvik nie je dobrý len na zväčšenie penisu, ale aj na zlepšenie erekcie a sexuálneho života.

Cviky na zväčšenie hrúbky penisu

Možno ste so svojou dĺžkou spokojný, možno len chcete dodať svojmu pohlavnému údu nejaké tie milimetre do hrúbky. Aj pre takéto potreby existujú rôzne cviky. Medzi populárne patrí napríklad jelqing  alebo kegelove cviky

Pre predstavu vám prinášame jeden príklad, ako je možné zväčšiť priemer vášho penisu:

Aby sa dosiahol maximálny efekt cviku, pokryte celý penis lubrikantom. Penis by mal byť aspoň sčasti stoporený.

Uchopte jednou rukou penis pri koreni štýlom, že vaša ruka robí “OK” znamenie. Druhou rukou uchopte penis tesne pod žaluďom s rovnakým použitím “OK” znamenia. Následne za použitia jemného tlaku hýbte rukou od žaluďa ku koreňu. Počas tejto akcie by ste mali cítiť, ako ide krv z zhora nadol. To spôsobí, že krv rozťahuje tkanivo v penise a je vďaka tomu širší. 

Keď ste sa dostali druhou rukou ku koreňu, mali by ste ruku posunúť opäť k žaluďu rýchlym pohybom. Ak cvičenie vykonávate rýchlo, mali by ste cítiť, ako krv nasleduje pohyb vašich prstov. Celé cvičenie by malo trvať asi 2 až 3 sekundy.

Opakovať toto cvičenie môžete dovtedy, kým vám bude príjemné. Znovu platí, že okrem zväčšenia sa dostaví aj lepší sexuálny výkon. Budete môcť počas sexu kontrolovať svoju ejakuláciu a aj dlhšie vydržíte.

Video pre predstavu

V nasledujúcom videu si môžete pozrieť na vlastné oči, ako také cvičenie na zväčšenie penisu vyzerá. Nemusíte sa báť, je to znázornené na tyči a nie na skutočnom penise, takže si video môžete pustiť bez strachu, že vás niekto uvidí pozerať ho.

Tiež vám možno dodá potrebné informácie o tom, ako si to celé predstaviť. Video je v angličtine, ale aj bez znalosti jazyka z videa pochopíte, aké je jeho posolstvo.

Ďaľšie spôsoby na zväčšenie penisu

Okrem fyzického cvičenia existujú aj iné možnosti, ktoré údajne majú byť pri zväčšení penisu nápomocné. Pripravili sme si pre vás najznámejšie pomôcky a tipy, ako si zväčšiť penis iným spôsobom než cvičením. Nečakajte však, že vám tam dolu narastie stožiar. Ide o mierne zväčšenie, ktoré však nemusí byť trvalé. Dbajte preto na to, aby ste si vybrali najlepšiu metódu, ktorá vám vyhovuje a ktorá bude pre vás najúčinnejšia.

Výživové doplnky

Prírodná medicína alias výživové doplnky sú jednými z prvých možností, ako si pomôcť nielen s erekciou, ale aj s veľkosťou vášho penisu. V tejto oblasti vám odporúčame siahnuť po tých najlepších overených značkách, keďže lacnejšie varianty zväčša neponúkajú reálny nárast mužského prirodzenia. Odporúčame najmä značky Zerex a Vimax, s ktorými majú ľudia výborné skúsenosti. Neočakávajte však zázraky, avšak nárast o 1-2 centimetre môže byť reálny.

Vákuové pumpy

Jedným z vhodných riešení problémov s veľkosťou alebo erekciou sú tzv. vákuové pumpy. Ide o erotické pomôcky, ktoré môžu využívať akýkoľvek muži, teda aj tí, ktorí trpia erektilnou dysfunkciou, ale na druhej strane aj tí, ktorí ktorí chcú ešte viac nakopnúť pôžitok v sexuálnej oblasti. Toto zariadenie sa skladá z podtlakového valca a zariadenia, ktoré odsáva vzduch. V prípade, ak si plánujete túto pomôcku zabezpečiť, odporúčame využiť lubrikant pri nasádzaní valca na penis.

Odsávanie vzduchu je dôležité z toho dôvodu, že sa znižuje atmosferický tlak okolo údu, čo spôsobí zvýšenie krvného tlaku v ňom. Výsledkom je väčší prietok krvi, čo pomôže toporivým telieskam privodiť tvrdšiu a kvalitnejšiu erekciu. Či ste zdraví alebo nie, vákuová pumpa určite stojí za vyskúšanie.

Extendery

Extendery sú ďalšie pomôcky určené pre mužov, ktorí chcú dosiahnuť väčší penis. Výhodou týchto nástrojov je dospieť k tomu, aby sa váš úd predĺžil bez operačného zákroku. Ide o bezbolestný a dlhodobý proces naťahovania tkaniva vášho penisu a toporivých teliesok. V závislosti od konkrétneho výrobcu by ste mali dosiahnuť rast penisu nielen do dĺžky, ale aj do šírky. Extendery však nie sú čarovným prútikom, ktorý by vám za deň vyčaroval väčší penis. Chce to trpezlivosť a dlhodobé používanie podľa návodu výrobcu. Konečný výsledok bude veľmi individuálny.

Ak ste vyskúšali výživové doplnky či vákuové pumpy a nezaznamenali ste žiaden rast, za vyskúšanie extenderov určite nič nedáte.

Naše skúsenosti

Keďže v našej redakcii máme viacerých chlapov, rozhodli sme sa, že vyskúšame niektoré z vyššie uvedených cvikov na zväčšenie penisu. Aký je náš záver a naše skúsenosti? Cviky sme praktizovali všetci približne 2 masiace, pričom na každého mali iný efekt. Lepšie povedané, efekt sa u každého dostavil, avšak v rôznej intenzite. Nejaký obrovský nárast penisov sme nepozorovali, avšak dávame do pozornosti mužom, ktorí chcú začať cvičiť, že je potrebné cvičiť pravidelne a dlhodobo. Výsledky tohto cvičenia nemusia byť dlhodobého charakteru, avšak pri pravidelnom cvičení môžete očakávať ich pretrvávanie, prípadne aj zlepšovanie. Za najmenej efektívnu metódu však pokladáme sedací strečing.

Z našej strany pokladáme za najlepšie cviky na penis hlavne Kegelove cviky, ktorých účinkom je lepšia erekcia a intenzívnejší orgazmus, a tiež známu metódu jelqing, ktorá môže váš penis taktiež zväčšiť o približne 1 cm.

Otázky o cvičení

ako zvýšiť hladinu testosteronu?Ako často musím cvičiť, aby sa mi zväčšil penis?

Vykonávať cviky na zväčšenie penisu nemusíte každý deň. Je však nepísaným pravidlom a zásadou, že by to malo byť pravidelné. Okrem toho dbajte aj na správne prevedenie týchto cvikov, aby ste ich nerobili zbytočne a mali badateľný efekt na váš penis.

O koľko sa mi zväčší penis?

Ak nepotrebujete svoj penis výrazne zväčšiť, cviky alebo výživové doplnky sú ideálnym riešením. Nemôžete očakávať nereálne čísla, avšak zväčšenie, prípadne zhrubnutie penisu o jeden až dva centimetre je realistická méta, ktorú môžete dosiahnuť aj vy.

Ako dlho musím čakať, aby sa mi zväčšil penis?

Výsledok je individuálny v závislosti od intenzity a kvality prevedenia príslušných cvikov. Nemali by ste sa však spoliehať iba na cviky, a teda nezabúdajte ani na zdravý životný štýl, prípadne výživové doplnky. Aby sme však boli konkrétni, prvé výsledky môžu u vás nastať už v rozmedzí 2-3 mesiacov.

Ak máte s cvikmi na zväčšenie penisu skúsenosti, podeľte sa o ne v diskusii pod článkom. Fungovali pre vás niektoré z cvikov? Diskusia je anonymná. 

 

3.3/5 - (6 votes)

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+