climax

Climax Control

Climax Control na oddialenie ejakulácie

Mnoho mladých ale aj starších mužov v dnešnej dobe trápi problém rýchleho vyvrcholenia. Tento problém majú najčastejšie muži vo veku 18 až 24. Týmto istým problémom však trpia aj muži medzi 25. až 45. rokom života, avšak takýchto prípadov je podstatne menej.

Predčasná ejakulácia je hlavne intímny alebo inak, sexuálny problém. Ak muž nezažíva naplnený sexuálny styk, tento problém prechádza aj do iných oblastí života.  Tieto mužské problémy môžu mať neskôr dopad aj na vašu sexuálnu partnerku. Prichádza stres, nervozita či napríklad neustála migréna. Kvalitný sexuálny styk je dôležitý pre každého muža a každé správne fungovanie vzťahu medzi partnermi.

Tip pre Vás
Potrebujete zvýšiť Vaše libido, sexuálnu chuť alebo máte problém s výdržou? Climax Control vám môže pomôcť tieto neduhy eliminovať a vy budete viesť vyrovnanejší život. Pozrieť stránku Climaxu

Dobrou správou pre každého, ktorý trpí týmto problémom je, že možností a riešení je naozaj nespočetne veľa. Trh ponúka veľké množstvo produktov, výživových doplnkov alebo liekov na oddialenie ejakulácie. Jedným z nich je aj Climax Control.

Čo je Climax Control?

Climax Control nie je liek, ale  výživový doplnok stravy, ktorého hlavným účelom je oddialenie vyvrcholenia a tak predĺženie sexuálneho aktu.  Vzhľadom na to, že tento produkt nie je liek, tak je úplne skvelou prvou voľbou pre mužov, ktorí dosiaľ žiadne podporné výrobky na oddialenie ejakulácie neužívali. Jeho užívanie je bez menšieho rizika keďže sa nejedená o žiadny liek, ktorý by mohol mať nepriaznivé vedľajšie účinky.

Ak teda máte aj vy problém so sexuálnym životom a teda konkrétne s predčasným vyvrcholením , predstavíme vám všetky účinky tohto skvelého výživového doplnku. Nič nenechávajte na náhodu a ak je možnosť zlepšiť svoj sexuálny život, prečo to neurobiť.

Výrobca Climaxu

Pátranie po výrobcovi doplnku stravy Climax Control bolo pomerne zdĺhavé, pričom sa nám ani nepodarilo dohľadať, kto produkt vyrába. Na prezentačnej stránke produktu nie je ani sekcia kontakt, ani sekcia o nás, avšak výrobok je legálne predávaný na slovenskom trhu s výživovými doplnkami, ktoré sú riadne registrované úradom zdravotníctva a spĺňajú všetky príslušné normy a kritériá. Aj z tohto dôvodu považujeme prípravok Climax Control za bezpečný z hľadiska užívania. Výrobok je distribuovaný prostredníctvom internetu v mnohých krajinách.

Charakteristika

 • Pomáha s predčasnou ejakuláciou dlhodobo
 • Lepšia výdrž a výkon pri sexuálnom styku
 • Nielen dlhší sex, ale podáte aj lepší výkon takže tie najlepšie momenty sexu už nemusia trvať len chvíľu
 • Intenzívnejší sex
 • Dlhšie potešenie
 • Zloženie na prírodnej báze
 • Výhradne čisté prírodné zloženie je veľkým plusom pre každého muža pretože nemusíte mať obavy, že vám liek spôsobí nejaké problémy  v podobe alergií či kožných reakcií
 • Bez nežiaducich vedľajších účinkov
 • Nemusíte sa báť, že prídu nejaké negatívne účinky pretože tento produkt je úplne bezpečný
 • Pri pravidelnom užívaní dlhodobé účinky

Určite vás poteší fakt, že dlhodobé užívanie so sebou prináša aj dlhodobé účinky, len treba byť naozaj trpezlivý, ak ale uvidíte prvé výsledky, budete vedieť, že Climax Control naozaj funguje a v užívaní sa oplatí pokračovať

 • Prvé výsledky už po niekoľkých dňoch užívania
 • Určený pre mužov, ktorí dosiahli vek 18 rokov
 • Bezpečný doplnok stravy
 • Zlepšuje psychickú pohodu
 • Utužuje partnerský vzťah
 • Zvýši mužské sebavedomie
 • Žiadne obavy z predčasného vyvrcholenia

Zloženie Climaxu

Vďaka kombinácií mnohých účinných látok je zloženie produktu Climax Control maximálne vyvážené.

Produkt obsahuje:

 • Kotvičník zemný – je silné afrodiziakum ntývané tiež tribulus terrestris, ktoré zároveň podporuje tvorbu testosterónu. (prečítať o tribulus terrestris)
 • Kyselinu listovú – alebo inak aj vitamín B9, ktorý má na organizmus mnohé prospešné účinky.
 • L-Arginín – teda aminokyselina, ktorá má podstatný vplyv na erekciu.
 • Acai – má za úlohu nielen zlepšiť váš výkon v posteli, ale aj trávenie.
 • Sladké drievko – ktoré vplýva na tvorbu hormónov a látkovú výmenu v organizme.
 • Tekvicu – ktorej primárnym cieľom je zlepšenie celkového sexuálneho zdravia muža a tiež sa stará o zdravie prostaty a semenníkov.
 • Brusnice – ktoré majú taktiež pozitívny vplyv na zdravie prostaty.

Okrem toho obsahuje extrakt zo semien alebo pyridoxín, ktorý pôsobí močopudne.

Cena a balenie

Výrobca ponúka tri možnosti balenia, vytvorené samotným výrobcom. Teda výrobcom odporúčané balenia sú: Samostatné balenie, Odporúčané balenieBalenie s maximálnym účinkom.Accounts

Free Trial

Projects

Climax Control 1ks

Cena 49 Eur

Bežné balenie

Ušetríte - 0 eur

Climax Control 2ks

Cena 97 eur

Najpredávanejšie balenie

Ušetríte - 50 eur

Climax Control 6ks

Cena 147 eur

Najvýhodnejšie balenie

Ušetríte až 147 eur!

 • Samostatné balenie Climax Control:
 • obsahuje jednu nádobku so 60timi kapsulami. Toto balenie je na jeden mesiac a jeho cena je 35 eur.
 • Odporúčané balenie Climax Control:
 • toto balenie obsahuje 120 kapsúl avšak dostanete k nemu aj jedno balenie (60 kapsúl) produktu Vigrax. Ten slúži na zlepšenie erekcie a výrobca ho ponúka ako súčasť dvojmesačného balenia, ktoré stojí 75 eur.
 • Balenie s maximálnym účinkom Climax Control:
 • toto balenie je určené pre maximálne dosiahnutie účinkov a teda je to celá kúra. Cena je o čosi vyššia a teda 105 eur. Avšak toto balenie vám vydrží polroka. Obsahuje 360 kapsúl produktu Climax Control a dve balenia Výrobca sa zameral teda na dva problémy mužov a oba doplnky stravy zakomponoval do rôznych balení.

Galéria Climax Control

Užívanie

Klasická denná dávka výrobku Climax Control sú dve kapsule denne. Užíva sa jedna tableta ráno a jedna večer. Najlepšie je ak kapsuly užívate pred jedlom pretože tak zrýchlite ich účinok.

Prvé výsledky užívania môžete pocítiť už o niekoľko dní po začatí užívania. Ako pri každom výživovom doplnku je veľmi individuálne kedy sa účinky dostavia. Závisí to nielen od organizmu ale aj od veku avšak všeobecne sa u každého dostavia prvé účinky po pár dňoch.

Skúsenosti s Climaxom

Recenzie, hodnotenia a skúsenosti prípravku Climax Control hovoria v jeho prospech, a to najmä čo sa týka zlepšenia problémov s predčasnou ejakuláciou. Avšak každá minca má dve strany, a preto účinky Climaxu nepocítite ihneď. Nakoľko predstavuje tento prípravok doplnok stravy založený na prírodnej báze, nemôžete čakať, že nástup účinkov nastane už na druhý deň. Prírodné výživové jednotky sú určené na dlhodobejšie a pravidelné užívanie, a to práve preto, aby ste pocítili ich účinok. Po pravidelnom užívaní po dobu niekoľkých týždňov však páni ohodnotili Climax Control ako účinný prípravok. Netreba však čakať zázraky, nakoľko nejde o syntetické liečivo na predpis. Ide iba o doplnok stravy, ktorý váš problém zmierni.

Hodnotenie

Celkové hodnotenie produktu Climax Control je viac než pozitívne. Výrobca si dal záležať aj na vytvorení skvelých balení a tým dáva teda možnosť kúpou výrobku  vyriešiť dva mužské problémy. Cena je o čosi vyššia avšak ak dosiahnete maximálne účinky, určite budete spokojný so svojou kúpou.

Výrobok je vyrobený z prírodných zložiek a tým sa stáva bezpečným pre každého. Produkt je kvalitný a má mnoho pozitívnych ohlasov medzi ľuďmi.

Ak ste sa rozhodli si Climax zakúpiť, rozhodne odporúčame stredné balenie – budeme mať dostatok na vyskúšanie za prijateľnú cenu.

Kde kúpiť Climax Control?

Tento produkt na oddialenie vyvrcholenia si môžete zakúpiť na oficiálnej stránke výrobcu kde je to aj najbezpečnejšie ak nechcete riskovať nejaké nepravé produkty. Z pohodlia domova môžete objednávať na tejto stránke http://climaxcontrol.sk/

Ďalšie otázky na Climax

ako zvýšiť hladinu testosteronu?Má Climax vedľajšie účinky?

Z informácií výrobcu nie je známe, či môže prípravok Climax Control spôsobiť nejaké nežiaduce účinky. Komplikácie by mohli nastať, ak by ste boli alergickí na niektorú zo zložiek tohto doplnku stravy. Taktiež nie je prípravok určený osobám mladším ako 18 rokov. Ak by sa u vás vyskytli závažné komplikácie počas užívania prípravku Climax, okamžite ho vysaďte a konzultujte jeho užívanie s lekárom.

Môžem ho kombinovať s alkoholom?

Kombinácia výživového doplnku Climax Control s alkoholom by nemala vyvolať žiadne nežiaduce účinky. Aj napriek tomu však odporúčame vyhýbať sa alkoholu počas užívania Climaxu, nakoľko alkohol dokáže vo vašom sexuálnom živote zapríčiniť problémy ako neschopnosť erekcie, prípadne problémy s jej udržaním. Vy predsa chcete, aby bol váš sexuálny život kvalitný.

Aká je cena prípravku Climax Control?

Cena Climaxu závisí hlavne od počtu balení, ktoré si kupujete. Existuje variant s jedným balením (60 kapsúl), za ktorý zaplatíte 35 €. Ďalším variantom sú dve balenia (120 kapsúl) s výživovým doplnkom Vigrax, za čo zaplatíte 75 €. Posledným v ponuke je balíček 6 balení Climaxu (360 kapsúl) a 2 balení Vigraxu, za ktoré zaplatíte 105 €.

Kedy pocítim prvé účinky?

Prvé účinky by ste mali pocítiť približne v 2.-3. týždni užívania, samozrejme, ak užívate 2 kapsule každý deň poctivo. Nakoľko ide o výživový doplnok na prírodnej báze, účinky nepocítite hneď na druhý deň. Plusom však je, že kombinácia zdraviu prospešných látok sa môže podpísať aj pod pozitívnymi účinkami v iných oblastiach vášho zdravia.

Upozornenie

Výživový doplnok Climax Control môžu užívať len muži, ktorí už majú 18 rokov. Pre mladších mužov tento produkt nie je vhodný. Aj keď je výrobok čisto prírodný určite sa poraďte s lekárom ak viete, že máte nejaké ochorenie. Nie je isté ako by mohol organizmus reagovať v prípade keď užívate nejaké lieky.

V prípade, ak ste na niektorú z jeho zložiek alergický, produkt neužívajte alebo vysaďte v prípade, ak ste ho už začali užívať. Ak sa u vás prejavila alergická reakcia na niektorú zo zložiek, kontaktujte svojho lekára.

Ak máte s Climax Control skúsenosti, podeľte sa o ne v diskusii pod recenziou a pomôžte tak ďalším užívateľom s výberom produktu. 

4.8/5 - (10 votes)

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+