Amante – český preparát s kontrolou nad ejakuláciou

Posledná aktualizácia článku:

Amante – iba pre mužov

V najnovšej recenzii na podporu sexuálneho života sa zaoberáme prípravkom Amante. Predpokladanými účinkami by mala byť hlavne  silnejšia erekcia a lepší sexuálny výkon . Je určená pre mužov na riešenie problémov s nedostatočnou erekciou. Distribútorom Amante je česká firma Pearl of Health Limited.

Tip pre Vás
Hľadáte preparát na zvýšenie sexuálnej výkonnosti?, tvrdšiu erekciu a zdravé semeno? Pozrite si teda hlavne produkty Zerex✔️, eJoy✔️ alebo Erexan✔️ a vaša erekcia bude ako nikdy predtým .

Charakteristika, ktorú uvádza dovozca

 • Lepšie a pevnejšie erekcie
 • Predlžuje pohlavný styk
 • Kontrola nad predčasnou ejakuláciou
 • Krátka odozva na sexuálnu stimuláciu

Zloženie tabletky Amante

Obsah tabliet dovozca vôbec neuvádza, z iných zdrojov však uvádzame jej predpokladané zloženie

 • Rozchodnica ružová – Rozchodnica ružová má vplyv na fyzický výkon, pôsobí antioxidačne, udržuje zdravie srdca a cievneho systému. Podporuje krvný obeh a má vplyv na tráviace zdravie.
 • Kotvičník zemný – Pri klinických štúdiách bol zistený dramatický nárast sily, vytrvalosti a schopnosti svalovej regenerácie. Ďalej znižuje hladinu sodíka, bráni zadržiavanie tekutín a vykazuje určité analgetické pôsobenie. Potvrdil sa výrazný účinok pri rôznych pohlavných a reprodukčných poruchách.
 • Euleterokok ostnatý – Okrem eliminácie stresových hormónov zlepšuje prekrvenie srdcového svalu, mozgu a vedenie vzruchu nervovými vláknami, zaznamenáme aj väčšie ostrosť videnia.
 • Ženšen – prispieva k odolnosti organizmu voči únave a stresu, k vytrvalosti (kondícii), vitalite a energii ak celkovému osvieženie tela. Podporuje fyzický výkon, pomáha udržiavať fyzické a duševné schopnosti a dobré sexuálne vzťahy. Prispieva k normálnej činnosti imunitného systému.
 • Schizandra čínska – Obsahové látky posilňujú nervovú sústavu, zvyšujú duševnú i fyzickú aktivitu, pôsobí protidepresívne, zaháňajú spánok a znižujú únavu. Užívanie klanoprašky nemá žiadne vedľajšie negatívne účinky a schizandrin, ktorý je obsiahnutý vo všetkých častiach rastliny, pôsobí blahodárne na ľudský organizmus.
 • Čajovník čínsky – Podpornú zložkou čajovníka je kofeín, ktorý má povzbudzujúce účinky a môže pozitívne ovplyvniť spevnenie kostí u starších žien. Čajovník má antioxidačné a upokojujúce účinoky. Blahodárne pôsobí na močové ústrojenstvo a obličky. Zelený čaj je neodmysliteľný pri diétach a odtučňovacích kúrach. Zvonka možno užiť pri svrbenie pokožky.
 • Ginko biloba – zlepšuje prekrvenie mozgu aj ostatných tkanív nášho tela. Napomáha nám pri zlepšovaní pamäti, schopnosti sústredenia a ďalších rozumových funkcií. Zvyšuje dodávku krvi aj do odľahlejších častí nášho tela. Zaisťuje tak tkanivám výdatnejšie prístup živín a možnosť odplavenia škodlivých látok.

Zloženie prípravku Amante je pomerne kvalitné, problémom je však nedostatočný obsah uvádzaných zložiek.

Aké účinky sa prejavia na organizme?

doplnit

Čo nahradí Amante?

eJoy

ejoy logoPreparát na stimulovanie správnych funkcí pri dosahovaní erekcie eJoy, Vám výrazne pomôže pri pravidelnom užívaní schopnosť dosahovať erekciu. Pozitívne vplýva tiež na prostatu, čo patrí tiež medzi časté problémy tejto skupiny mužov.

Obsahuje až 24 tabletiek v jednom balení a stačí ho užiť približne 30-60 minút pred pohlavným stykom. Pravidelným užívaním sa účinok zlepšuje.

Nová zľava!!!

Cena jedného balenia je iba 27,9 eur a keď vložíte pri objednávke do poznámky ejoybonus – máte zľavu až 3 eurá, preto sa oplatí viac balení. Jeho obsah a zloženie je výhradne prírodného pôvodu:

 • ✔️Maca, Tribulus terrestris, Saw Palmetto, L-citrulín, L-arginín 
 • ✔️A ďalšie vitamíny a minerály

Netreba čakať. Dostupné riešenie, na ktoré nie je potrebný lekársky predpis je tu aj pre Vás.

Forma predaja

amante

Balenie obsahuje 10 tabliet s obsahom látok 400mg.

Cena jedného balenia sa pri písaní tejto recenzii pohybovala na úrovni 36 eur.

 Predaj prebieha výlučne formou internetového obchodu. 

Skúsenosti užívateľov prípravku

doplnit

Hodnotenie

Na začiatok zhodnotenia musíme podotknúť, že si nie sme istý, či produkt Amante zhodnotíme objektívne. Problémom je akútny nedostatok informácii. Vo veľkej miere to dávame za vinu predajcovi/dovozcovi , ktorý má na starosti slovenský trh. Nepodávať dostatok informácii v dnešnej dobe je snáď informačný zločin.

Skúseností je väčšinou pomenej a keď máme vychádzať z toho, čo sme zistili, prípravok Amante síce  nie je v princípe zlý a nemal by byť ani škodlivý, ale obsah účinných zložiek je veľmi slabý . V takýchto prípadoch zvyčajne odporúčame vždy tie lepšie. Správnou alternatívou môže byť napríklad Ejoy.

Anglická novinka eJoy, ktorá bojuje proti slabej erekcií a nedostatočnej sexuálnej výkonnosti je dostupná už aj u nás. Staňte sa opäť chlapom a zvýšte svoje sexuálne schopnosti. Prečítajte si recenziu ako funguje!

Časté otázky

doplnit + celkovo na 1300, kde treba

Upozornenie

Dávkovanie

Amante sa odporúča užívať jednu hodinu/ jednu tabletku pred sexuálnym stykom.

Informácie o nežiadúcich účinkoch nemáme. (To neznamená ale, že nie sú) Nakoľko ale ide o prírodný produkt, nejaké závažné komplikácie pri jeho užívaní nehrozia. To platí samozrejme iba v prípade, ak náhodou nie ste alergickí na niektorú z jeho látok. Ak je to váš prípad, odporúčame produkt neužívať, prípadne vysadiť.

Odporúčame bežný postup nekombinovať s alkohol a nepožívať Amante ako náhradu stravy. Taktiež neodporúčame ani mladistvým. Vždy sa informujte u svojho lekára.

 

Vzhľadom k nedostatočným informáciam o prípravku Amante, budeme radi ak sa podelíte s nami o Vaše skúsenosti a pomôžete tak vytvoriť hodnotné fórum.

Aktualne skore
[Celkovol: 1 Priemerne: 5]

4 komentáre

 1. Varga Štefan 17. marca 2016
 2. Jozef 21. apríla 2017
 3. Marian Doležal 9. augusta 2017
 4. anna 26. apríla 2018

Zanechaj nám svoj názor

Máte vysoký stres a strach že v posteli zlyháte? StressFix vám prinesie pohodu!Pozri StressFix!
+