Almea – modrá tabletka, recenzia

Posledná aktuálizácia prebehla 29. januára 2020 by lenkarus

Almea. Čistá príroda severu? Uvidíme. Ide o doplnok z prírodných zložiek, určený na liečbu slabej erekcie.  Dáva si prívlastok modrá tabletka , ktorý ako vieme je známy práve z Viagry. V našej recenzie sa pozrieme na jej zloženie, funkčnosť či skúsenosti samotných užívateľov.

Tip pre Vás
Hľadáte preparát na zlepšenie sexuálnej výkonnosti? Erexan je jeden z najlepších produktov na trhu! Chcem si prečítať o Erexane [wp-svg-icons icon=“arrow-right-3″ wrap=“i“]…

Výrobca

Almea sa ako jeden z mnohých výživových doplnkov pre mužov môže popýšiť pomerne netradičným výrobcom. Zaujíma vás odkiaľ tento prípravok pochádza? Možno u vás vzbudí záujem informácia, že produkt je vyrobený v Švédsku, čo vzbudilo dojem dôveryhdnosti u mnohých mužov. Avšak je severská krajina zárukou kvality? To si môžete prečítať v nasledujúcich riadkoch.

Výrobca vzbudzuje záujem už len tým, že tablety Almea majú modrú farbu a sú určené na riešenie problémov s erekciou. Nepripomína vám to niečo? Áno, aj nám ihneď napadla Viagra. Tento marketingový ťah je veľmi šikovný, avšak predtým, než sa dáte zlákať modrou tabletkou, prečítajte si niekoľko recenzií.

Almea – vlastnosti

  • Krátky regeneračný čas medzi orgazmami
  • Pôsobí ako afrodiziakum
  • Väčšia kontrola erekcie, pomáha aj pri predčasnej ejakulácii
  • Účinkuje viac ako 36 hodín po užití
  • Začne pôsobiť už 30 minút po užití
  • Dostať bez receptu
  • Iba najlepšie prírodné zložky
  • Menej vedľajších účinkov
  • Záruka vrátenia peňazí
  • Úplná diskrétnosť
  • Účinná telefonická podpora

Udávané zloženie

 • Ginseng – Ženšen pochádza zo sibírskej tajgy prímorského a vladivostockého kraja, severe Číny a Kórey . Jeho pestovanie je veľmi ťažké, pretože koreň možno na plantážach zberať až po štvrtom roku , odporúča sa však žať korene staršie ako šesť rokov aj neskôr . Táto rastlina sa dožíva veku až niekoľkých storočí . Ženšen má slovenský názov Všehoj liečivý, často je tiež nazývaný koreňom života . V dnešnej dobe sa ženšen široko používa na zvýšenie energie ( pôsobí proti únave , hoci neobsahuje kofeín ) . Zlepšuje pocit telesnej i duševnej pohody a životnej sily a zvyšuje ako duševné, tak fyzickú výkonnosť . Ženšen možno používať ako pomoc pri erektilnej dysfunkcii ( podporuje libido a sexuálnu výkonnosť ) . Používa sa tiež pri symptómoch spojených s menopauzou . Panax ginseng posilňuje srdce a nervovú sústavu . Buduje celkovú dusenie i fyzickú vitalitu a odolnosť proti chorobám tým , že posilňuje a stimuluje žľazy s vnútornou sekréciou , ktoré riadia všetky základné fyziologické procesy vrátane metabolizmu vitamínov a minerálnych látok .
 • Maca – Rastie v peruánskych Andách vo výškach 3.500-4.500 mnm Je jednou z najstarších , najviac rastúcich aj najviac pestovaných rastlín na svete . Rastie v miestach, kde drsné klimatické podmienky nedovoľujú rásť iným rastlinám . Dorastá do výšky 15 cm . Listy má podlhovasté, pri zemi rozložené v ružici . Koreň pripomína repu o priemere 2-8cm . V ňom sú uložené koncentrované, a dokonale skomponované , výživné zložky . Jej charakteristickou vlastnosťou je možný pozitívny vplyv na hormonálny systém , podporu funkcií organizmu , sexualitu a plodnosť . Je známa ako veľmi cenný zdroj energie . Môže zvyšovať vitalitu, uľahčovať regeneráciu síl pri stavoch vyčerpania a dlhotrvajúci únavy a udržiavať psychickú a fyzickú rovnováhu.
 • Wolfberry fruit (Goji) – Nejedná sa o nič iné, než o populárnej trvalku pôvodom z Ázie . Kustovnica čínska je krík , ktorý dorastá úctyhodnej výšky až tri metre . Podľa plodov kustovnice veľmi ľahko spoznáte, že sa jedná o ľuľkovitú rastlinu . Kustovnica čínska obsahuje celý rad zdraviu prospešných látok , napríklad veľké množstvo betakaroténu , vitamín C , B1 a B2 , aktívne polysacharidy , dôležité aminokyseliny vrátane esenciálnych aminokyselín a mnoho dôležitých stopových prvkov ( napr . Zinok, selén , železo , vápnik atď . )
 • L-Arginin – slúži ako zdroj oxidu dusnatého ( nitric oxide ) , ktorý podporuje uvoľnenie a rozšírenie ciev, čo napomáha väčšiemu prívodu kyslíka a potrebných živín pre svalstvo . L – Arginín je súčasťou proteínov, ktoré podporujú tvorbu a udržiavanie svalov.
 • Rhodiola – Rhodiola rosea je účinným bylinným extraktom , ktorý pôsobí ako adaptogén a pomáha nám zvládať stres . Ako adaptogén má neuroendokrinné účinky . Priaznivo stimuluje kardiovaskulárny systém . Rhodiola rosea obsahuje šesť rôznych skupín chemických zlúčenín, ktoré zabraňujú odbúravaniu neurotransmiterov ako sú serotonín , dopamín a noradrenalín . Účinky v centrálnom nervovom systéme pomáhajú zlepšiť pamäť , schopnosť učenia, pozornosť a zároveň znižujú únavu a stres .
 • Angelika – Éterické oleje v byline obsiahnuté podporujú trávenie a odvodňujú . Zjednodušuje odchod žalúdočných plynov a je doporučovaná pri črevných bolestiach a kŕčoch .
 • Muira puama – Muira puama je tradične používaný kmene v Brazílii a okolí Južnej Ameriky . Pre svoje účinky je celosvetovo populárny, aj keď zatiaľ nie je celkom vedecky preskúmaná. Domorodé kmene kôru aj korene používajú ako afrodiziakum alebo na liečbu impotencie . Ako spôsob použitia volí žuvanie narezaných koreňov , stoniek alebo častí kôry stromu.V európe je najčastejší spôsob užívania vo forme čajových nálevov alebo kvapiek – koncentrovaného liehového extraktu , ktorý je v našej ponuke . Muira puama je tiež používaná ako nervové tonikum proti stresu a depresiám . Pomáha k celkovej regenerácii nervovej sústavy a dokáže tak zmierňovať somatizované bolesti vychádzajúce z psychických ťažkostí alebo nervového vyčerpania . Niektoré amazonskej kmene používali túto liečivú bylinku na liečbu úplavice a reumatizmu .
 • Zinok – V ľudskom organizme má zinok dôležitú úlohu ako súčasť veľkej rady enzýmov . Dostatok zinku v potravinách je dôležitý pre správnu činnosť imunitného systému . Zinok podporuje hojenie rán, tvorbu radu hormónov , liečbu zápalov a uchovávaní inzulínu .
 • Cesnak – Využíval sa aj v období prvej a druhej svetovej vojny . Slúžil čoby dezinfekcia a uvádza sa, že zachránil množstvo zranených ľudí pred gangrénou . Cesnak obsahuje vitamíny A , B a C , vápnik , selén , jód a ďalšie látky , vďaka ktorým posilňuje organizmus , podporuje jeho obranyschopnosť , látkovú výmenu , hojenie rán a sexuálnu výkonnosť , znižuje hladinu cholesterolu, stresu, krvného tlaku a riziko rakoviny .
 • Tiamin – Tiamín je kľúčovým člen vitamínov skupiny B. Závažné nedostatky tohto vitamínu už patrí dávnej minulosti, ale aj jeho mierny deficit môže mať nepríjemné zdravotné následky . Organizmus nevie tiamín skladovať a navyše má tento vitamín v tele dosť nepriateľov .
 • Riboflavin – Riboflavín je dôležitý pre dobrý stav kože, očí, funkcie srdca a ďalších orgánov . Keďže má významný vplyv na metabolizmus cukrov , tukov a aminokyselín , ovplyvňuje celkovú energetickú premenu v organizme . Ako súčasť enzýmov v dýchacom reťazci je nevyhnutný pre základný bunkový metabolizmus .

Almea produkty a cena

Tabletky na erekciu Almea sa predavajú len v jednej forme. Teda jeden typ produktu, v rôznom počte balení. Balenia Almea ponúkajú od 1 až po 12 kusov za nákup. Jeden balíček obsahuje 4 tabletky a jeho cena je 28,90 eur, čiže cena je približne  7 eur za tabletku . Pri najväčšom balení (12ks balení) vychádza cena tabletky cca 6 eur.

Dostupnosť

V lekárni by ste hľadali Almeu márne. Nenájdete ju pradepodobne v žiadnej kamennej lekárni a ani v jej internetovej podobe. Môžete si ju objednať zo stránok distribútora.

Almea škatuľka

Almea škatuľka

Cena je 28,90 eur.

Balenie obsahuje 4 tabletky.

Zakúpiť môžete v e-shope (sú dva).

Obsah jednej tabletky Almea je 450 mg, jej zložky sú Ginseng (90 mg), Wolfberry fruit (90 mg), Maca (90 mg), L-arginin (54 mg), Rhodiola (47 mg), Angelica (35 mg), Muira puama (20 mg), Zinok (10 mg), Cesnak (8 mg), Tiamín (3 mg) a Riboflavín (3 mg)

Namiesto Alme-i Erexan

Erexan

erexan1

Erexan patrí medzi trojicu najlepších prípravkov na posilnenie erekcie. Ide o výživový doplnok, ktorý sa zameriava na udržanie sexuálnej výkonnosti a sily.

Účinok Erexanu sa prejavuje do 60 minút od užitia tabletky. V jednom balení nájdete až 15 kapsúl. Denne by ste ali užiť maximálne 2 tabletky erexanu.  Cena jedného balenia je iba 24,9 eur. Pri nákupe viacerých produktov jeho cena výrazne klesá. Jeho obsah a zloženie je výhradne prírodného pôvodu:

 • Maca, Tribulus terrestris,
 • L-citrulín, L-arginín, L-ornitín  a L-lyzín

Erexan je na trhu už niekoľko rokov, a jeho účinky si vyskúšalo už tisíce zákazníkov na celom Slovensku.

Skúsenosti užívateľov

Nie sú žiadne? Nuž, vyzerá to tak.  Na internete nenájdete prakticky žiadnu diskusiu, kde by užívatelia konfrontovali svoje skúsenosti s Almeou. Jediné informácie sa nachádzajú na oficiálnych stránkach, tie však nepovažujeme za relevantný zdroj informácií a skúsenosti užívateľov, preto aj takouto formou otvárame diskusiu, aby ste mohli vyjadriť skúsenosti a pomôcť tak ďalším.

Hodnotenie

Čo sa týka pôvodu tohto produktu, teda že pochádza zo Švédska, malo by to garantovať určitú úroveň kvality. Taktiež zloženie a dojem môžeme označiť za dobrý. Na druhú stranu však nie sú žiadne relevantné skúsenosti užívateľov a to nás stavia do pozície zatiaľ neodporúčať. Existuje mnoho iných produktov, ktoré sú overené, dočítate sa o nich v početných diskusiíach a poznáte skúsenosti reálnych užívateľov, ako napríklad Erexan.

Trápi Vás slabá erekcia a nedostatočná sexuálna aktivita? Na podporu kvalitnej erekcie, zvýšenie sexuálnej chuti a aktivity je Erexan jeden z najlepších doplnkov!

Otázky na Almeu

ako zvýšiť hladinu testosteronu?Aké sú účinky prípravku Almea?

Účinky, ktoré udáva výrobca a distribútor, sú dlhšie trvajúca erekcia, rýchlejší opätovný nástup erekcie po dosiahnutí orgazmu, vyššia schopnosť kontroly nad erekciou, oddialenie ejakulácie a tiež by mala zvyšovať sexuálny apetít (vyššie libido). Avšak skutočné účinky nemusia byť až také ružové, ako udáva výrobca. Radšej si pred kúpou prečítajte niekoľko recenzií.

Kde kúpiť Almeu?

V čase písania tohto článku sa nám nepodarilo dopátrať, či je možné Almeu ešte na slovenskom trhu zakúpiť. Pravdepodobne sa tento švédsky výživový doplnok zo Slovenska v predchádzajúcich rokoch vytratil, nakoľko neexistuje ani stránka almea.sk, ktorá kedysi fungovala ako oficiálny web tohto doplnku stravy. Pravdepodobne Almeu neponúkajú ani zahraničné obchody, nakoľko sa nám nepodarilo dopátrať k žiadnemu predajcovi.

Čo hovoria recenzie?

Odpoveď bude možno prekvapivá, keďže recenzie nehovoria nič. Dokonca žiadne recenzia a skúsenosti mužov, ktorí by Almeu užívali nenájdete. Aj z tohto dôvodu považujeme švédsky výživový doplnok vo forme modrej tablety za nedôveryhodný.

Upozornenie

Almea je dostupná aj bez lekárskeho predpisu.

Užívanie a dávkovanie

Odporúča sa zapiť 1 tabletu, ktorej účinok zvyčajne nastúpi od 30-60 minút. Po výdatnom jedle aj neskôr. Účinok individuálne pretrváva od 24-48 hodín.

Nežiaduce účinky

Almea sa neodporúča užívať ľudom po mozgovej príhode, srdcovom infarkte, srdcovo-cievnych ochoreniach, ľudom, ktorý majú problémy s pečeňou a taktiež osobám mladším ako 18 rokov a ženám.

Budeme radi, ak sa s nami o Vaše skúsenosti podelíte v komentároch a pomôžete tak ďalším ľudom. Komunikácia je samozrejme anonymná.

4.6/5 - (167 votes)

2 komentáre

 1. Lenka 8. júna 2016
 2. miro 21. decembra 2020

Zanechaj nám svoj názor

Máte stres, trpíte zlou psychikou a chcete mať sexuálnu pohodu?Prečítaj si o StressFixe!
+