Clavin – negatívne skúsenosti sú bežné

Posledná aktualizácia článku:

Clavin=viac ponúknuť, ako dať!

Clavin slúži ako výživový doplnok pre mužov s problémovou erekciou. Je to jeden z mnohých dostupných prostriedkov na riešenie sexuálnej poruchy. Už dlhšiu dobu je možné ho zakúpiť aj na Slovensku a veľa ľudí s ním má skúsenosti – nie však najlepšie.

Tip pre Vás
Poznáte Zerex?! Ak nie, mali by ste, ide o najpredávanejší preparát na boj proti slabej erekcii. Chcem si prečítať o Zerexe

Obsah článku

 1. Vlastnosti
 2. Zloženie
 3. Cena a balenie
 4. Hodnotenie
 5. Upozornenie

Krátke promo videá:

Udávané vlastnosti produktu Clavin:

 • dlhšia erekcia
 • lepšia erekcia
 • lepšia výkonnosť
 • zlepšenie libida
 • rýchly nástup

Zloženie:

 • Clavertin 21 (Účinná zložka, teda galenicky upravená zmes, ktorá rozširuje cievy a tým zlepšuje erekciu.)
 • STIMULIN (Účinné látky L-arginín, L-citrulín, tribulus a crocus, pričom všetky zlepšujú prekrvenie, zlepšujú výkonnosť a mužské libido.)

Typy produktov a cena

1, Clavin Original

clavin original

Obsahuje 28 tabletiek.

Je účinnou zložkou je Clavertin 21.

Cena produktu je 37,9 eur.

 

2, Clavin Platinum

clavin platinum

Obsahuje 20 tabletiek.

Jeho účinnou zložkou je STIMULIN.

Cena produktu je 49,19 eur.

Clavin zakúpite ako tabletky. Teda obsah a účinné zložky sú v tabletkách. Maximálna denná dávka sa odporúča 4 tbl. Viac sa dočítate na konci recenzii v upozornení.


 • 35€/balenie
 • 20 + 8 tabletiek
  ☑️-Prekrvenie penisu
  ☑️-Silnejšie libido
  ☑️-Chránené zloženie
 • 📢+Rýchly nákup
  (Do 3 dní u vás)

 • 45€.40/balenie
 • 20 + 8 tabletiek
  ☑️-Prekrvenie penisu
  ☑️-Silnejšie libido
  ☑️-Chránené zloženie
 • 📢+Rýchly nákup
  (Do 3 dní u vás)

Dostupnosť

Zakúpiť si ho môžete v každej lepšej lekárni. A ako môžete vidieť, cena  (aj v lekárni) je pomerne prijateľná.

Objednať si ho môžete aj na internete.

 

Hodnotenie užívateľov a ich skúsenosti s Clavinom:

 

Cavin platinum a original hodnotenie

Ako môžete vidieť, značnej skupine užívateľov  absolútne nevyhovuje, sú priam nahnevaní, že ich takto oklamali. Preto treba zvážiť kúpu tohto prostriedku na zlepšenie erekcie, poprípade sa poobzerať po niečom lepšom, s ktorým majú užívatelia aj dobré skúsenosti. Ak máte záujem ďalšie recenzie si môžete prečítať na zdravie.sk, z ktorého sme skúsenosti o Clavine čerpali.

Možná náhrada za Clavin

Zerex Klasik

zerex-klasik-reklamaZerex patrí medzi nájznámejšie produkty, ktoré sa zameriavajú na prevenciu a prírodnú liečbu problémov s erekciou. Blahodárne pôsobí aj na sexuálnu výdrž či chuť na sex známu ako libido. Vďaka typu Klasik môžete mať tiež vitálnejší penis či pevnejší a hrubší.

Jeho účinok pretrváva až 36 hodín pričom dávkovanie je veľmi jednoduché – pred sexuálnou hrou si stačí vziať jednu pilulku. Cena je iba 29 eur a keď vložíte pri objednávke do poznámky dog2 – máte zľavu 2 eurá. Jeho obsah zloženie je výhradne prírodného pôvodu:

 • Maca, Sylibum marianum, Tribulus terrestris, L-citrulín, arginín a lyzín
 • A ďalšie vitamíny a minerály

Ide o výhradne prírodné zloženie, ktoré pravidelným a dlhodobým užívaním nespôsobí žiadnu bolesť hlavy a udrží Vašu sexualitu v pozore!

Predaj Clavinu

Čo môžeme považovať za jednu z mála výhod je spôsob jeho predaja. Tento doplnok je pomerne veľkou výnimkou, čo sa týka dostupnosti aj v lekárňach. Má pomerne dobré pokrytie resp. dostupnosť, čo niektorí môžu považovať za plus. Teda využíva skôr osobný spôsob predaja, nakoľko väčšina iný prípravkov je dostupná výlučne v online svete. Predaj Clavinu teda prebieha ešte stále bežnou formou. Spôsobené je to pravdepodobne tým, že je už pomerne dlhšiu dobu na trhu.

Alternatívy
Ako je na tom oproti iným dostupným podporným produktom? V prvom rade ako sa hovorí v nadpise, sú aj iné alternatívy. Často sa pýtate čo je lepšie, napríklad verzus Arginmax. Odpoveď je pomerne jednoduchá, podľa užívateľských skúsenosti vyhráva konkurencia, o tom niet pochýb. Preto Vám doporučujeme aby ste si prečítali aj iné recenzie a skúsenosti s nimi, aby ste si vedeli vytvoriť lepší názor.
Máte problém so slabou sexuálnou výkonnosťou a nechcete podstupovať nákladnú liečbu? Prečítajte si o Zerexe recenziu, ktorá vám zmení váš sexuálny život.

Náš komentár a recenzia:

Teraz sa určite pýtate: ,,Čo teda, Clavin funguje?!”  Po zvážení všetkých aspektov, sme sa Vám rozhodli tento doplnok neodporučiť.  Hoci za jeho výhodu považujeme pomerne nízku cenu (nízka cena nie však vzhľadom k doporučenému užívaniu) a dostupnosť v každej lepšej lekárni, na strane druhej ho však  väčšina ľudí neodporúča, o čom svedčia aj početné internetové diskusie. V nich sa najčastejšie spomína, že nedochádza takmer k žiadnemu efektu, teda rozhodne nie v tak krátke dobe, ako sa uvádza. Takže nie, Clavin nefunguje tak ako by ste očakávali. Oveľa lepším riešením je napríklad Vimax alebo Zerex na erekciu.

 

Upozornenia pri Clavine:

Produkt je dostupný aj bez lekárskeho predpisu, teda bez receptu.

Odporúčané denné dávkovanie:

Užívajte 4 tobolky  naraz, najlepšie 1 až 4 hodiny pred pohlavným stykom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku 4 tobolky!

Clavin obsahuje účinné látky, ktoré majú za úlohu hlavne rozširovať cievy. Tento jav je známy aj pri užívaní alkoholu. Preto kombinovať alkohol s Clavinom nie je vhodná cesta a rozhodne sa nedoporučuje.

V CZ: Clavin

 

Pokiaľ máte skúsenosti s podpornými produktami Clavin, budeme radi ak sa s nami o ne podelíte v komentároch. Komunikácia je samozrejme anonymná.

Aktualne skore
[Celkovol: 1 Priemerne: 5]

Psychická pohoda zvýši váš sexuálny výkon

Vedeli ste, že…stressfix zlty

 • Až 20%percent erektilnej dysfunkcie spôsobuje psychika?
 • Najčastejšie ide o stres, smútok, depresiu a úzkosť?
 • Zlý a nedostatočný spánok spôsobuje slabú erekciu a dokonca neplodnosť?
 • Predčasnú ejakuláciu najčastejšie spôsobuje strach zo sexu, úzkosť a depresia?

Vyskúšajte StressFix 👍

Je to absolútna 🔝 novinka na našom trhu, obsahuje až 14 zložiek 🍃vo veľkom balení, kde je 60 kapsúl💊 iba za 48,9 eur. Slúži ako pomoc pri strachu, úzkosti, slabom spánku či pri depresiách. A tým pádom môže významne zlepšiť váš sexuálny život. Len si spomeňte, aký je to pocit mať sex, keď ste v pohode, uvoľnený…

Pripravili sme pre vás aj špeciálny kupón ,,dusevnezdravie,, ktorý zadajte do poznámky v objednávke a získate 5% zľavu.

Alebo si môžete prečítať viac o StressFixe tu

7 komentárov

 1. matej 17. júla 2015
 2. Lukáš 25. októbra 2015
 3. Lukáš 28. marca 2016
 4. Maťo 30. júla 2017
 5. jan 27. októbra 2017
 6. Miso 16. marca 2018
 7. Martin 30. marca 2018

Zanechaj nám svoj názor

Máte vysoký stres a strach že v posteli zlyháte? StressFix vám prinesie pohodu!Pozri StressFix!
+