amante balenie

Amante – český preparát s kontrolou nad ejakuláciou

Amante – iba pre mužov

V najnovšej recenzii na podporu sexuálneho života sa zaoberáme prípravkom Amante. Predpokladanými účinkami by mala byť hlavne  silnejšia erekcia a lepší sexuálny výkon . Je určená pre mužov na riešenie problémov s nedostatočnou erekciou. Distribútorom Amante je česká firma Pearl of Health Limited.

Tip pre Vás
Hľadáte preparát na zvýšenie sexuálnej výkonnosti?, tvrdšiu erekciu a zdravé semeno? Pozrite si teda hlavne produkty Zerex✔️, eJoy✔️ alebo Erexan✔️ a vaša erekcia bude ako nikdy predtým .

Charakteristika, ktorú uvádza dovozca

 • Lepšie a pevnejšie erekcie
 • Predlžuje pohlavný styk
 • Kontrola nad predčasnou ejakuláciou
 • Krátka odozva na sexuálnu stimuláciu

Zloženie tabletky Amante

Obsah tabliet dovozca vôbec neuvádza, z iných zdrojov však uvádzame jej predpokladané zloženie

 • Rozchodnica ružová – Rozchodnica ružová má vplyv na fyzický výkon, pôsobí antioxidačne, udržuje zdravie srdca a cievneho systému. Podporuje krvný obeh a má vplyv na tráviace zdravie.
 • Kotvičník zemný – Pri klinických štúdiách bol zistený dramatický nárast sily, vytrvalosti a schopnosti svalovej regenerácie. Ďalej znižuje hladinu sodíka, bráni zadržiavanie tekutín a vykazuje určité analgetické pôsobenie. Potvrdil sa výrazný účinok pri rôznych pohlavných a reprodukčných poruchách.
 • Euleterokok ostnatý – Okrem eliminácie stresových hormónov zlepšuje prekrvenie srdcového svalu, mozgu a vedenie vzruchu nervovými vláknami, zaznamenáme aj väčšie ostrosť videnia.
 • Ženšen – prispieva k odolnosti organizmu voči únave a stresu, k vytrvalosti (kondícii), vitalite a energii ak celkovému osvieženie tela. Podporuje fyzický výkon, pomáha udržiavať fyzické a duševné schopnosti a dobré sexuálne vzťahy. Prispieva k normálnej činnosti imunitného systému.
 • Schizandra čínska – Obsahové látky posilňujú nervovú sústavu, zvyšujú duševnú i fyzickú aktivitu, pôsobí protidepresívne, zaháňajú spánok a znižujú únavu. Užívanie klanoprašky nemá žiadne vedľajšie negatívne účinky a schizandrin, ktorý je obsiahnutý vo všetkých častiach rastliny, pôsobí blahodárne na ľudský organizmus.
 • Čajovník čínsky – Podpornú zložkou čajovníka je kofeín, ktorý má povzbudzujúce účinky a môže pozitívne ovplyvniť spevnenie kostí u starších žien. Čajovník má antioxidačné a upokojujúce účinoky. Blahodárne pôsobí na močové ústrojenstvo a obličky. Zelený čaj je neodmysliteľný pri diétach a odtučňovacích kúrach. Zvonka možno užiť pri svrbenie pokožky.
 • Ginko biloba – zlepšuje prekrvenie mozgu aj ostatných tkanív nášho tela. Napomáha nám pri zlepšovaní pamäti, schopnosti sústredenia a ďalších rozumových funkcií. Zvyšuje dodávku krvi aj do odľahlejších častí nášho tela. Zaisťuje tak tkanivám výdatnejšie prístup živín a možnosť odplavenia škodlivých látok.

Zloženie prípravku Amante je pomerne kvalitné, problémom je však nedostatočný obsah uvádzaných zložiek.

Aké účinky sa prejavia na organizme?

Výrobca doplnku Amante sľubuje rýchly nástup kvalitnej erekcie, nástup účinku už do 2 hodín po užití, zvýšenú chuť na sex a tiež vyššiu citlivosť voči stimulácii. Poďme sa spoločne pozrieť, čo z toho je naozaj pravda.

Nakoľko by sa mal prípravok Amante užívať približne 1 hodinu pred sexom, nástup účinku by mal byť rýchly. Ale aké účinky sa vlastne majú dostaviť? Vďaka bohatému prírodnému zloženiu, ktorým Amante disponuje by sme vyzdvihli najmä zdravý a dostatočný prívod krvi do pohlavného údu. Ide o to, že erektilné telieska sú schopné na 100% sa naplniť krvou, čo zabezpečí pevnú a kvalitnú erekciu.

Vyššia citlivosť na sexuálnu stimuláciu naštartuje rýchlu odozvu a nástup erekcie je v takomto prípade veľmi rýchly. Takáto blesková erekcia nepriamo vzbudí pocity túžby a vzrušenia, ktoré vedú k intenzívnemu prežitiu pohlavného aktu, ktorý je zavŕšený perfektným orgazmom. Ak sa pýtate, či má Amante vplyv aj na dĺžku pohlavného styku, tak je to veľmi individuálne. V niektorých prípadoch môže doplnok stravy Amante nepriamo ovplyvniť aj výdrž v posteli – dlhotrvajúca erekcia. Vyskúšajte sami a uvidíte, ako to bude u vás.

Čo nahradí Amante?

eJoy

ejoy logoPreparát na stimulovanie správnych funkcí pri dosahovaní erekcie eJoy, Vám výrazne pomôže pri pravidelnom užívaní schopnosť dosahovať erekciu. Pozitívne vplýva tiež na prostatu, čo patrí tiež medzi časté problémy tejto skupiny mužov.

Obsahuje až 24 tabletiek v jednom balení a stačí ho užiť približne 30-60 minút pred pohlavným stykom. Pravidelným užívaním sa účinok zlepšuje.

Nová zľava!!!

Cena jedného balenia je iba 27,9 eur a keď vložíte pri objednávke do poznámky ejoybonus – máte zľavu až 3 eurá, preto sa oplatí viac balení. Jeho obsah a zloženie je výhradne prírodného pôvodu:

 • ✔️Maca, Tribulus terrestris, Saw Palmetto, L-citrulín, L-arginín 
 • ✔️A ďalšie vitamíny a minerály

Netreba čakať. Dostupné riešenie, na ktoré nie je potrebný lekársky predpis je tu aj pre Vás.

Forma predaja

amante

Balenie obsahuje 10 tabliet s obsahom látok 400mg.

Cena jedného balenia sa pri písaní tejto recenzii pohybovala na úrovni 36 eur.

 Predaj prebieha výlučne formou internetového obchodu. 

Ako dávkovať Amante?

Podľa informácií od samotného výrobcu by sa mal prípravok Amante užívať v množstve 1 kapsula za deň, čo predstavuje aj maximálnu odporúčanú dennú dávku. Čo sa týka dĺžky účinkov, tak tie by mali pretrvávať až 24 hodín po užití, pričom kapsulu je potrebné užiť približne 1 hodinu pred plánovaným pohlavným stykom.

Nakoľko sa jedná o prípravok založený na prírodnej báze, pre pocítenie účinkov je potrebné Amante užívať dlhodobo. Z tohto hľadiska musíme podotknúť nevýhodu, ktorou je cena. Jedna kapsula (jedna dávka) vychádza približne 3,60 €, pričom za 1 mesiac by ste potrebovali takýchto dávok 30 a celkové náklady na pravidelné užívanie po dobu 1 mesiaca sa vyšplhajú na niečo cez 100 €.

Skúsenosti užívateľov prípravku

Ak si prelistujete niekoľko fór a internetových diskusií, môžete sa stretnúť s rôznymi recenziami produktu Amante. Nedajte sa oklamať neprirodzene pozitívnymi hodnoteniami, ktoré pravdepodobne šíria ľudia, ktorí sa prípravok snažia predávať. Väčšina mužov, ktorí majú reálne skúsenosti s prípravkom Amante tvrdila, že účinky boli prítomné, avšak ani zďaleka nie v takej miere, ako očakávali. Muži spomínali, že u nich nastalo mierne zlepšenie erekcie, avšak ich očakávania sa nenaplnili.

Našlo sa aj niekoľko pozitívnych recenzií, avšak ťažko povedať, či išlo o reálne skúsenosti alebo potenciálnych predajcov. Každopádne, u mnohých ľudí robí svoje aj placebo efekt.

Kritike neušla ani cena, ktorá je v porovnaní s podobnými produktami dosť vysoká.

Hodnotenie

Na začiatok zhodnotenia musíme podotknúť, že si nie sme istý, či produkt Amante zhodnotíme objektívne. Problémom je akútny nedostatok informácii. Vo veľkej miere to dávame za vinu predajcovi/dovozcovi , ktorý má na starosti slovenský trh. Nepodávať dostatok informácii v dnešnej dobe je snáď informačný zločin.

Skúseností je väčšinou pomenej a keď máme vychádzať z toho, čo sme zistili, prípravok Amante síce  nie je v princípe zlý a nemal by byť ani škodlivý, ale obsah účinných zložiek je veľmi slabý . V takýchto prípadoch zvyčajne odporúčame vždy tie lepšie. Správnou alternatívou môže byť napríklad Ejoy.

Anglická novinka eJoy, ktorá bojuje proti slabej erekcií a nedostatočnej sexuálnej výkonnosti je dostupná už aj u nás. Staňte sa opäť chlapom a zvýšte svoje sexuálne schopnosti. Prečítajte si recenziu ako funguje!

Časté otázky

ako zvýšiť hladinu testosteronu?Má Amante vedľajšie účinky?

Nakoľko predstavuje prípravok Amante doplnok stravy s prírodným zložením, vedľajšie účinky sa vyskytujú len výnimočne, avšak nadmerná konzumácia bylinných extraktov môže spôsobiť nežiaduce účinky.

Môžem ho kombinovať s alkoholom?

Kombinácia produktov na skvalitnenie erekcie a celkovo problémov týkajúcich sa sexuálneho života s alkoholom je kontraproduktívna, keďže práve alkoholické nápoje sú jednou z príčin erektilnej dysfunkcie a slabej výdrže v posteli. Z uvedených dôvodov si myslíme, že ak pravidelne konzumujete alkohol, užívanie Amante je v tomto prípade zbytočné. Kombináciu s alkoholom teda neodporúčame.

Aká je cena a balenia Amante?

Aktuálny trh ponúka viaceré verzie produktu Amante, pričom ceny a balenia sú nasledovné:

 • Amante Original – pililky určené na rýchly nástup kvalitnej erekcie
  • 5 kapsúl si zadovážite za cenu 16 €
  • 20 kapsúl si zadovážite za cenu 36 €
 • Amante Long Effect – ide o produkt, ktorého účinky by mali pretrvávať dlhodobo
  • 150 kapsúl dostanete za cenu 35 €
 • Amante Rapid Strong – určený na problémy, ktoré pretrvávajú dlhodobo
  • 2 kapsule zakúpite za 13 €
  • 10 kapsúl zakúpite za 37 €

Upozornenie

Dávkovanie

Amante sa odporúča užívať jednu hodinu/ jednu tabletku pred sexuálnym stykom.

Informácie o nežiadúcich účinkoch nemáme. (To neznamená ale, že nie sú) Nakoľko ale ide o prírodný produkt, nejaké závažné komplikácie pri jeho užívaní nehrozia. To platí samozrejme iba v prípade, ak náhodou nie ste alergickí na niektorú z jeho látok. Ak je to váš prípad, odporúčame produkt neužívať, prípadne vysadiť.

Odporúčame bežný postup nekombinovať s alkohol a nepožívať Amante ako náhradu stravy. Taktiež neodporúčame ani mladistvým. Vždy sa informujte u svojho lekára.

 

Vzhľadom k nedostatočným informáciam o prípravku Amante, budeme radi ak sa podelíte s nami o Vaše skúsenosti a pomôžete tak vytvoriť hodnotné fórum.

3.5/5 - (27 votes)

4 komentáre

 1. Varga Štefan 17. marca 2016
 2. Jozef 21. apríla 2017
 3. Marian Doležal 9. augusta 2017
 4. anna 26. apríla 2018

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+