Clavin – negatívne skúsenosti sú bežné

Clavin=viac ponúknuť, ako dať!

Clavin slúži ako výživový doplnok pre mužov s problémovou erekciou. Je to jeden z mnohých dostupných prostriedkov na riešenie sexuálnej poruchy. Už dlhšiu dobu je možné ho zakúpiť aj na Slovensku a veľa ľudí s ním má skúsenosti – nie však najlepšie.

Tip pre Vás
Máte problém so slabou erekciou a sexuálnou výdržou? Zerex je špičkový a najpredávanejší produkt na slovenskom trhu! Chcem si prečítať o Zerexe…

Krátke promo videá:

Udávané vlastnosti produktu Clavin:

  • dlhšia erekcia
  • lepšia erekcia
  • lepšia výkonnosť
  • zlepšenie libida
  • rýchly nástup

Zloženie:

  • Clavertin 21 (Účinná zložka, teda galenicky upravená zmes, ktorá rozširuje cievy a tým zlepšuje erekciu.)
  • STIMULIN (Účinné látky L-arginín, L-citrulín, tribulus a crocus, pričom všetky zlepšujú prekrvenie, zlepšujú výkonnosť a mužské libido.)

Typy produktov a cena

1, Clavin Original

clavin original

Obsahuje 28 tabletiek.

Je účinnou zložkou je Clavertin 21.

Cena produktu je 26,95 eur.

 

2, Clavin Platinum

clavin platinum

Obsahuje 20 tabletiek.

Jeho účinnou zložkou je STIMULIN.

Cena produktu je 36.10 eur.

Clavin zakúpite ako tabletky. Teda obsah a účinné zložky sú v tabletkách. Maximálna denná dávka sa odporúča 4 tbl. Viac sa dočítate na konci recenzii v upozornení.

Zakúpiť si ho môžete v každej lepšej lekárni. A ako môžete vidieť, cena  (aj v lekárni) je pomerne prijateľná.

 

Hodnotenie užívateľov a ich skúsenosti s Clavinom:

 

Cavin platinum a original hodnotenie

Ako môžete vidieť, značnej skupine užívateľov  absolútne nevyhovuje, sú priam nahnevaný, že ich takto oklamali. Preto treba zvážiť kúpu tohto prostriedku na zlepšenie erekcie, poprípade sa poobzerať po niečom lepšom, s ktorým majú užívatelia aj dobré skúsenosti. Ak máte záujem ďalšie recenzie si môžete prečítať na zdravie.sk, z ktorého sme skúsenosti o Clavine čerpali.

Predaj Clavinu

Čo môžeme považovať za jednu z mála výhod je spôsob jeho predaja. Tento doplnok je pomerne veľkou výnimkou, čo sa týka dostupnosti aj v lekárňach. Má pomerne dobré pokrytie resp. dostupnosť., čo niektorí môžu považovať za plus. Teda využíva skôr osobný spôsob predaja, nakoľko väčšina iný prípravkov je dostupná výlučne v online svete. Predaj Clavinu teda prebieha ešte stále bežnou formou. Spôsobené je to pravdepodobne tým, že je už pomerne dlhšiu dobu na trhu.

Alternatívy

Ako je na tom oproti iným dostupným podporným produktom? V prvom rade ako sa hovorí v nadpise, sú aj iné alternatívy. Často sa pýtate čo je lepšie, napríklad verzus Arginmax. Odpoveď je pomerne jednoduchá, podľa užívateľských skúsenosti vyhráva konkurencia, o tom niet pochýb. Preto Vám doporučujeme aby ste si prečítali aj iné recenzie a skúsenosti s nimi, aby ste si vedeli vytvoriť lepší názor.

Náš komentár a recenzia:

Teraz sa určite pýtate: ,,Čo teda, Clavin funguje?!” Po zvážení všetkých aspektov, sme sa Vám rozhodli tento doplnok neodporučiť. Hoci za jeho výhodu považujeme pomerne nízku cenu (nízka cena nie však vzhľadom k doporučenému užívaniu) a dostupnosť v každej lepšej lekárni, na strane druhej ho však  väčšina ľudí neodporúča, o čom svedčia aj početné internetové diskusie. V nich sa najčastejšie spomína, že nedochádza takmer k žiadnemu efektu, teda rozhodne nie v tak krátke dobe, ako sa uvádza. Takže nie, Clavin nefunguje tak ako by ste očakávali. Oveľa lepším riešením je napríklad Vimax alebo Zerex na erekciu.

Ak hľadáte dlhodobé  a prírodné riešenie pri problémoch so slabou erekciu, nedostatočným sexuálnym apetítom či slabou výdržou, Zerex môže byť tým ideálnym riešením. Ide o najpredávanejší doplnok na erekciu!

Upozornenia pri Clavine:

Produkt je dostupný aj bez lekárskeho predpisu, teda bez receptu.

Odporúčané denné dávkovanie:
Užívajte 4 tobolky  naraz, najlepšie 1 až 4 hodiny pred pohlavným stykom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku 4 tobolky!

Clavin obsahuje účinné látky, ktoré majú za úlohu hlavne rozširovať cievy. Tento jav je známy aj pri užívaní alkoholu. Preto kombinovať alkohol s Clavinom nie je vhodná cesta a rozhodne sa nedoporučuje.

V CZ: Clavin

 

Pokiaľ máte skúsenosti s podpornými produktami Clavin, budeme radi ak sa s nami o ne podelíte v komentároch. Komunikácia je samozrejme anonymná.

Clavin – negatívne skúsenosti sú bežné
2.79 (55.79%) 38 votes

3 komentáre

  1. matej 17. júla 2015
  2. Lukáš 25. októbra 2015
  3. Lukáš 28. marca 2016

Leave a Reply

TOPlist