aphrodisia v

Aphrodisia V – vhodná pre ženy aj mužov

Posledná aktuálizácia prebehla 29. januára 2020 by lenkarus

Imperial vitamins je firma, ktorá stojí za výrobou produktu Aphrodisia V. Sú známi celou radou rôznych výživových doplnkov, ktoré sú dobre známe a majú aj kladné hodnotenia.  Aphrodisia V je dvoj-produkt pre ženy aj mužov zameraný na zlepšenie sexuálnych funkcií. 

Tip pre Vás
Máte záujem o preparát, ktorý hlavne u žien vyvoláva pozitívne účinky v sexuálnej sfére?! Prinášame Vám zľavu až  2 eurá na produkt, ktorý si vyberiete- stačí zadať aphrodisia2 pri objednávke do poznámky! Pozrieť ponuku Aphrodisia V …

O výrobcovi

Ak sa pýtate, kto stojí za výrobou prípravkov značky Aphrodisia, vypátrali sme pre vás odpoveď na túto otázku. Ide o známu spoločnosť Imperial Vitamins, ktorá sa zaoberá prínosom prírodných výživových doplnkov, prípadne prípravkov, ktoré sú určené na problémy týkajúce sa aj sexuálneho zdravia. Ide o spoločnosť, ktorá je na trhu už niekoľko rokov, čo je len plusom pre výrobky Aphrodisia. Možno poznáte aj produkt Super prsia + štíhla línia, za ktorým taktiež stojí práve spoločnosť Imperial Vitamins.

Prípravky značky Aphrodisia sa legálne na slovenskom trhu predávajú, nakoľko prešli všetkými príslušnými testami a spĺňajú všetky kritériá k tomu, aby sa mohli bezpečne predávať. Ide teda o prípravok, ktorý je bezpečný a viacnásobne testovaný.

Poďme sa spoločne pozrieť, aké prípravky nám prináša Imperial Vitamins pod značkou Aphrodisia.

Aphrodisia V pre mužov

aphrodisia v pre mužov

 

 • Overený výživový doplnok
 • zlepšuje sexuálnu vzrušivosť
 • pomáha dlhšej a intenzívnejšej erekcii
 • zintenzívňuje chuť na sex a podporí sexuálnu výkonnosť
 • rýchlejšia regenerácia na opakovanú erekciu
 • vplýva na kvalitu spermií a plodnosť

Zloženie

Maca, Ženšen, Kotvičník zemný, Krpčiarka šípolistá a Gingko biloba;

 • L-Arginín – 250 mg – jedna z najznámejších aminokyselín prispieva k zdravému prekrveniu erektilných teliesok, ktoré zabezpečujú tvrdú erekciu a zdravé stoporenie.
 • Výťažok z koreňa Maca – 100 mg – maca peruánska je známa bylina, ktorá je veľmi obľúbená, keďže sa jej hovorí aj prírodná viagra. Slúži na podporu zdravej erekcie, udržuje vaše libido na dostatočnej úrovni, pomáha pri problémoch s potenciou a zvyšuje vašu sexuálnu túžbu.
 • Sibírsky Ženšen – 100 mg – ženšen je známou zložkou viacerých prírodných výživových doplnkov, avšak jeho hlavným účinkom v tomto smere je afrodiziakálny efekt na muža. Pripsieva tiež k zdravému prekrveniu, odburáva stres a duševný nepokoj, pričom udržuje aj správnu hladinu hormónov.
 • Extrakt z plodov Kotvičníka zemného – 25 mg – tribulus terrestris nachádzame takmer vo všetkých výživových doplnkoch na mužské sexuálne zdravie, pričom jeho hlavnou úlohou je udržiavanie správnej hladiny hormónu testosterón, ktorý je dôležitý pre zdravú chuť do sexuálnych aktivít. Okrem iného pomáha kotvičník aj pri problémoch s prostatou a s močovým ústrojenstvom, pričom zvyšuje aj váš sexuálny výkon.
 • Krpčiarka šípolistá – 20 mg – jedná sa o rastlinu, ktorá sa nevyskytuje bežne v doplnkoch stravy tohto typu, avšak jej potenciál je veľmi veľký. Krpčiarka predstavuje silné prírodné afrodiziakum, ktoré výrazne zvyšuje vaše libido a prispieva k lepšej potencii.
 • Extrakt z listov Ginko Biloba – 10 mg – ginko je známe vďaka svojim blahodarným účinkom nielen u nás, ale jeho pôvod je v Ázii, kde je súčasťou tradičnej medicíny. Veľmi priaznivý vplyv má táto bylinka na správne prekrvenie pohlavného údu, ktoré je nesmierne dôležité pre dosiahnutie kvalitnej erekcie.

Balenie a cena Aphrodisie V pre mužov

Jedno balenie Aphrodisia V obsahuje 60 tabliet za cena 24,90 eur. Existuje aj balenie tzv. Ultra rapid s rýchlym nástupom účinku. Má identické zloženie avšak obsahuje 10 tabliet za cenu 14,90 eur.

Užívanie

Odporúčanou najvyššou dávkou za deň sú 2 tabletky. Najlepšie je jedna tabletka po jedle poprípade až dve tabletky hodinu pred pohlavným stykom.

Aphrodisia V pre ženy

aphrodisia v pre ženy

 

 • Navodzuje uvoľnenie
 • stimuluje vzrušenie
 • zintenzívňuje zážitok žien
 • normalizuje hormonálnu hladinu
 • pomáha odstrániť prejavy klimaktéria
 • napomáha aj oddialiť predmenštruačný syndróm

Zloženie

 • L-Arginín – 125 mg – ako sme už spomínali vyššie, aminokyselina L-arginín je potrebná pre zdravé prekrvenie pohlavnej sústavy, čo zabezpečí intenzívnejší pohlavný styk s lepšou stimuláciou a zdravým orgazmom. Okrem iného vám l-arginín zabezpečí pocit vitality a budete mať viac telesnej energie.
 • Extrakt z listov Damiány (Turnera aphrodisiaca) – 100 mg – damiána býva častou zložkou prípravkov určených na zlepšenie ženského sexuálneho zdravia, pričom výrazne zvyšuje chuť na sex, a to vďaka svojim afrodiziakálnym účinkom. Pri dlhodobom užívaní pomáha psychicky zrelaxovať.
 • Krpčiarka šípolistá (Epimedium sagittatum) – 100 mg – ide o druhé afrodiziakum obsiahnuté v prípravku Aphrodisia V pre ženy, pričom krpčiarka prispieva aj k správnemu prekrveniu a k zdravej plodnosti žien.
 • Extrakt z koreňa Maca (Lepidium mayenii) – 13,5 mg – ďalším afrodiziakom je legendárna maca peruánska, ktorá má časom overené afrodiziakálne účinky nielen na ženy, ale taktiež na mužov. Zvyšuje teda libido a napomáha prežiť intenzívny pohlavný styk.

Aphrodisia G krém

Spoločnosť Imperial Vitamins sa neobmedzuje len na výrobu doplnkov a prípravkov vo forme tabliet. Veľmi obľúbeným produktom, ktorý si získal veľkú priazeň je krém Aphrodisia G, ktorý má za účinok zvýšiť citlivosť intímnych partií, čo napomáha k intenzívnemu pohlavnému aktu vďaka citeľne väčšej stimulácii. Tento krém prináša ženám ešte intezívnejší sexuálny zážitok.

Vyskúšajte krém Aphrodisia G aj v kombinácii s tabletami Aphrodisia V a účinok bude ešte lepší. Krém má prírodné zloženie (zväčša bylinné extrakty), pričom bol mnohonásobne testovaný a za bezpečnosť ručí aj samotný výrobca. Krém jednoducho nanesiete na intímne partie a jemne vmasírujete, aby sa vpil. Môžete naniesť aj viac vrstiev, pričom odporúča sa nanášať ho pred plánovaným pohlavným stykom.

Aphrodisia XL krém

Aphrodisia XL krém predstavuje protiklad Aphrodisia G krému. Áno, tušíte správne, ide o krém, ktorý je určený pre mužov. Aké účinky sľubuje výrobca? Tento produkt by mal mužom zabezpečiť zväčšenie penisu a tiež kvalitnú a dlho trvajúcu erekciu. Známy výrobca má za sebou pomerne úspešnú  históriu a jeho portfólio tvoria účinné výrobky. Je jedným z nich aj Aphrodisia XL krém?

Zloženie tohto prípravku je založené na prírodnej báze, pričom ide najmä o rastlinné extrakty a pomocné látky pre správnu konzistenciu. Krém sa nanesie na prsty a následne ho treba naniesť na penis a vmasírovať, aby sa dobre vpil. Mal by sa používať najmä pred pohlavným stykom, no nie je vylúčené aj využite kedykoľvek inokedy. Účinkom by mal byť nárast penisu a skvalitnenie erekcie. Vyskúšajte!

Cena produktu Aphrodisie V pre ženyAccounts

Free Trial

Projects

Domains

Sub-domains

Aphrodisia V pre Muža

24,90 eur

Slúži na zvýšenie sexuálnej chuti a zlepšenie erekcie

Obsahuje 60 kapsúl

+Zľava od nás 2 eurá

Ako uplatniť zľavu?

Pri objednávke vložte do poznámky - aphrodisia2

Aphrodisia V pre Ženu

24,90 eur

Slúži na podporu a zvýšenie sexuálnej túžby u ženy

Obsahuje 60 kapsúl

+Zľava od nás 2 eurá

Ako uplatniť zľavu?

Pri objednávke vložte do poznámky - aphrodisia2

Existuje podobne ako vo verzii pre mužov dvojbalenie  teda klasická Aphrodisia pre ženy za 24,90 eur. A vo verzi Ultra rapid za 14,90 eur.

Dávkovanie

Odporúča sa užívať 1 tabletku po jedle maximálne 2x denne. Je predpoklad že pri pravidelnom užívaní sa zlepšujú účinky.

Skúsenosti zákazníkov

V otázke hodnotení a recenzií sa takmer všetky produkty Aphrodisia rozchádzajú inou cestou. Čo sa týka tabliet určených pre ženy, tak na produkt Aphrodisia V nájdete veľmi pozitívne recenzie, ktorých je samozrejme väčšina, ženy vyzdvihujú hlavne citeľné zvýšený sexuálny apetít, čo vedie k intenzívnemu pohlavnému styku s úžasným vyvrcholením.

Ak sa však pozrieme na tablety Aphrodisia V určené pre mužov, recenzie sú výrazne odlišné. Muži, ktorí vyskúšali tento prípravok, prejavovali skôr sklamanie, nakoľko účinok nebol podľa ich predstáv. Dávame do pozornosti, že prírodné doplnky stravy je potrebné pre účinok užívať dlhodobo, avšak prvé účinky by mali byť viditeľné už po 2 týždňoch. Muži však spokojní úplne neboli.

Ak sa pýtate na krémy Aphrodisia G pre ženy a Aphrodisia XL pre mužov, tak sa opäť hodnotenia užívateľoov jednotlivých produktov výrazne líšia. Aphrodisia G pre ženy je prípravok, ktorý si zamilovalo už mnoho žien, pričom vyzdvihujú účinok lepšej stimulácie, čo vedie k intenzívne prežitému pohlavnému styku. Ženy si pochvaľujú aj priaznivú cenu, ktorá v kombinácii so skvelým účinkom robí z tohto krému obľúbený produkt. Produkt Aphrodisia XL pre mužov sa však na druhej strane takej sláve tešiť nemôže, keďže sľubovaný nárast penisu nie je úplne namieste (jedine mierny v hrúbke), avšak lepšie je hodnotený účinok na kvalitnú erekciu a jej pretrvávanie.

Hodnotenie

Výživové doplnky od Imperial Vitamins sú na Slovensku dosť známe a aj pomerne obľúbené. Pri produkte Aphrodisia V či už pre ženy alebo pre mužov môžeme skonštatovať, že ide o dobrý produkt, ktorý môže značne napomôcť pri problémoch v sexuálnej oblasti oboch pohlaví. Približne 80 percent jeho užívateľov (hlavne žien) sa k tomuto produktu vyjadruje pozitívne a sú s ním spokojný. Tých zvyšných 25 percent (prevažne mužov) však nevykazuje žiadne pocity pri je užívaní – čo je ale logické.   Tento produkt môžeme odporučiť hlavne ženám , pre ktoré neexistuje až toľko prípravkov a hlavne keď u nich funguje

Trápi Vás znížené libido a sexuálna nechuť?! Aphrodisia V pre ženy Vám privedie konečne kvalitný orgazmus!

Otázky na Aphrodisiu

ako zvýšiť hladinu testosteronu?Užívajú sa tabletky Aphrodisia dlhodobo?

Nakoľko sú prípravky Aphrodisia založené na prírodnej báze, mali by ste ich užívať v dlhšom časovom horizonte. Organizmus potrebuje pravidelné dávkovanie na to, aby dokázal vykazovať priaznivé účinky rastlinných zložiek, čo platí pri všetkých doplnkoch stravy. Čo sa týka krémov Aphrodisia, tak tie stačí používať iba pred pohlavným stykom, keďže účinok by mal byť namieste takmer ihneď.

Kedy sa dostavia prvé účinky?

Pri výživových doplnkoch, ktoré sú založené na prírodnej báze, je známe, že ich účinok sa nedostaví hneď na druhý deň. Nástup prvých účinkov by ste mali spozorovať približne okolo druhého týždňa pri pravidelnom užívaní. Krémy Aphrodisia G a Aphrodisia XL by mali mať okamžitý nástup účinkov (najviac niekoľko minút).

Kedy tabletky Aphrodisia V neužívať?

Čo sa týka tabliet pre mužov, stačí si dobre naštudovať jeho zloženie, aby ste si overili, či nie ste na niektorú zo zložiek náhodou alergický. To isté platí aj pri tabletách určených pre ženy, no nemali by ich užívať ani tehotné a dojčiace ženy. Prípravky Aphrodisia nie sú vhodné pre ľudí, ktorí nedovŕšili 18 rokov.

Upozornenia pri Aphrodisie V

Produkty z tejto rady nie sú vhodné pre tehotné a dojčiace ženy a a nie sú vhodné ani ako náhrada rozmanitej stravy. Po ukončení dátumu spotreby produkt neužívať.

Máte skúsenosti s produktami Aphrodisia ? Podeľte sa s nami o ne v komentároch. Všetko je anonymné. 

3.5/5 - (45 votes)

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+