crilex balenie

Crilex – menej známi prípravok na erekciu

Posledná aktuálizácia prebehla 11. februára 2020 by lenkarus

Výživový doplnok Crilex proti predčasnej ejakulácii

crilex balenie

Maximálnemu prežitku zo sexuálneho styku mužom môže brániť niekoľko skutočností. Veľmi častou je erektilná dysfunkcia [wp-svg-icons icon=“point-right“ wrap=“i“], ktorá postihuje až 50% mužskej populácie s vekom vyšším než 50 rokov. Druhým veľkým strašiakom je predčasná ejakulácia [wp-svg-icons icon=“point-right“ wrap=“i“]. Narozdiel od erektilnej dysfunkcie nebráni styku ako takému, penis je stoporený a pripravený na súlož. Avšak vyvrcholenie prichádza podstatne skôr, než by si pán želal, čím sa ničí sexuálny život jeho a aj partnerky.

Na to, aby ste si oddialili vyvrcholenie, môžete skúšať svoju psychiku a snažiť sa s najväčším vypätím síl, svojpomocne to niekedy nejde. Vtedy treba vyhľadať pomoc. Jedným z riešení sú doplnky výživy, medzi ktoré patrí aj Crilex.

O Crilexe

Crilex je doplnok výživy s veľkým množstvom aktívnych látok, u ktorých je dokázaný pozitívny vplyv na pánsku erekciu. Jeho zloženie je prevažne prírodné, obsahuje overené substancie a množstvo vitamínov. Užívaním doplnku zlepšíte svoju erekciu, oddialite ejakuláciu a celkovo vylepšíte svoj sexuálny život. Vyriešite ním svoje problémy v sexuálnom živote a má pozitívny vplyv aj na váš kardiovaskulárny systém.

crilex

Medzi jeho najúčinejšie zložky patrí napríklad L-Arginín, ktorý pôsobí ako stimulant rastového hormónu a zlepšuje sexuálny výkon. Výsledky sa môžu prejaviť už po pár dňoch užívania, pre dlhodobé výsledky sa odporúča mesačná kúra.

Kto je výrobca?

Crilex predstavuje výživový doplnok v oblasti sexuálneho zdravia, ktorý sa vyrába v Českej republike spoločnosťou Valavani. Jeho výhodou je to, že je založený čisto na prírodnej báze a tiež to, že prešiel rôznymi kontrolami a testami, ktoré zaručujú jeho nezávadnosť. Crilex je zaregistrovaný na Úrade verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a získal certifikát zdravotnej bezpečnosti od štátneho zdravotného úradu. Na rozdiel od rôznych konkurenčných výrobkov, ktoré prinášajú istú mieru nedôveryhodnosti je Crilex bezpečný výrobok, ktorý sa rozhodne nemusíte obávať vyskúšať.

Účinky

Zloženie

Prírodné zloženie Crilexu má za následok maximálny účinok a takmer nulové nežiaduce účinky, vďaka čomu môžete doplnok užívať aj dlhodobo. Medzi jeho zložky patrí:

 • Maca– zvyšuje odolnosť voči fyzickej námahe a vďaka nej je šanca na zvýšenie plodnosti (Čítaj o Maca)
 • L-Arginín– ako už je vyššie spomenuté, je to stimulant rastového hormónu, zlepšuje sex vďaka kvalitnejšej erekcii
 • Schizandra čínska– extrakt so silným stimulačným a antioxidačným účinkom, pôsobí proti únave
 • Kotvičník zemný– prírodné afrodiziakum, ktoré zvyšuje hladinu testosterónu, mužského hormónu
 • Ginko biloba– čarovná rastlina, ktorá sa neužíva len na zlepšenie pamäte, ale aj na zlepšenie erekcie. Zlepšuje krvný obeh, normalizuje krvný tlak a bráni vzniku krvných zrazenín (Čítaj o Ginko Biloba)
 • Smilax lekársky– dáva do poriadku mužský hormonálny systém, pomáha pri tvorbe testosterónu a progesterónu
 • Ženšen– lieči ženskú, ale aj mužskú neplodnosť, posilňuje imunitný systém a podporuje výkonnosť (Čítaj o Ženšen)
 • Koenzím Q10– nepoužíva sa len v krémoch na tvár, nápomocný môže byť aj v sexualite, keďže zabezpečuje energetický metabolizmus buniek a je účinný antioxidant
 • Vitamín E– takisto považovaný za užitočný antioxidant, ovplyvňuje tvorbu červených krviniek a podporuje rast svalovej hmoty
 • Vitamín B5– je dôležitý pri syntéze hormónov a spracovaní prijatých živín
 • Vitamín B6– upokojuje a udržuje činnosť ústredného svalstva

Dávkovanie

crilex

Odporúčané sú 4 tablety denne, dve ráno a dve večer. Vždy ich treba zapiť pohárom vody. Crilex môžete používať aj niekoľko mesiacov bez strachu z vedľajších účinkov.

Kedy by ste mali Crilex užívať?

Crilex ako čisto prírodný výživový doplnok je určený na riešenie problémov s predčasnou ejakuláciou a slabou erekciou. Okrem toho pomáha zlepšovať sexuálny výkon a výdrž. Taktiež jeho účinky siahajú aj do oblasti plodnosti, sexuálneho apetítu a celkového zdravia. Pomáha taktiež so správnou funkciou pohlavných orgánov a udržaním zdravej hladiny hormónov v organizme. Jeho základom je podpora prekrvenia a pružnosti ciev, čo je dôležitou súčasťou zdravej a kvalitnej erekcie.

Čo hovoria ľudia?

Obrovským pozitívom je nástup jeho účinkov, ktoré sa prejavili už po pár dňoch užívania, čo je pre čisto prírodný produkt výborná vizitka. Pre maximalizáciu jeho účinku recenzenti odporúčajú dodržiavať výrobcom uvedené dávkovanie. Pozitívne je hodnotená aj relatívne rozumná cena v porovnaní s konkurenciou. Okrem iného nie sú pri pravidelnom a odporúčanom dávkovaní známe ani žiadne vedľajšie nežiaduce účinky, čo užívatelia opäť hodnotia ako pozitívum.

Cena a balenie

Crilex si môžete kúpiť ako jedno balenie, v ktorom je 120 kapsúl, čo je mesačná dávka. Je odporúčané používať prípravok aspoň mesiac. Základný balík stojí rôzne ceny podľa stránky, ktorá ho ponúka. Na portály porovnávania cien Heureka.sk máte na výber z viacerých možností dodania, najlacnejšia je stránka intimnenakupy.sk, ktorá Crilex ponúka za 44€ s dopravou od 4€. Je jasné, že zásielka je diskrétna a bude vám doručená bez toho, aby zvedaví susedia vedeli, čo si objednávate.

Za zvýhodnenú cenu 88€ ponúkajú dve plus jedno balenia zdarma, teda trojmesačnú kúru obsahujúcu až 360 kapsúl.

Hodnotenie

Crilex je plný prírodných liečiv s overeným účinkom a pozitívnym vplyvom na ľudský organizmus. Nemá takmer žiadne negatívne vedľajšie účinky, jedným z vedľajších účinkov je možno tak zlepšený kardiovaskulárny systém. Je aj cenovo dostupný a ponúka veľmi výhodnú možnosť dva plus jeden zdarma, v ktorom je trojmesačná dávka.

Niektorí páni uvádzajú, že sa pozitívne účinky dostavili už po niekoľkých dňoch užívania, aj keď odporúčaný je mesiac. Ich výkon sa zlepšil aj o 10 minút.

Crilex

 

crilex balenieOverená kombinácia čisto prírodných a overených zložiek, vitamínov a ďalších prospešných látok robí z Crilexu zaujímavý a cenovo dostupný preparát na erekciu či dokonca predčasnú ejakuláciu.

Obsahuje až 120 kapsúl v jednom balení, pričom tabletka obsahuje 1907 mg účinných látok.

Zloženie:

 • L- arginin 1000 mg, Koenzym Q 10 10 mg
 • Maca (Lepidium meyenii)- extrakt  600 mgTribulus terrestris extrakt 140 mgSchizandra chinensis- extrakt 80 mgPanax Ginseng– extrakt 28 mg, Ginkgo biloba– extrakt 20 mgSmilax officinalis- extrakt 10 mg
 • Vitamin E (DL-?-tokoferyl-acetát) 12 mg (100% RHP), Vitamin B5 (pantothenát vápenatý) 6 mg (100 % RHP), Vitamin B6 (pyridoxin HCl) 1,4 mg (100 % RHP)

Netreba čakať. Dostupné riešenie, na ktoré nie je potrebný lekársky predpis je tu aj pre Vás.

Vedľajšie účinky

Keďže ide o doplnok výživy na prírodnej báze, nemali by sa vyskytovať žiadne negatívne vedľajšie účinky. V prípade, ak ste na niektorú zo zložiek Crilexu alergický, môže sa vyskytnúť alergická reakcia. V tom prípade prípravok vysaďte a kontaktujte svojho lekára.

Časté otázky

ako zvýšiť hladinu testosteronu?Aký je jeho nástup účinku?

Prvé účinky by ste mali zaznamenať už v prvých dňoch užívania doplnku Crilex. Ide o čisto prírodný výživový doplnok, ktorý pre maximalizáciu svojich účinkov potrebuje zodpovedné užívanie, t. j. v odporúčanej dennej dávke.

Ako dlho mám Crilex užívať?

Na to, aby ste pocítili maximálne účinky tohto produktu, užívajte ho aspoň po dobu troch mesiacov. Nikdy nemôžete očakávať zázraky od prírodného doplnku v krátkom časovom období. Na to sú tu syntetické lieky na predpis, ako napríklad Viagra.

Crilex a alkohol – môžu sa navzájom kombinovať?

Alkohol s týmto doplnkom určite neodporúčame užívať, nakoľko má presne opačný účinok oproti tomu, o ktorý sa snaží doplnok Crilex. Z tohto dôvodu pokladáme v prípade pravidelnej konzumácii alkoholických nápojov užívanie Crilex-u za úplne zbytočné.

Ak máte s Crilexom skúsenosti, podeľte sa o ne v diskusii pod recenziou, kde môžete pomôcť ostatným užívateľom. Diskusia je anonymná. 

4.9/5 - (36 votes)

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+