Cviky na zväčšenie penisu

Posledná aktualizácia článku:

Väčší penis prirodzenou cestou

cviky na zväčšenie penisu

Cviky na zväčšenie penisu znejú ako skvelá cesta pre väčšie prirodzenie. Okrem operácie, tabletiek a extenderov je to jedna z možných ciest ako dosiahnuť väčšie čísla. Cviky sú navyše  bezbolestné a úplne zadarmo Pozrime sa teda, aké možnosti, páni, máte.

Obsah článku

  1. Cviky na dĺžku
  2. Cviky na hrúbku
  3. Video na záver

Cviky na predĺženie

Dĺžka penisu je jeden z podstatných parametrov pre mnohých mužov a v spoločnosti je to vysoko rozoberaná téma. Koľko centimetrov je dostatok, koľko je málo a koľko je veľa? Len na našej webovej stránke sa veľkosť penisu rozoberala mnohokrát a je jej venovanej veľké množstvo článkov. Okrem toho je podobných článkov po celom internete a existuje aj množstvo odborných publikácií, v ktorých sa o danej problematike hovorí a píše.

Ak vám sú však názory verejnosti a odborníkov ukradnuté, prípadne na ne ndáte veľmi dopustiť a chcete skúsiť zväčšiť svoj penis prirodzenou cestou, ste na správnom mieste. Pozrite sa na niekoľko cvikov zameraných na predĺženie penisu.

Upozornenie
V prípade, ak pri ktoromkoľvek cvičení pociťujete bolesť alebo nepríjemné pocity, s cvičením prestaňte! Vaše zdravie je koniec-koncov prvoradé.

Dvojitá ruka

K tomuto cviku budete potrebovať, aby bol váš penis aspoň sčasti v erekcii. Aby ste dosiahli najlepšie výsledky, posaďte sa. To zaručí dobrý prísun krvi do panvovej oblasti.

Ak ste pohodlne usadený a penis je už sčasti v erekcii, pevne uchopte jednou rukou svoj penis pri koreni až kým neznížite množstvo krvi v ňom. Potom je potrebné penis lubrikovať.

Uchopte penis pevne oboma rukami pri koreni a pomaly s nimi pohybujte hore-dolu až k špičke. Jeden takýto pohyb by mal trvať približne 3 až 6 sekúnd. Cvik vykonávajte kým vám neprekáža.

Sediaci strečing

Táto metóda zväčšovania penisu si našla mnohých fanúšikov vďaka svojej jednoduchosti a účinnosti. Zväčšuje penis najmä v stave ochabnutosti, ale pomáha zvyšovať aj sexuálny výkon.

Cvik je celkom jednoduchý: stačí, ak je váš penis približne na 30% v erekcii a zastrčíte si ho medzi stehná. Následne si sadnite na tvrdú stoličku a seďte na nej približne 30 minút. Tento cvik môžete vykonávať popri inej sedacej aktivite, takže sa dá povedať, že šetrí čas.

Nemali by ste však tento cvik využívať príliš často. 

Silový strečing

Ak ste začiatočník,  túto techniku určite neskúšajte.  Je určená len pre pokročilých v cvikoch na predĺženie penisu. Ak už s nimi máte nejaké skúsenosti a cítite sa na to, môžete to skúsiť. Myslite však neustále na svoje zdravie.

Cvik pozostáva z toho, že uchopíte svoj penis v nestoporenom stave za žaluď a potiahnete ho smerom k zemi. Následne zatlačíte na PC sval (na obrázku znázornený ako PC muscle) na približne 5 sekúnd.

Následne naťahujte svoj penis rôznymi smermi- dole, hore, doprava a doľava. Pripomíname, že počas naťahovanie stále tlačíte na svoj PC sval. Cvik by ste mali opakovať do doby, kým vám to nie je nepríjemné. Ak pocítite bolesť alebo nekomfort, s cvikom prestaňte.

Opäť, tento cvik nie je dobrý len na zväčšenie penisu, ale aj na zlepšenie erekcie a sexuálneho života.

Cviky na zväčšenie hrúbky penisu

Možno ste so svojou dĺžkou spokojný, možno len chcete dodať svojmu pohlavnému údu nejaké tie milimetre do hrúbky. Aj pre takéto potreby existujú rôzne cviky. Medzi populárne patrí napríklad jelqing  alebo kegelove cviky

Pre predstavu vám prinášame jeden príklad, ako je možné zväčšiť priemer vášho penisu:

Aby sa dosiahol maximálny efekt cviku, pokryte celý penis lubrikantom. Penis by mal byť aspoň sčasti stoporený.

Uchopte jednou rukou penis pri koreni štýlom, že vaša ruka robí “OK” znamenie. Druhou rukou uchopte penis tesne pod žaluďom s rovnakým použitím “OK” znamenia. Následne za použitia jemného tlaku hýbte rukou od žaluďa ku koreňu. Počas tejto akcie by ste mali cítiť, ako ide krv z zhora nadol. To spôsobí, že krv rozťahuje tkanivo v penise a je vďaka tomu širší. 

Keď ste sa dostali druhou rukou ku koreňu, mali by ste ruku posunúť opäť k žaluďu rýchlym pohybom. Ak cvičenie vykonávate rýchlo, mali by ste cítiť, ako krv nasleduje pohyb vašich prstov. Celé cvičenie by malo trvať asi 2 až 3 sekundy.

Opakovať toto cvičenie môžete dovtedy, kým vám bude príjemné. Znovu platí, že okrem zväčšenia sa dostaví aj lepší sexuálny výkon. Budete môcť počas sexu kontrolovať svoju ejakuláciu a aj dlhšie vydržíte.

Video pre predstavu

V nasledujúcom videu si môžete pozrieť na vlastné oči, ako také cvičenie na zväčšenie penisu vyzerá. Nemusíte sa báť, je to znázornené na tyči a nie na skutočnom penise, takže si video môžete pustiť bez strachu, že vás niekto uvidí pozerať ho.

Tiež vám možno dodá potrebné informácie o tom, ako si to celé predstaviť. Video je v angličtine, ale aj bez znalosti jazyka z videa pochopíte, aké je jeho posolstvo.

Ak máte s cvikmi na zväčšenie penisu skúsenosti, podeľte sa o ne v diskusii pod článkom. Fungovali pre vás niektoré z cvikov? Diskusia je anonymná. 

 

 

Aktualne skore
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+