andrimax logo

Andrimax – recenzia aj cena

Posledná aktuálizácia prebehla 24. januára 2020 by lenkarus

Andrimax je produkt vyrábaný v Českej republike. Slúži ako už je zvykom na  zlepšenie slabej erekcie, zvýšenie sexuálnej výdrže a celkovo libida Tento doplnok, na to že je relatívne neznámy má dobrú dostupnosť v slovenských lekárňach. V našej recenzií sa zameriame na jeho zloženie a názory užívateľov, ktorý s ním majú skúsenosti.

Tip pre Vás
Hľadáte preparát na zvýšenie sexuálnej výkonnosti?, tvrdšiu erekciu a zdravé semeno? Pozrite si teda hlavne produkty Zerex✔️, eJoy✔️ alebo Erexan✔️ a vaša erekcia bude ako nikdy predtým .

O výrobcovi Andrimaxu

Výrobcom výživového doplnku, ktorý sľubuje blahodarné účinky v oblasti mužského sexuálneho zdravia, je spoločnosť Valavani. Spod rúk tejto spoločnosti doposiaľ vyšlo už viacero doplnkov určených na skvalitnenie žanského i mužského sexuálneho života, pričom v ich portfóliu nájdete aj afrodiziakálne prípravky, feromóny a iné prírodné doplnky s obsahom liečivých rastlín (napr. maca alebo kotvičník zemný).

Ak zvažujete kúpu doplnku Andrimax, nie je sa čoho báť, pretože tento doplnok stravy je na našom území riadne registrovaným prípravkom, ktorý spĺňa všetky potrebné kritériá.

Andrimax a jeho vlastnosti

 • zabezpečuje lepšiu mikrocirkuláciu v penise
 • dlhšia výdrž, sila i výkon
 • pevná a kvalitná erekcia
 • zabezpečuje správnu funkciu psychiky
 • zlepšuje fyzickú odolnosť
 • má vplyv na tvorbu spermií
 • zlepšuje stav prostaty

Zloženie

 • Maca – Jedna z top rastlín na odstránenie porúch erekcie, zlepšenie libida či zvýšenie sexuálnej aktivitu rovnako u žien ako u mužov.
 • L-Arginín – Iba relatívne nedávno sa dokázal vplyv tejto aminokyseliny na neuroprocesy, ktoré ako vieme z veľkej časti ovplyvńujú erekciu.
 • Kotvičník zemný – Alebo tiež Tribulus terestris je  je rovnako ako maca jedným z pilierov liečby a prevencie erektilnej dysfunkcie.
 • Saw palmetto – Má vplyv na plodnosť a celkovo reprodukciu. Taktiež má silný účinok na močopudnosť.
 • Muira puama – Pri tejto bylinke bolo dokonca vykonaných niekoľko výskumov, kde bol jasne preukázaný vplyv na schopnosť dosahovať erekciu.
 • L-citrulín – Je dôležitá látka pri procese prekrvenia
 • Panax ginseng – Podobne ako citrulín sa angažuje pri lepšom prekrvení orgánov, zároveň však významne vplýva na psychické funkcie.
 • Ginko biloba – Do tretice látka, ktorá sa podiela na celkovom a zlepšenom procese prekrvovania.
 • Smilax officianalis – Známy už starým indiánom, ktorý si ho cenili pre silné afrodiziálne účinky

Účinky na telo

Aké účinky sľubuje výrobca prípravku Andrimax? Predpokladáme, že väčšinu mužov zaujal účinok zväčšenia penisu, ktorý údajne Andrimax poskytuje. Okrem iného by vám mal tento doplnok stravy zabezpečiť aj kvalitnú erekciu a tiež má blahodarné účinky aj v iných oblastiach sexuálneho zdravia. Poďme si spoločne tieto účinky prejsť a vysvetliť.

Účinkom, ktorý každému mužovi udrie do očí a presvedčí ho o kúpe, je jednoznačne zväčšenie penisu. Je to vôbec prostredníctvom tabletiek možné? Bohatá kombinácia prírodných látok, ktoré Andrimax obsahuje to dokáže, avšak nečakajte, že vám tam dole narastie stožiar. Jedná sa o malý prirodzený nárast maximálne do 1 cm.

Všetky látky, ktoré Andrimax obsahuje, sú prospešné pre dosiahnutie kvalitnej a dlho trvajúcej erekcie. Kombinácia látok posilňuje účinok dostatočného prekrvenia údu, čo pocítite pri pohlavnom styku, ktorý si užijete aj dlhšie než ste zvyknutí. V tomto smere je účinok Andrimaxu citeľnejší než ten predošlý.

Výrobca Andrimaxu nezabudol ani na to, že kto chce pocítiť reálne účinky, ten musí mať aj chuť do sexuálnych aktivít. Prípravok teda obsahuje aj afrodiziakálne zložky, ktoré by mali zvyšovať sexuálny apetít. Ide najmä o extrakty zo známych rastlín vyskytujúcich sa v mnohých výživových doplnkoch – Saw Palmetto a Tribulus Terrestris.

Andrimax sľubuje aj pozitívny dopad na fyzickú energiu a vitalitu. Zbaví vás pocitov únavy a vyčerpania a podporí vás fyzicky i psychicky. Za tento účinok sú zodpovedné opäť dve známe exotické rastlinky, a to ženšen (všehoj ázijský – ginseng) a muira puama.

Vedľajšie účinky

Pozitívom Andrimaxu je aj to, že sa jedná o prírodný výživový doplnok, ktoré sú charakteristické aj tým, že sa počas ich užívania nevyskytujú takmer nikdy vedľajšie nežiaduce účinky. Bylinky však u niektorých jedincov môžu mať mierne negatívny dopad na organizmus, čo sa prejaví napríklad bolesťami hlavy, tráviacimi ťažkosťami, búšením srdca a podobne.

Vopred si preštudujte zloženie Andrimaxu, aby ste sa uistili, že nie ste alergickí na žiadnu z jeho zložiek. V opačnom prípade sa u vás môžu vyskytnúť neželané a nepríjemné alergické reakcie.

Balenie a cena Andrimaxu

andrimax

Andrimax nájdete v modrobielom prevedení.

Jedno balenie obsahuje 120 tabliet

Cena je 52 eur.

Zloženie jednej tabletky:

L- arginin HCl                                       640 mg
Tribulus terrestris – výťažok                574 mg
Maca – extrakt 10:1                               480 mg
Saw palmetto – výťažok  25%               240 mg
Muira puama – výťažok  4:1                  160 mg
L- citrulin                                                100 mg
Brusinka – výťažok  5:1                            80 mg
Panax Ginseng – výťažok  80%              60 mg
Ginkgo biloba – výťažok  24/6               20 mg
Smilax officinalis – výťažok  10:1           12 mg
Vitamin E 50%                                         24 mg
Koenzym Q 10                                          10 mg

Vyskúšajte Zerex

Zerex Klasik

zerex sk klasikZerex patrí medzi nájznámejšie produkty, ktoré sa zameriavajú na prevenciu a prírodnú liečbu problémov s erekciou. Blahodárne pôsobí aj na sexuálnu výdrž či chuť na sex známu ako libido. Vďaka typu Klasik môžete mať tiež vitálnejší penis či pevnejší a hrubší.

Nová zľava!!!?

Jeho účinok pretrváva až 36 hodín pričom dávkovanie je veľmi jednoduché – pred sexuálnou hrou si stačí vziať jednu pilulku. Cena je iba 29 eur a keď vložíte pri objednávke do poznámky DOG5 – máte zľavu až 5% .

Jeho obsah zloženie je výhradne prírodného pôvodu:

 • ✔️Maca, Sylibum marianum, Tribulus terrestris, L-citrulín, arginín a lyzín
 • ✔️A ďalšie vitamíny a minerály

Ide o výhradne prírodné zloženie, ktoré pravidelným a dlhodobým užívaním nespôsobí žiadnu bolesť hlavy a udrží Vašu sexualitu v pozore!

Andrimax erecta 5x25ml

andrimax erecta

Je verzia prípravku zameraná skôr na erekciu ako na libido všeobecne. V rámci tohto prevedenia sú aj zmenené jednotlivé zložky v tablete.

Cena erecty je 25 eur.

Ide o tekutú verziu.

Andrimax v eshope

andrimax 3

Skúsenosti

Pri hľadaní odpovedi na otázku, či Andrimax funguje alebo nie, sme neváhali prejsť rôznymi internetovými diskusnými fórami, aby sme Vám mohli priniesť čo najreálnejší obraz o jeho funkčnosti. Žial, pravda je skôr taká, že viac ako polovica ľudí nezaznamenala žiadne zlepšenie erekcie dokonca ani libida. Menšia časť sa vyjadrila k Andrimaxu pozitívne, ale sami nevedeli uviesť, či ich zlepšený stav bol zapríčinený jeho užívaním.

Ako pôsobil na nás?

Zaujímavé sľuby doplnku Andrimax si získali aj nás, a to až natoľko, že sme tento prípravok museli otestovať. Kolega z administrátorského tímu sa rozhodol, že sa s vami podelí o svoju skúsenosť:

,,Prvé dva týždne som nepociťoval absolútne nič. Zrazu som si začal uvedomovať, že moje libido je o niečo väčšie a pri milovaní s partnerkou som si uvedomil, že erekcia je o niečo pevnejšia, a to aj napriek tomu, že som s ňou nikdy problémy nemal. Nie že by som meral pri milovaní čas, ale priateľka tvrdí, že náš styk trvá o niečo dlhšie keď užívam Andrimax. Najviac vás zaujíma asi účinok na zväčšenie penisu. Užívam Andrimax približne 7 týždňov a pozorujem len mierny nárast, približne 0,6-0,7 cm. Myslím si, že Andrimax bol najúčinnejší v posteli – dobrá erekcia a jej trvanie.“

Hodnotenie

Andrimax má prekvapivo dobré a kvalitné zloženie. Prakticky obsahuje všetky dôležité látky a rastlinné výťažky, ktoré sú väčšinou základom úspechu recenzovaného doplnku. A keby sme sa nestretli s negatívnymi názormi užívateľov,  rozhodne by sme Vám Andrimax doporučili.  Pravdou však je, že je viac menej nefunkčný. Môžeme si len klásť otázku, prečo to tak je. My sa pohrávame s dvoma názormi, prvý je že prípravok je až príliš prekombinovaný a druhý – pravdepodobnejší že deklarované zložky a ich množstvo naozaj nie sú súčasťou doplnku a teda jednotlivých tabliet. Ak máte záujem o zlepšenie Vášho stavu, skúste si radšej prečítať recenziu napríklad na Erexan alebo Zerex.

Ďaľšie prípravky na erekciu


 • 65€/balenie
 • 120 tabliet
  ☑️-Lepšia erekcia
  ☑️-Dlhodobý prínos
  ☑️-Zlepšenie sexuality
 • 📢+Zľava 5 eur
  (Vložte ULTRA5 do poznámky)

 • 27€.9/balenie
 • 20 + 4 tabletky
  ☑️-Lepšia erekcia
  ☑️-Silnejšie libido
  ☑️-Oddialenie ejakulácie
 • 📢+Zľava 3 eurá
  (Vložte ejoybonus do poznámky)

 • 65€/balenie
 • 45 tabletiek
  ☑️-Lepšia erekcia
  ☑️-Predĺženie styku
  ☑️-Zvýšená chuť na sex
 • 📢+Ušetríte až 9,7 eur
  (Pri kúpe troch balení)

Otázky na Andrimax

ako zvýšiť hladinu testosteronu?Kedy pocítim prvé účinky?

Tu je potrebné si uvedomiť, že sa jedná o prírodný výživový doplnok, ktorý je zložený hlavne z extraktov bylín. Preto nejakú dobu potrvá, kým sa dostavia prvé výsledky Andrimaxu. Cítiť by ste mali účinky približne po dvoch týždňoch užívania, avšak môže sa to líšiť od muža k mužovi. Pri prírodný doplnkoch stravy treba byť trpezlivý.

Ako dávkovať Andrimax?

Výrobca odporúča užívať denne 4 tablety, pričom ideálne je dávku rozdeliť rovnomerne počas celého dňa. Jedno balenie obsahuje 123 tabliet, čo vám podľa odporúčaného dávkovania vystačí približne na 1 mesiac užívania.

Kedy by sa nemal užívať?

Doplnok stravy Andrimax by muži nemali užívať v prípade, ak sa u nich vyskytuje alergia na niektorú zo zložiek tohto prípravku. Z tohto dôvodu je potrebné vopred si naštudovať zloženie, aby ste predišli nechceným reakciám. Iné kontraindikácie doposiaľ u Andrimax-u nie sú známe.

Upozornenia pri Andrimaxe

Dávkovanie

Oporúčané dávkovanie sú 4 tablety denne.

Predajca tvrdí, že prípravok nemá vedľajšie účinky a je nezávadný , lebo má kontrolu ŠUKL. To s tým ale nijako nesúvisí. Tiež sa ale hneď na to vyjadruje, že pokiaľ máte alergiu na niektorú zložku, Andrimax neužívajte.

My Vám kvôli všeobecnej bezpečnosti neodporúčame ani pri srdcovo-cievnych ochoreniach.

3.2/5 - (5 votes)

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+