Andrimax

Andrimax je produkt vyrábaný v Českej republike. Slúži ako už je zvykom na zlepšenie slabej erekcie, zvýšenie sexuálnej výdrže a celkovo libida. Tento doplnok, na to že je relatívne neznámy má dobrú dostupnosť v slovenských lekárňach. V našej recenzií sa zameriame na jeho zloženie a názory užívateľov, ktorý s ním majú skúsenosti.

Tip pre Vás
Trpíte poruchami erekcie hľadáte vhodnú náhradu za Andrimax? Zerex je skvelou prírodnou alternatívou na liečbu slabej a nedostatočnej erekcie! Chcem si prečítať o Zerexe

Andrimax a jeho vlastnosti

  • zabezpečuje lepšiu mikrocirkuláciu v penise
  • dlhšia výdrž, sila i výkon
  • pevná a kvalitná erekcia
  • zabezpečuje správnu funkciu psychiky
  • zlepšuje fyzickú odolnosť
  • má vplyv na tvorbu spermií
  • zlepšuje stav prostaty

Zloženie

Maca – Jedna z top rastlín na odstránenie porúch erekcie, zlepšenie libida či zvýšenie sexuálnej aktivitu rovnako u žien ako u mužov.

L-Arginín – Iba relatívne nedávno sa dokázal vplyv tejto aminokyseliny na neuroprocesy, ktoré ako vieme z veľkej časti ovplyvńujú erekciu.

Kotvičník zemný – Alebo tiež Tribulus terestris je  je rovnako ako maca jedným z pilierov liečby a prevencie erektilnej dysfunkcie.

Saw palmetto – Má vplyv na plodnosť a celkovo reprodukciu. Taktiež má silný účinok na močopudnosť.

Muira puama – Pri tejto bylinke bolo dokonca vykonaných niekoľko výskumov, kde bol jasne preukázaný vplyv na schopnosť dosahovať erekciu.

L-citrulín – Je dôležitá látka pri procese prekrvenia

Panax ginseng – Podobne ako citrulín sa angažuje pri lepšom prekrvení orgánov, zároveň však významne vplýva na psychické funkcie.

Ginko biloba – Do tretice látka, ktorá sa podiela na celkovom a zlepšenom procese prekrvovania.

Smilax officianalis – Známy už starým indiánom, ktorý si ho cenili pre silné afrodiziálne účinky

Balenie a cena Andrimaxu

andrimax

Andrimax nájdete v modrobielom prevedení.

Jedno balenie obsahuje 120 tabliet

Cena je 52 eur.

Zloženie jednej tabletky:

L- arginin HCl                                       640 mg
Tribulus terrestris – výťažok                574 mg
Maca – extrakt 10:1                               480 mg
Saw palmetto – výťažok  25%               240 mg
Muira puama – výťažok  4:1                  160 mg
L- citrulin                                                100 mg
Brusinka – výťažok  5:1                            80 mg
Panax Ginseng – výťažok  80%              60 mg
Ginkgo biloba – výťažok  24/6               20 mg
Smilax officinalis – výťažok  10:1           12 mg
Vitamin E 50%                                         24 mg
Koenzym Q 10                                          10 mg

Vyskúšajte Zerex

Zerex Klasik

zerex-klasik-reklamaZerex patrí medzi nájznámejšie produkty, ktoré sa zameriavajú na prevenciu a prírodnú liečbu problémov s erekciou. Blahodárne pôsobí aj na sexuálnu výdrž či chuť na sex známu ako libido. Vďaka typu Klasik môžete mať tiež vitálnejší penis či pevnejší a hrubší.

Jeho účinok pretrváva až 36 hodín pričom dávkovanie je veľmi jednoduché – pred sexuálnou hrou si stačí vziať jednu pilulku. Cena je iba 29 eur a keď vložíte pri objednávke do poznámky dog2 – máte zľavu 2 eurá. Jeho obsah zloženie je výhradne prírodného pôvodu:

  • Maca, Sylibum marianum, Tribulus terrestris, L-citrulín, arginín a lyzín
  • A ďalšie vitamíny a minerály

Ide o výhradne prírodné zloženie, ktoré pravidelným a dlhodobým užívaním nespôsobí žiadnu bolesť hlavy a udrží Vašu sexualitu v pozore!

Andrimax erecta 5x25ml

andrimax erecta

Je verzia prípravku zameraná skôr na erekciu ako na libido všeobecne. V rámci tohto prevedenia sú aj zmenené jednotlivé zložky v tablete.

Cena erecty je 25 eur.

Ide o tekutú verziu.

Skúsenosti

Pri hľadaní odpovedi na otázku, či Andrimax funguje alebo nie, sme neváhali prejsť rôznymi internetovými diskusnými fórami, aby sme Vám mohli priniesť čo najreálnejší obraz o jeho funkčnosti. Žial pravda je skôr taká, že viac ako polovica ľudí nezaznamenala žiadne zlepšenie erekcie dokonca ani libida. Menšia časť sa vyjadrila k Andrimaxu pozitívne, ale sami nevedeli uviesť, či ich zlepšený stav bol zapríčinený jeho užívaním.

Hodnotenie

Andrimax má prekvapivo dobré a kvalitné zloženie. Prakticky obsahuje všetky dôležité látky a rastlinné výťažky, ktoré sú väčšinou základom úspechu recenzovaného doplnku. A keby sme sa nestretli s negatívnymi názormi užívateľov, rozhodne by sme Vám andrimax doporučili. Pravdou však je, že je viac menej nefunkčný. Môžeme si len klásť otázku, prečo to tak je. My sa pohrávame s dvoma názormi, prvý je že prípravok je až príliš prekombinovaný a druhý – pravdepodobnejší že deklarované zložky a ich množstvo naozaj nie sú súčasťou doplnku a teda jednotlivých tabliet. Ak máte záujem o zlepšenie Vášho stavu, skúste si radšej prečítať recenziu napríklad na Erexan.

Ak hľadáte dlhodobé  a prírodné riešenie pri problémoch so slabou erekciu, nedostatočným sexuálnym apetítom či slabou výdržou, Zerex môže byť tým ideálnym riešením. Ide o najpredávanejší doplnok na erekciu!

Upozornenia pri Andrimaxe

Oporúčané dávkovanie sú 4 tablety denne.

Predajca tvrdí, že prípravok nemá vedľajšie účinky a je nezávadný , lebo má kontrolu ŠUKL. To s tým ale nijako nesúvisí. Tiež sa ale hneď na to vyjadruje, že pokiaľ máte alergiu na niektorú zložku, Andrimax neužívajte.

My Vám kvôli všeobecnej bezpečnosti neodporúčame ani pri srdcovo.cievnych ochoreniach.

Andrimax
2.8 (55%) 4 votes

Zanechaj nám svoj názor

Buď konečne tvrdý ako kameň so ZerexomTo chcem byť!