Afrodiziakum – pr├şrodn├í pomoc pre lep┼íiu sexualitu

Afrodiziak├í – cesta k objaveniu sexuality

cokolada-afrodiziakum-620x350

Afrodiziak├í s├║ zn├íme u┼ż od d├ívnych ─Źias. Je to ┼ípecifick├í magick├í moc chemick├Żch zl├║─Źen├şn.┬á T├íto magick├í moc spo─Ź├şva v┬ástarostlivosti o┬álibido ┼żien a┬ámu┼żov. Afrodiziak├í obsahuj├║ l├ítky, ktor├ę zvy┼íuj├║ sexu├ílny pud a┬ápotenciu.

Obsah ─Źl├ínku

    1. Kedy je ─Źas na afrodiziakum
    2. Typy produktov
    3. Hry a pom├┤cky
    4. Známe afrodiziaká
    5. Zhrnutie

Existuj├║ r├┤zne druhy afrodizi├ík, napr. pr├şrodn├ę, pr├şpravky vo forme kvapiek alebo tablety, dokonca aj niektor├ę potraviny s├║ pova┼żovan├ę za pr├şrodn├ę afrodiziakum ako napr├şklad ustrica. Cie─żom ka┼żd├ęho z┬ánich je zv├Ż┼íi┼ą chu┼ą na sex.

Pod─ża Wikipedii je to prostriedok na povzbudenie k chuti na sex a zv├Ż┼íeniu libida.

Afrodiziakum je l├ítka, ktor├í zvy┼íuje libido. Pod─ża defin├şcie je to in├Ż druh l├ítky ako prepar├íty, ktor├ę sa zaoberaj├║ napr├şklad lie─Źen├şm erektilnej dysfunkcie, hoci maj├║ ve─żmi podobn├ę ├║─Źinky.

┼át├║die uk├ízali, ┼że u┼ż├şvanie niektor├Żch prepar├ítov, inhal├ícia ─Źi ich natieranie na poko┼żku, umo┼ż┼łuje zv├Ż┼íenie sexu├ílnej aktivity.┬áTak├Żto typ prepar├ítu dostal n├ízov afrodiziakum.

Kedy potrebujete afrodiziakum?

Ka┼żd├Ż z n├ís za┼ż├şvame ┼żivotn├ę obdobia, kedy sa prirodzen├í t├║┼żba po sexu├ílnom styku str├íca. Na svedom├ş to m├í mno┼żstvo d├┤vodov ako napr├şklad dlhodob├Ż vz┼ąah a rovnak├Ż partner, s ktor├Żm ste sa odcudzili.

Aj in├ę faktory ovplyv┼łuj├║ chu┼ą na sex hlavne stres a in├ę civiliza─Źn├ę choroby. Rovnako ochorenia cievneho syst├ęmu hlavne s priamym vplyvom na tlak.

─Äal┼íie m├┤┼żu zl├Ż ┼żivotn├Ż ┼ít├Żl a ┼żivotospr├íva, hlavne konzum├ícia nevhodn├Żch jed├íl, prejedanie sa, nedostatok akt├şvneho pohybu (sedav├í pr├íca a pod.)

Tieto faktory v┼íak dok├í┼żete pomerne jednoducho eliminova┼ą, ke─Ć u┼ż o nich viete. Samozrejme ani toto v┼íetko V├ím nemus├ş zabezpe─Źi┼ą a navr├íti┼ą sexu├ílnu t├║┼żbu po Va┼íom partnerovi. Vtedy s├║ na rade aj r├┤zne doplnky ─Źi sexu├ílne pom├┤cky.

Typy produktov

Existuje obrovsk├ę mno┼żstvo v├Ż┼żivov├Żch doplnkov, ktor├ę si d├ívaj├║ za cie─ż zlep┼íi┼ą sexu├ílny ┼żivot mu┼ża aj ┼żeny. Niektor├ę s├║ ve─żmi ├║─Źinn├ę, in├ę menej. Taktie┼ż pre konkr├ętneho ─Źlovek m├┤┼że by┼ą ├║─Źinnej┼íie nie─Źo, pri─Źom druh├Ż nepoci┼ąuje absol├║tne ni─Ź. My sme sa V├ím sna┼żili vybra┼ą tie najlep┼íie prepar├íty na zv├Ż┼íenie libida.

Pre ┼żeny

Aphrodisia V Aphrodisia V
Aphrodisia V je ┼ípeci├ílne navrhnut├Ż pr├şrodn├Ż pr├şpravok na zv├Ż┼íenie libida u ┼żien. Podpor├ş ich sexualitu aj chu┼ą na sex. Pre─Ź├şta┼ą si o pr├şpravku Aphrodisia V┬á

Pre mu┼żov

Ejoy Ejoy
Najnov┼í├ş pr├şpravok eJoy, ktor├Ż je vyroben├Ż v Anglicku, V├ís okam┼żite nakopne k sexu├ílnym v├Żkonom.┬áPre─Ź├şta┼ą si o pr├şpravku eJoy┬á
Zerex Zerex
Zerex je na Slovensku dlhoro─Źn├Ż reprezentant silnej erekcie a zv├Ż┼íen├ęho libida. Pre─Ź├şta┼ą si o pr├şpravku Zerex┬á

Sexuálne hry a pomôcky

V├í┼í pohlavn├Ż ┼żivot m├┤┼żete okoreni┼ą aj ─Ćal┼í├şmi sp├┤sobmi. Ve─żmi ─Źastou a vzru┼íuj├║cou vecou je k├║pa erotickej hra─Źky ako napr. vibr├ítor, nafukovacia panna a pod. ┼Żeny m├┤┼żu vnies┼ą do sexu├ílneho ┼żivota vzru┼íenie napr├şklad k├║pou erotick├ęho pr├ídla, v ktorom vyzer├í ve─żmi pr├ş┼ąa┼żlivo, ─Źo ur─Źite ocen├ş aj mu┼ż.

Hra na role

Aj erotick├ę hry maj├║ svoje miesto vo Va┼íej sp├ílni. Zahrajte sa s partnerom na niekoho, kto V├ím pr├şde pr├ş┼ąa┼żliv├Ż a rajcuje sexu├ílne predstavy.

Napr├şklad sa zahrajte na doktora a pacientku, k├║pte alebo si zo┼że┼łte si adekv├ítne oble─Źenie. V┼íetko pripravte tak, aby ste pri tom neboli vzru┼íen├Ż. Zapojte do toho v┼íetko, aj Va┼íe hereck├ę v├Żkony. Tv├írte sa ┼że sa nepozn├íte ke─Ć pacientka pr├şde nav┼ít├şvi┼ą p├ína doktora. Ten ju m├┤┼że n├ísledne poriadne vy┼íetri┼ą – v┼íetko je len o popusten├ş uzde sexu├ílnej fant├ízie.

Známe afrodiziaká

┼ápanielske mu┼íky, zvan├ę aj kantaridy, predstavuj├║ legend├írne afrodiziakum. Len p├ír kvapiek sta─Ź├ş na to, aby ste okorenili V├í┼í sexu├ílny ┼żivot. ├Ü─Źinkuje okam┼żite. Vyvol├ívaj├║ siln├║ erekciu. D├┤le┼żit├ę je neprekra─Źova┼ą odpor├║─Źan├║ d├ívku, preto┼że m├┤┼żu sp├┤sobi┼ą komplik├ície, nako─żko vo v├Ą─Ź┼í├şch mno┼żstv├ích s├║ jedovat├ę.

┼ákorica┬á– okrem toho, ┼że ┼íkorica je v├Żborn├Żm sp├┤sobom ochutenia jed├íl, predstavuje aj pr├şrodn├ę afrodiziakum. A┬áto predov┼íetk├Żm vtedy, ke─Ć ju prid├íte do varen├ęho v├şna. U┼ż za kr├ítku dobu po konzum├ícii budete c├şti┼ą V├í┼í narastaj├║ci sexu├ílny apet├şt.

─îokol├ída┬á– ├íno, aj ─Źokol├ída je afrodiziakum. V─Ćaka l├ítke zvanej fenyetylam├şn navodzuje sexu├ílne vzru┼íenie.

Ban├ín┬á– okrem toho, ┼że jeho tvar n├ím pripom├şna mu┼żsk├Ż pohlavn├Ż org├ín a┬áje dobrou rekvizitou na vtipn├║ predohru, obsahuje aj enz├Żm┬á bromelin, ktor├Ż skuto─Źne podporuje┬á mu┼żsk├Ż sexu├ílny
apet├şt.

Maca┬á– naz├Żvan├í aj peru├ínska modr├í tabletka V├ím dod├í vzru┼íuj├║cu energiu , zlep┼íuje libido, p├┤sob├ş proti depresi├ím, zlep┼íuje fyzick├║ a┬ápsychick├║ v├Żkonnos┼ą a┬ám├í ohromuj├║ci vplyv na reproduk─Źn├ę zdravie. .

┼Żen┼íensl├║┼żi nielen na posilnenie imunity, ale aj zlep┼íenie sexu├ílnej v├Żdr┼że a lie─Źbe neplodnosti, ako u mu┼żov tak aj u ┼żien. K v├Żborn├ęmu prepar├ítu obsahuj├║ci ┼żen┼íen sme nap├şsali recenziu.

Je probl├ęm vo va┼íom partnerovy? V├Żborn├Ż prostriedok na zlep┼íenie sexuality, erekcie a libida pre mu┼żov je ur─Źite Erexan alebo Zerex!

Zhrnutie

Afrodiziak├í s├║ zn├íme u┼ż od nepam├Ąti. My sme V├ím dali typ na niektor├ę z┬ánich. Prekvapte svoju polovi─Źku netradi─Źn├Żm ve─Źerom s┬áv├şnom a┬á┼íkoricou, popr├şpade si nakvapkajte p├ír kvapiek ┼ípanielskych mu┼íiek alebo siahnite po n├íro─Źnej┼íom pr├şpravku ako je Maca. Ako sa hovor├ş, sto ─żud├ş, sto chut├ş. Je len na V├ís po ─Źom siahnete a┬á─Ź├şm si spestr├şte sexu├ílny ┼żivot.

D├┤le┼żit├ę je nevzda┼ą po prvom mo┼żnom ne├║spe┼ínom pokuse s afrodiziakmi. Sna┼żte sa n├íjs┼ą spr├ívnu cestu, ako si o nie─Źo vylep┼íi┼ą ┼żivot za dverami sp├ílne.

Budeme radi, ak sa s nami o sk├║senosti podel├şte v koment├íroch. Komunik├ícia, je samozrejme, anonymn├í.┬á

Afrodiziakum – pr├şrodn├í pomoc pre lep┼íiu sexualitu
4.7 (94.29%) 14 votes

Zanechaj nám svoj názor