Amante

Amante – iba pre mužov

V najnovšej recenzii na podporu sexuálneho života sa zaoberáme prípravkom Amante. Predpokladanými účinkami by mala byť hlavne silnejšia erekcia a zlepšenie fyzického stavu, ktorý by sa mal prejaviť hlavne v posteli. Je určená pre mužov na riešenie problémov s nedostatočnou erekciou.

Tip pre Vás
Máte problém so slabou erekciou a sexuálnou výdržou? eJoy je novinka z anglicka a prináša okamžité zlepšenie erekcie aj libida! Ako jediný sa zameriava aj na prostatu. Chcem si prečítať o prípravku eJoy

Charakteristika, ktorú uvádza dovozca

 • Lepšie a pevnejšie erekcie
 • Predlžuje pohlavný styk
 • Kontrola nad predčasnou ejakuláciu
 • Krátka odozva na sexuálnu stimuláciu

Zloženie tabletky Amante

(obsah tabliet dovozca vôbec neuvádza, z iných zdrojov však uvádzame jej predpokladané zloženie)

 • Rozchodnica ružová – Rozchodnica ružová má vplyv na fyzický výkon, pôsobí antioxidačne, udržuje zdravie srdca a cievneho systému. Podporuje krvný obeh a má vplyv na tráviace zdravie.
 • Kotvičník zemný – Pri klinických štúdiách bol zistený dramatický nárast sily, vytrvalosti a schopnosti svalovej regenerácie. Ďalej znižuje hladinu sodíka, bráni zadržiavanie tekutín a vykazuje určité analgetické pôsobenie. Potvrdil sa výrazný účinok pri rôznych pohlavných a reprodukčných poruchách.
 • Euleterokok ostnatý – Kromě eliminace stresových hormonů zlepšuje prokrvení srdečního svalu, mozku a vedení vzruchu nervovými vlákny, zaznamenáme i větší ostrost vidění.
 • Ženšen – prispieva k odolnosti organizmu voči únave a stresu, k vytrvalosti (kondícii), vitalite a energii ak celkovému osvieženie tela. Podporuje fyzický výkon, pomáha udržiavať fyzické a duševné schopnosti a dobré sexuálne vzťahy. Prispieva k normálnej činnosti imunitného systému.
 • Schizandra čínska – Obsahové látky posilňujú nervovú sústavu, zvyšujú duševnú i fyzickú aktivitu, pôsobí protidepresívne, zaháňajú spánok a znižujú únavu. Užívanie klanoprašky nemá žiadne vedľajšie negatívne účinky a schizandrin, ktorý je obsiahnutý vo všetkých častiach rastliny, pôsobí blahodárne na ľudský organizmus.
 • Čajovník čínsky – Podpornú zložkou čajovníka je kofeín, ktorý má povzbudzujúce účinky a môže pozitívne ovplyvniť spevnenie kostí u starších žien. Čajovník má antioxidačné a upokojujúce účinoky. Blahodárne pôsobí na močové ústrojenstvo a obličky. Zelený čaj je neodmysliteľný pri diétach a odtučňovacích kúrach. Zvonka možno užiť pri svrbenie pokožky.
 • Ginko biloba – zlepšuje prekrvenie mozgu aj ostatných tkanív nášho tela. Napomáha nám pri zlepšovaní pamäti, schopnosti sústredenia a ďalších rozumových funkcií. Zvyšuje dodávku krvi aj do odľahlejších častí nášho tela. Zaisťuje tak tkanivám výdatnejšie prístup živín a možnosť odplavenia škodlivých látok.

Zloženie prípravku Amante je pomerne kvalitné, problémom je však nedostatočný obsah uvádzaných zložiek.

Čo nahradí Amante?

eJoy

ejoy recenzieeJoy je aktuálna novinka so Spojeného kráľovstva, ktorá priaznivo pôsobí predovšetkým na slabú erekciu, nízke libido i problémy s prostatou. Užívaním rapídne zvyšuje chuť na sex a predlžuje pohlavný styk. Jeho prvotné účinky badať už 30 minút od užitia. Dávkovanie eJoy je jednoduché, stačí si vziať tabletku aspoň pol hodinu pred sexuálnym stykom a nemali by ste si dávať denne viac ako dve tabletky.

Cena jedného balenie je iba 27,9 eur a keď vložíte pri objednávke do poznámky ejoybonus – máte zľavu až 3 eurá, preto sa oplatí viac balení. Jeho obsah a zloženie je výhradne prírodného pôvodu:

 • Maca, Tribulus terrestris, Saw Palmetto, L-citrulín, L-arginín 
 • A ďalšie vitamíny a minerály

Ejoy je testovaná novinka z Anglicka a prechádza prísnou kontrolou Štátneho ústavu na kontrolu liečiv, pričom deklaruje čisto prírodné zloženie!

Forma predaja

amante

Balenie obsahuje 10 tabliet s obsahom látok 400mg.

Cena jedného balenia sa pri písaní tejto recenzii pohybovala na úrovni 36 eur.

Predaj prebieha výlučne formou internetového obchodu.

Hodnotenie

Na začiatok zhodnotenia musíme podotknúť, že si nie sme istý, či produkt Amante zhodnotíme objektívne. Problémom je akútny nedostatok informácii. Vo veľkej miere to dávame za vinu predajcovi/dovozcovi , ktorý má na starosti slovenský trh. Nepodávať dostatok informácii v dnešnej dobe je snáď informačný zločin. Skúseností je väčšinou pomenej a keď máme vychádzať z toho čo sme zistili, prípravok Amante síce nie je v princípe zlý a nemal by byť ani škodlivý, ale obsah účinných zložiek je veľmi slabý. V takýchto prípadoch zvyčajne odporúčame vždy tie lepšie. Správnou alternatívou môže byť napríklad Ejoy.

Ak hľadáte dlhodobé  a prírodné riešenie pri problémoch so slabou erekciu, nedostatočným sexuálnym apetítom či slabou výdržou, eJoy môže byť tým ideálnym riešením. Ide o najnovší prípravok z anglicka s okamžitým účinkom!

Upozornenie

Amante sa odporúča užívať jednu hodinu/ jednu tabletku pred sexuálnym stykom.

Informácie o nežiadúcich účinkoch nemáme. (To neznamená ale, že nie sú)

Odporúčame bežný postup nekombinovať s alkohol a nepožívať Amante ako náhradu stravy. Taktiež neodporúčame ani mladistvým. Vždy sa informujte u svojho lekára.

 

Vzhľadom k nedostatočným informáciam o prípravku Amante, budeme radi ak sa podelíte s nami o Vaše skúsenosti a pomôžete tak vytvoriť hodnotné fórum.

Amante
3.5 (69.63%) 27 votes

3 komentáre

 1. Varga Štefan 17. marca 2016
 2. Jozef 21. apríla 2017
 3. Marian Doležal 9. augusta 2017

Zanechaj nám svoj názor