Afrodiziakum – prírodná pomoc pre lepšiu sexualitu

Posledná aktualizácia článku:

Afrodiziaká – cesta k objaveniu sexuality

cokolada-afrodiziakum-620x350

Afrodiziaká sú známe už od dávnych čias. Je to špecifická magická moc chemických zlúčenín.  Táto magická moc spočíva v starostlivosti o libido žien a mužov. Afrodiziaká obsahujú látky, ktoré zvyšujú sexuálny pud a potenciu.

Obsah článku

    1. Kedy je čas na afrodiziakum
    2. Typy produktov
    3. Hry a pomôcky
    4. Známe afrodiziaká
    5. Zhrnutie

Existujú rôzne druhy afrodiziák, napr. prírodné, prípravky vo forme kvapiek alebo tablety, dokonca aj niektoré potraviny sú považované za prírodné afrodiziakum ako napríklad ustrica. Cieľom každého z nich je zvýšiť chuť na sex.

Podľa Wikipedii je to prostriedok na povzbudenie k chuti na sex a zvýšeniu libida.

Afrodiziakum je látka, ktorá zvyšuje libido. Podľa definície je to iný druh látky ako preparáty, ktoré sa zaoberajú napríklad liečením erektilnej dysfunkcie, hoci majú veľmi podobné účinky.

Štúdie ukázali, že užívanie niektorých preparátov, inhalácia či ich natieranie na pokožku, umožňuje zvýšenie sexuálnej aktivity. Takýto typ preparátu dostal názov afrodiziakum.

Kedy potrebujete afrodiziakum?

Každý z nás zažívame životné obdobia, kedy sa prirodzená túžba po sexuálnom styku stráca. Na svedomí to má množstvo dôvodov ako napríklad dlhodobý vzťah a rovnaký partner, s ktorým ste sa odcudzili.

Aj iné faktory ovplyvňujú chuť na sex hlavne stres a iné civilizačné choroby. Rovnako ochorenia cievneho systému hlavne s priamym vplyvom na tlak.

Ďalšie môžu zlý životný štýl a životospráva, hlavne konzumácia nevhodných jedál, prejedanie sa, nedostatok aktívneho pohybu (sedavá práca a pod.)

Tieto faktory však dokážete pomerne jednoducho eliminovať, keď už o nich viete. Samozrejme ani toto všetko Vám nemusí zabezpečiť a navrátiť sexuálnu túžbu po Vašom partnerovi. Vtedy sú na rade aj rôzne doplnky či sexuálne pomôcky.

Typy produktov

Existuje obrovské množstvo výživových doplnkov, ktoré si dávajú za cieľ zlepšiť sexuálny život muža aj ženy. Niektoré sú veľmi účinné, iné menej. Taktiež pre konkrétneho človek môže byť účinnejšie niečo, pričom druhý nepociťuje absolútne nič. My sme sa Vám snažili vybrať tie najlepšie preparáty na zvýšenie libida.

Pre ženy

Aphrodisia V Aphrodisia V
Aphrodisia V je špeciálne navrhnutý prírodný prípravok na zvýšenie libida u žien. Podporí ich sexualitu aj chuť na sex. Prečítať si o prípravku Aphrodisia V 

Pre mužov

Ejoy Ejoy
Najnovší prípravok eJoy, ktorý je vyrobený v Anglicku, Vás okamžite nakopne k sexuálnym výkonom. Prečítať si o prípravku eJoy 
Zerex Zerex
Zerex je na Slovensku dlhoročný reprezentant silnej erekcie a zvýšeného libida. Prečítať si o prípravku Zerex 

Sexuálne hry a pomôcky

Váš pohlavný život môžete okoreniť aj ďalšími spôsobmi. Veľmi častou a vzrušujúcou vecou je kúpa erotickej hračky ako napr. vibrátor, nafukovacia panna a pod. Ženy môžu vniesť do sexuálneho života vzrušenie napríklad kúpou erotického prádla, v ktorom vyzerá veľmi príťažlivo, čo určite ocení aj muž.

Hra na role

Aj erotické hry majú svoje miesto vo Vašej spálni. Zahrajte sa s partnerom na niekoho, kto Vám príde príťažlivý a rajcuje sexuálne predstavy.

Napríklad sa zahrajte na doktora a pacientku, kúpte alebo si zožeňte si adekvátne oblečenie. Všetko pripravte tak, aby ste pri tom neboli vzrušený. Zapojte do toho všetko, aj Vaše herecké výkony. Tvárte sa že sa nepoznáte keď pacientka príde navštíviť pána doktora. Ten ju môže následne poriadne vyšetriť – všetko je len o popustení uzde sexuálnej fantázie.

Známe afrodiziaká

Španielske mušky, zvané aj kantaridy, predstavujú legendárne afrodiziakum. Len pár kvapiek stačí na to, aby ste okorenili Váš sexuálny život. Účinkuje okamžite. Vyvolávajú silnú erekciu. Dôležité je neprekračovať odporúčanú dávku, pretože môžu spôsobiť komplikácie, nakoľko vo väčších množstvách sú jedovaté.

Škorica – okrem toho, že škorica je výborným spôsobom ochutenia jedál, predstavuje aj prírodné afrodiziakum. A to predovšetkým vtedy, keď ju pridáte do vareného vína. Už za krátku dobu po konzumácii budete cítiť Váš narastajúci sexuálny apetít.

Čokoláda – áno, aj čokoláda je afrodiziakum. Vďaka látke zvanej fenyetylamín navodzuje sexuálne vzrušenie.

Banán – okrem toho, že jeho tvar nám pripomína mužský pohlavný orgán a je dobrou rekvizitou na vtipnú predohru, obsahuje aj enzým  bromelin, ktorý skutočne podporuje  mužský sexuálny
apetít.

Maca – nazývaná aj peruánska modrá tabletka Vám dodá vzrušujúcu energiu , zlepšuje libido, pôsobí proti depresiám, zlepšuje fyzickú a psychickú výkonnosť a má ohromujúci vplyv na reprodukčné zdravie. .

Ženšenslúži nielen na posilnenie imunity, ale aj zlepšenie sexuálnej výdrže a liečbe neplodnosti, ako u mužov tak aj u žien. K výbornému preparátu obsahujúci ženšen sme napísali recenziu.

Je problém vo vašom partnerovy? Výborný prostriedok na zlepšenie sexuality, erekcie a libida pre mužov je určite Erexan alebo Zerex!

Zhrnutie

Afrodiziaká sú známe už od nepamäti. My sme Vám dali typ na niektoré z nich. Prekvapte svoju polovičku netradičným večerom s vínom a škoricou, poprípade si nakvapkajte pár kvapiek španielskych mušiek alebo siahnite po náročnejšom prípravku ako je Maca. Ako sa hovorí, sto ľudí, sto chutí. Je len na Vás po čom siahnete a čím si spestríte sexuálny život.

Dôležité je nevzdať po prvom možnom neúspešnom pokuse s afrodiziakmi. Snažte sa nájsť správnu cestu, ako si o niečo vylepšiť život za dverami spálne.

Budeme radi, ak sa s nami o skúsenosti podelíte v komentároch. Komunikácia, je samozrejme, anonymná. 

Aktualne skore
[Celkovol: 0 Priemerne: 0]

No Responses

Zanechaj nám svoj názor

Máte vysoký stres a strach že v posteli zlyháte? StressFix vám prinesie pohodu!Pozri StressFix!
+