Clavin – negatívne skúsenosti sú bežné

Posledná aktuálizácia prebehla 13. januára 2020 by lenkarus

Clavin=viac ponúknuť, ako dať!

Clavin slúži ako výživový doplnok pre mužov s problémovou erekciou. Je to jeden z mnohých dostupných prostriedkov na riešenie sexuálnej poruchy. Už dlhšiu dobu je možné ho zakúpiť aj na Slovensku a veľa ľudí s ním má skúsenosti – nie však najlepšie.

Tip pre Vás
Poznáte Zerex?! Ak nie, mali by ste, ide o najpredávanejší preparát na boj proti slabej erekcii. Chcem si prečítať o Zerexe [wp-svg-icons icon=“arrow-right-3″ wrap=“i“]…

Kto vyrába Clavin?

Clavin je asi najpromovanejším produktom svojho druhu na Slovensku. Mnohí z nás ho poznajú najmä z televíznych reklám, ktoré niekoho možno presvedčili vyskúšať tento prípravok. Odkiaľ ale Clavin pochádza? Výrobcom tohto ,,diabolského“ prípravku je spoločnosť Simply You Pharmaceuticals, ktorá má zastúpenie tak ako u nás, tak aj v Českej republike.

Čo sa týka otázky ,,Kde Clavin zohnať?“, odpoveď je jednoduchá. Clavin má oficiálnu slovenskú webstránku, kde si ho môžete zakúpiť v akejkoľvek variante, ktorá vám vyhovuje. Nepotrebujete k tomu lekársky predpis, pretože sa jedná o výživový doplnok na prírodnej báze, ktorý je voľne dostupný bez receptu.

Krátke promo videá:

Udávané vlastnosti produktu Clavin:

 • dlhšia erekcia

Vďaka lepšej cirkulácii krvi Clavin zabezpečuje nielen zdravú erekciu, ale taktiež intenzívnejšie sexuálne vzrušenie, čo v konečnom dôsledku priaznivo vplýva na vašu výdrž.

 • lepšia erekcia

K stoporeniu údu prispievajú najmä aminokyseliny L-citrulín a L-arginín, pričom spôsobujú roztiahnutie ciev, a teda lepšie prekrvenie k údu, čo vedie k aktivácii erektilných teliesok.

 • lepšia výkonnosť

Ako sme už spomínali, Clavin vám zabezpečí intenzívnejšie vzrušenie, čo jednoznačne vedie aj k lepšej výkonnosti v posteli. Zodpovedné sú za tento účinok do istej miery všetky zložky a ich vzájomná interakcia.

 • zlepšenie libida

Za zvýšenie chuti na sex sú zodpovedné najmä bylinné zložky prípravku Clavin, a to konkrétne šafrán a kotvičník zemný. Zdravé libido je kľúčom pre zdravý pohlavný styk, a teda aj pre zdravý orgazmus.

 • rýchly nástup

Prípravok Clavin by mal vďaka svojmu bohatému zloženiu priniesť aj rýchlejší nástup erekcie, a to najmä vďaka už spomínanému intenzívnejšiemu vzrušeniu a tiež kvôli odporúčanej dávke, ktorou sú až 4 kapsule.

Zloženie:

 • Clavertin 21 – Účinná zložka, teda galenicky upravená zmes, ktorá rozširuje cievy a tým zlepšuje erekciu. Funguje to tak, že pre dobrú erekciu sa musí úd dostatočne prekrviť, aby sa aktivovali erektilné telieska, ktoré zabezpečujú stoporenie.
 • STIMULIN – Účinné látky L-arginín, L-citrulín, tribulus a crocus, pričom všetky zlepšujú prekrvenie, zlepšujú výkonnosť a mužské libido. Okrem iného tu nájdete aj minerálne látky ako selén a zinok, ktoré prispievajú k zdraviu po sexuálnej stránke. Konkrétne ide o plodnosť, zdravú rodukciu spermií (spermatogenézu) a zdravý vývin pohlavných orgánov. Bonusové účinky sú silný imunitný systém a ochrana buniek pred oxidačným stresom.

Typy produktov a cena

1, Clavin Original

clavin original

Obsahuje 28 tabletiek.

Je účinnou zložkou je Clavertin 21.

Cena produktu je 37,9 eur.

 

2, Clavin Platinum

clavin platinum

Obsahuje 20 tabletiek.

Jeho účinnou zložkou je STIMULIN.

Cena produktu je 49,19 eur.

Clavin zakúpite ako tabletky. Teda obsah a účinné zložky sú v tabletkách. Maximálna denná dávka sa odporúča 4 tbl. Viac sa dočítate na konci recenzii v upozornení.


 • 35€/balenie
 • 20 + 8 tabletiek
  ☑️-Prekrvenie penisu
  ☑️-Silnejšie libido
  ☑️-Chránené zloženie
 • 📢+Rýchly nákup
  (Do 3 dní u vás)

 • 45€.40/balenie
 • 20 + 8 tabletiek
  ☑️-Prekrvenie penisu
  ☑️-Silnejšie libido
  ☑️-Chránené zloženie
 • 📢+Rýchly nákup
  (Do 3 dní u vás)

Dostupnosť

Zakúpiť si ho môžete v každej lepšej lekárni. A ako môžete vidieť, cena  (aj v lekárni) je pomerne prijateľná.

Objednať si ho môžete aj na internete.

 

Hodnotenie užívateľov a ich skúsenosti s Clavinom:

 

Cavin platinum a original hodnotenie

Ako môžete vidieť, značnej skupine užívateľov  absolútne nevyhovuje, sú priam nahnevaní, že ich takto oklamali. Preto treba zvážiť kúpu tohto prostriedku na zlepšenie erekcie, poprípade sa poobzerať po niečom lepšom, s ktorým majú užívatelia aj dobré skúsenosti. Ak máte záujem ďalšie recenzie si môžete prečítať na zdravie.sk, z ktorého sme skúsenosti o Clavine čerpali.

Možná náhrada za Clavin

Zerex Klasik

zerex-klasik-reklamaZerex patrí medzi nájznámejšie produkty, ktoré sa zameriavajú na prevenciu a prírodnú liečbu problémov s erekciou. Blahodárne pôsobí aj na sexuálnu výdrž či chuť na sex známu ako libido. Vďaka typu Klasik môžete mať tiež vitálnejší penis či pevnejší a hrubší.

Jeho účinok pretrváva až 36 hodín pričom dávkovanie je veľmi jednoduché – pred sexuálnou hrou si stačí vziať jednu pilulku. Cena je iba 29 eur a keď vložíte pri objednávke do poznámky dog2 – máte zľavu 2 eurá. Jeho obsah zloženie je výhradne prírodného pôvodu:

 • Maca, Sylibum marianum, Tribulus terrestris, L-citrulín, arginín a lyzín
 • A ďalšie vitamíny a minerály

Ide o výhradne prírodné zloženie, ktoré pravidelným a dlhodobým užívaním nespôsobí žiadnu bolesť hlavy a udrží Vašu sexualitu v pozore!

Predaj Clavinu

Čo môžeme považovať za jednu z mála výhod je spôsob jeho predaja. Tento doplnok je pomerne veľkou výnimkou, čo sa týka dostupnosti aj v lekárňach. Má pomerne dobré pokrytie resp. dostupnosť, čo niektorí môžu považovať za plus. Teda využíva skôr osobný spôsob predaja, nakoľko väčšina iný prípravkov je dostupná výlučne v online svete. Predaj Clavinu teda prebieha ešte stále bežnou formou. Spôsobené je to pravdepodobne tým, že je už pomerne dlhšiu dobu na trhu.

Alternatívy
Ako je na tom oproti iným dostupným podporným produktom? V prvom rade ako sa hovorí v nadpise, sú aj iné alternatívy. Často sa pýtate čo je lepšie, napríklad verzus Arginmax. Odpoveď je pomerne jednoduchá, podľa užívateľských skúsenosti vyhráva konkurencia, o tom niet pochýb. Preto Vám doporučujeme aby ste si prečítali aj iné recenzie a skúsenosti s nimi, aby ste si vedeli vytvoriť lepší názor.
Máte problém so slabou sexuálnou výkonnosťou a nechcete podstupovať nákladnú liečbu? Prečítajte si o Zerexe recenziu, ktorá vám zmení váš sexuálny život.

Dávkovanie Clavinu

Vždy užívajte prípravok Clavin tak, ako to udáva výrobca, nakoľko v opačnom prípade sa môžu vyskytnúť nežiaduce vedľajšie účinky. Výrobca odporúča dodržiavať nasledovné pokyny:

 • Odporúčaná dávka sú 4 kapsule naraz.
 • Užívať by ste ich mali v časovom horizonte 1-4 hodín pred pohlavným stykom.
 • Vždy kapsule zapite dostatočným množstvom tekutiny.
 • 4 kapsule predstavujú aj maximálnu odporúčanú dennú dávku.

Dôsledne si preštudujte prípadné kontraindikácie a interakcie doplnku Clavin, aby ste sa vyhli nepriaznivým situáciám a zbytočným zdravotným komplikáciám.

Clavin obsahuje účinné látky, ktoré majú za úlohu hlavne rozširovať cievy. Tento jav je známy aj pri užívaní alkoholu. Preto kombinovať alkohol s Clavinom nie je vhodná cesta a rozhodne sa nedoporučuje.

Skúsenosti ľudí s prípravkom

Renomovaný Clavin, s ktorým sa stretávame najmä v televíznych reklamách dal do pozornosti intímne mužské problémy, no je pravda, že tento prípravok dokáže zázraky? Na počiatku svojej slávy bol Clavin skutočným hitom, a to najmä spomínaným reklamám. Farmaceutické spoločnosti si však nenechali ukradnúť priestor na trhu a začali vyrábať postupne produkty s podobnými účinkami. Čo to ale pre Clavin znamenalo?

Účinky Clavinu boli síce do istej miery viditeľné a citeľné, no trh prišiel s kvalitnejšími produktami, ktorých účinky boli ešte lepšie a muži si ich obľúbili ešte viac. Úlohu taktiež zohráva cena, ktorú má Clavin nastavenú príliš vysoko, a to najmä v porovnaní so svojou konkurenciou.

Záver: Nenechajte sa oklamať reklamnou kampaňou, ktorá sľubuje zázraky. Spravte si malý prieskum trhu v tejto oblasti a vyberte si adekvátny produkt, ktorý má dobré recenzie.

Náš komentár a recenzia:

Teraz sa určite pýtate: ,,Čo teda, Clavin funguje?!“  Po zvážení všetkých aspektov, sme sa Vám rozhodli tento doplnok neodporučiť.  Hoci za jeho výhodu považujeme pomerne nízku cenu (nízka cena nie však vzhľadom k doporučenému užívaniu) a dostupnosť v každej lepšej lekárni, na strane druhej ho však  väčšina ľudí neodporúča, o čom svedčia aj početné internetové diskusie. V nich sa najčastejšie spomína, že nedochádza takmer k žiadnemu efektu, teda rozhodne nie v tak krátke dobe, ako sa uvádza. Takže nie, Clavin nefunguje tak ako by ste očakávali. Oveľa lepším riešením je napríklad Vimax alebo Zerex na erekciu.

Pýtate sa na Clavin

ako zvýšiť hladinu testosteronu?Mám si vybrať Clavin Original alebo Clavin Platinum?

Už na prvý pohľad a počutie znie lákavejšie produkt Clavin Platinum a nie je to len tak. Ide o to, že Clavin Platinum má nielen bohatšie zloženie, ale tiež sú v malej miere lepšie aj jeho účinky oproti produktu Clavin Original. Čo sa však týka pomeru cena/kvalita, Clavin je vo všeobecnosti predražený. Siahli by sme po cenovo prijateľnejšej variante, ktorou je Clavin Original.

Kúpim ho v lekárni?

Áno, Clavin by mal byť dostupný aj v slovenských lekárňach, avšak nemusíte ho nájsť v každej lekárni. Väčšie reťazce ho štandardne ponúkajú, no menšie lokálne lekárne ho nemusia mať k dispozícii.

Môžem užívať Clavin s alkoholom?

Čo sa týka odporúčaní výrobcu, tak ten dáva do pozornosti, že Clavin by sa za žiadnych okolností nemal užívať súbežne s alkoholickými nápojmi. Nakoľko alkohol pôsobí na erekciu a potenciu kontraproduktívne, užívanie Clavinu by bolo v takomto prípade úplne zbytočné a nezmyselné.

Môžem užívať Clavin, ak mám vysoký tlak?

Aj keď niektoré zo zložiek Clavinu pomáhajú normalizácii krvného tlaku, odborníci neodporúčajú užívať tento prípravok osobám, ktoré majú akékoľvek problémy srdcovo-cievneho charakteru. Ak takéto problémy máte, prekonzultujte užívanie prípravku Clavin s vaším ošetrujúcim lekárom.

Aká je jeho cena?

Cena prípravku Clavin závisí od počtov kusov kapsúl a tiež od toho, či sa jedná o verziu Platinum alebo Original. V prípade variantu Original vás vyjde 12 kapsúl (8+4 zdarma) cca 23 € a 28 kapsúl (20+8 zdarma) cca 37 €.

Pri Platinum sú ceny o niečo vyššie, a to 8 kapsúl za 30 € a 20 kapsúl za 49 €.

Upozornenia pri Clavine:

Produkt je dostupný aj bez lekárskeho predpisu, teda bez receptu. Nemusíte tak navštevovať lekára a rozprávať mu o vašom probléme. To predsa nikomu nie je príjemné, nakoľko sa jedná o chúlostivú situáciu týkajúcu sa intímnych problémov.

V CZ: Clavin

 

Pokiaľ máte skúsenosti s podpornými produktami Clavin, budeme radi ak sa s nami o ne podelíte v komentároch. Komunikácia je samozrejme anonymná.

2.7/5 - (44 votes)

7 komentárov

 1. matej 17. júla 2015
 2. Lukáš 25. októbra 2015
 3. Lukáš 28. marca 2016
 4. Maťo 30. júla 2017
 5. jan 27. októbra 2017
 6. Miso 16. marca 2018
 7. Martin 30. marca 2018

Zanechaj nám svoj názor

Máte vysoký stres a strach že v posteli zlyháte? StressFix vám prinesie pohodu!Pozri StressFix!
+