Crilex

Posledná aktualizácia článku:

Výživový doplnok Crilex proti predčasnej ejakulácii

crilex balenie

Maximálnemu prežitku zo sexuálneho styku mužom môže brániť niekoľko skutočností. Veľmi častou je erektilná dysfunkcia , ktorá postihuje až 50% mužskej populácie s vekom vyšším než 50 rokov. Druhým veľkým strašiakom je predčasná ejakulácia . Narozdiel od erektilnej dysfunkcie nebráni styku ako takému, penis je stoporený a pripravený na súlož. Avšak vyvrcholenie prichádza podstatne skôr, než by si pán želal, čím sa ničí sexuálny život jeho a aj partnerky.

Obsah článku

 1. Vlastnosti
 2. Zloženie
 3. Cena a balenie
 4. Hodnotenie
 5. Upozornenie

Na to, aby ste si oddialili vyvrcholenie, môžete skúšať svoju psychiku a snažiť sa s najväčším vypätím síl, svojpomocne to niekedy nejde. Vtedy treba vyhľadať pomoc. Jedným z riešení sú doplnky výživy, medzi ktoré patrí aj Crilex.

O Crilexe

Crilex je doplnok výživy s veľkým množstvom aktívnych látok, u ktorých je dokázaný pozitívny vplyv na pánsku erekciu. Jeho zloženie je prevažne prírodné, obsahuje overené substancie a množstvo vitamínov. Užívaním doplnku zlepšíte svoju erekciu, oddialite ejakuláciu a celkovo vylepšíte svoj sexuálny život. Vyriešite ním svoje problémy v sexuálnom živote a má pozitívny vplyv aj na váš kardiovaskulárny systém.

crilex

Medzi jeho najúčinejšie zložky patrí napríklad L-Arginín, ktorý pôsobí ako stimulant rastového hormónu a zlepšuje sexuálny výkon. Výsledky sa môžu prejaviť už po pár dňoch užívania, pre dlhodobé výsledky sa odporúča mesačná kúra.

Účinky

Zloženie

Prírodné zloženie Crilexu má za následok maximálny účinok a takmer nulové nežiaduce účinky, vďaka čomu môžete doplnok užívať aj dlhodobo. Medzi jeho zložky patrí:

 • Maca– zvyšuje odolnosť voči fyzickej námahe a vďaka nej je šanca na zvýšenie plodnosti (Čítaj o Maca)
 • L-Arginín– ako už je vyššie spomenuté, je to stimulant rastového hormónu, zlepšuje sex vďaka kvalitnejšej erekcii
 • Schizandra čínska– extrakt so silným stimulačným a antioxidačným účinkom, pôsobí proti únave
 • Kotvičník zemný– prírodné afrodiziakum, ktoré zvyšuje hladinu testosterónu, mužského hormónu
 • Ginko biloba– čarovná rastlina, ktorá sa neužíva len na zlepšenie pamäte, ale aj na zlepšenie erekcie. Zlepšuje krvný obeh, normalizuje krvný tlak a bráni vzniku krvných zrazenín (Čítaj o Ginko Biloba)
 • Smilax lekársky– dáva do poriadku mužský hormonálny systém, pomáha pri tvorbe testosterónu a progesterónu
 • Ženšen– lieči ženskú, ale aj mužskú neplodnosť, posilňuje imunitný systém a podporuje výkonnosť (Čítaj o Ženšen)
 • Koenzím Q10– nepoužíva sa len v krémoch na tvár, nápomocný môže byť aj v sexualite, keďže zabezpečuje energetický metabolizmus buniek a je účinný antioxidant
 • Vitamín E– takisto považovaný za užitočný antioxidant, ovplyvňuje tvorbu červených krviniek a podporuje rast svalovej hmoty
 • Vitamín B5– je dôležitý pri syntéze hormónov a spracovaní prijatých živín
 • Vitamín B6– upokojuje a udržuje činnosť ústredného svalstva

Dávkovanie

crilex

Odporúčané sú 4 tablety denne, dve ráno a dve večer. Vždy ich treba zapiť pohárom vody. Crilex môžete používať aj niekoľko mesiacov bez strachu z vedľajších účinkov.

Cena a balenie

Crilex si môžete kúpiť ako jedno balenie, v ktorom je 120 kapsúl, čo je mesačná dávka. Je odporúčané používať prípravok aspoň mesiac. Základný balík stojí rôzne ceny podľa stránky, ktorá ho ponúka. Na portály porovnávania cien Heureka.sk máte na výber z viacerých možností dodania, najlacnejšia je stránka intimnenakupy.sk, ktorá Crilex ponúka za 44€ s dopravou od 4€. Je jasné, že zásielka je diskrétna a bude vám doručená bez toho, aby zvedaví susedia vedeli, čo si objednávate.

Za zvýhodnenú cenu 88€ ponúkajú dve plus jedno balenia zdarma, teda trojmesačnú kúru obsahujúcu až 360 kapsúl.

Hodnotenie

Crilex je plný prírodných liečiv s overeným účinkom a pozitívnym vplyvom na ľudský organizmus. Nemá takmer žiadne negatívne vedľajšie účinky, jedným z vedľajších účinkov je možno tak zlepšený kardiovaskulárny systém. Je aj cenovo dostupný a ponúka veľmi výhodnú možnosť dva plus jeden zdarma, v ktorom je trojmesačná dávka.

Niektorí páni uvádzajú, že sa pozitívne účinky dostavili už po niekoľkých dňoch užívania, aj keď odporúčaný je mesiac. Ich výkon sa zlepšil aj o 10 minút.

Crilex

 

crilex balenieOverená kombinácia čisto prírodných a overených zložiek, vitamínov a ďalších prospešných látok robí z Crilexu zaujímavý a cenovo dostupný preparát na erekciu či dokonca predčasnú ejakuláciu.

Obsahuje až 120 kapsúl v jednom balení, pričom tabletka obsahuje 1907 mg účinných látok.

Zloženie:

 • L- arginin 1000 mg, Koenzym Q 10 10 mg
 • Maca (Lepidium meyenii)- extrakt  600 mgTribulus terrestris extrakt 140 mgSchizandra chinensis- extrakt 80 mgPanax Ginseng– extrakt 28 mg, Ginkgo biloba– extrakt 20 mgSmilax officinalis- extrakt 10 mg
 • Vitamin E (DL-?-tokoferyl-acetát) 12 mg (100% RHP), Vitamin B5 (pantothenát vápenatý) 6 mg (100 % RHP), Vitamin B6 (pyridoxin HCl) 1,4 mg (100 % RHP)

Netreba čakať. Dostupné riešenie, na ktoré nie je potrebný lekársky predpis je tu aj pre Vás.

Vedľajšie účinky

Keďže ide o doplnok výživy na prírodnej báze, nemali by sa vyskytovať žiadne negatívne vedľajšie účinky. V prípade, ak ste na niektorú zo zložiek Crilexu alergický, môže sa vyskytnúť alergická reakcia. V tom prípade prípravok vysaďte a kontaktujte svojho lekára.

Ak máte s Crilexom skúsenosti, podeľte sa o ne v doskusii pod recenziou, kde môžete pomôcť ostatným užívateľom. Diskusia je anonymná. 

Aktualne skore
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+