FYTO Afroditky – ženy, podporte svoje libido

Posledná aktualizácia článku:

Afroditky je výživový doplnok, ktorý sa skladá z rastlinných výťažkov. Slúži ani nie tak na podporu erekcie, ale skôr celkovej potencie resp. libida, teda chuti na sex.  Je určený ako pre ženy tak aj pre mužov.  S Afroditkami by ste si mali celkovo zlepšiť sexuálny zážitok.

Obsah článku

 1. Charakteristika
 2. Zloženie
 3. Cena a balenie
 4. Hodnotenie
 5. Upozornenie

Afroditky sú ako pre mužov, tak aj pre ženy

Tip pre Vás
Hľadáte preparát na zvýšenie sexuálnej výkonnosti?, tvrdšiu erekciu a zdravé semeno? Pozrite si teda hlavne produkty Zerex✔️, eJoy✔️ alebo Erexan✔️ a vaša erekcia bude ako nikdy predtým .

Charakteristika doplnku

 • zlepšenie sexuálnej túžby
 • celková fyzická aj psychická odolnosť
 • lepší sexuálny výkon

Zloženie a obsah Afroditiek Plus

 • Kotvičník – Potvrdený je výrazný účinok pri rôznych pohlavných a reprodukčných problémoch. U mužov má táto droga za následok významný nárast hladiny testosterónu až o 30 % , zvýšenie libida, zlepšenie nálady a zvýšenie sebadôvery. Patrí medzi jeden z najefektívnejších prostriedkov zvyšujúcich potenciu, vhodných pri mužskej neplodnosti a hypertrofiu prostaty .
 • Muira Puama Ide o malý stromček, ktorý vyžaduje tropické prostredie a vysokú vlhkosť, preto je jeho výskyt prevažne v južnej Amerike. Pestuje sa hlavne pre jeho silné afrodiziálne účinky. Taktiež napravuje klasické neduhy ako napríklad slabá erekcia či potencia. Priaznivo vplýva aj na celkové libido.
 • Damiána – Ako väčšina bylín, ktorých účinok je priaznivý na sexuálnu chuť, aj Damiána pochádza z latinskej ameriky. Za jej hlavný účinok môžeme považovať blahodárny vplyv na priedušky. Ako vedľajšie sú opäť afrodiziálne účinky, ktoré sú využívané aj pri Afroditkách.

Prírodná Viagra

Zerex Klasik

zerex sk klasikZerex patrí medzi nájznámejšie produkty, ktoré sa zameriavajú na prevenciu a prírodnú liečbu problémov s erekciou. Blahodárne pôsobí aj na sexuálnu výdrž či chuť na sex známu ako libido. Vďaka typu Klasik môžete mať tiež vitálnejší penis či pevnejší a hrubší.

Nová zľava!!!?

Jeho účinok pretrváva až 36 hodín pričom dávkovanie je veľmi jednoduché – pred sexuálnou hrou si stačí vziať jednu pilulku. Cena je iba 29 eur a keď vložíte pri objednávke do poznámky dog5 – máte zľavu až 5% .

Jeho obsah zloženie je výhradne prírodného pôvodu:

 • ✔️Maca, Sylibum marianum, Tribulus terrestris, L-citrulín, arginín a lyzín
 • ✔️A ďalšie vitamíny a minerály

Ide o výhradne prírodné zloženie, ktoré pravidelným a dlhodobým užívaním nespôsobí žiadnu bolesť hlavy a udrží Vašu sexualitu v pozore!

Dostupnosť

Fyto Afroditky Plus

Fyto Afroditky môžete nájsť v každej lepšej lekárni na území Slovenska aj Čiech. Možete si ho kúpiť v kamennej lekárni, ale aj objednať pomocou internetu, ak to daná lekáreň podporuje. Distribútorom je pomerne známa firma Fyto Pharma, ktorá stojí za radou výživových doplnkov.

Cena

Existuje jedno balenie (30 tabliet), ktoré je určené pre obidve pohlavia. Kapsule majú rovnaké zloženie jednotlivých výťažkov(K-M-D po 100mg). Jeho cena sa pohybuje okolo 7 eur. Môže to byť viac aj menej. Vo veľkej miere záleží od lekárenskej siete a ich cien. Jedná sa však o celkom cenovo prijateľný prípravok, ktorý všu peňaženku až tak neochudobní.

Názory

Skúsenosti užívateľov sú rozmanité. V princípe nie sú žiadne priame negatívne hodnotenia v diskusiách, problémom je ale že na viac ako polovicu užívateľov nemajú Afroditky vplyv.

Hodnotenie

Účinok Fyto Afroditiek Plus môžeme považovať za kladný. Problémom však je, že je slabý a chuť na sex sa nezmenila. V početných diskusiách o Afroditkách mali užívatelia problém vôbec určiť nejakú zmenu na ich zdraví. Teda nevedeli povedať či im je lepšie alebo nie a pýtali sa ako sa ich účinok má prejaviť, aj napriek tomu, že ich užívali dlhodobo. Takže hlavným problémom pravdepodobne bude nie ani tak zloženie, ale slabý extrakt z týchto bylín.

Za ich najväčšie plus ale môžeme považovať nízku cenu, ktorá je oproti iným prípravkom či už na erekciu alebo libido oveľa vyššia. Pokiaľ však chcete vyskúšať niečo silnejšie, môžete si prečítať aj iné naše početné recenzie, alebo vyskúšať trebárs Zerex s účinkom aj na erekciu a libido.

Ak hľadáte dlhodobé  a prírodné riešenie pri problémoch so slabou erekciu, nedostatočným sexuálnym apetítom či slabou výdržou, Zerex môže byť tým ideálnym riešením. Ide o najpredávanejší doplnok na erekciu!

Upozornenie

Fyto Afroditky Plus sa odporúčajú podávať pri únave a nechuti na sex.

Užívanie

Prípravok sa užíva 1-2 tablety denne. Kapsule sa prehĺtajú celé a zapijú sa s primeraným množstvom vody.

Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť! Afroditky nie sú vhodné pre deti ani pre dojčiace ženy. Chráňte pred deťmi! Prípravok skladujte v uzatvorenom obale pri teblote od 15-25 stupňov. Tabletky nesmú byť vystavené slnečnému žiareniu. Nemožno užívať ako náhradu rozmanitej stravy.

Tu môžete nájsť celý príbalový leták .

 

Ak máte skúsenosti s Adfroditkami Plus či už pozitívne alebo negatívne, podelte sa o svoj názor a pomôžte tak aj ďalším užívateľom.

Aktualne skore
[Celkovol: 2 Priemerne: 4.5]

Psychická pohoda zvýši váš sexuálny výkon

Vedeli ste, že…stressfix zlty

 • Až 20%percent erektilnej dysfunkcie spôsobuje psychika?
 • Najčastejšie ide o stres, smútok, depresiu a úzkosť?
 • Zlý a nedostatočný spánok spôsobuje slabú erekciu a dokonca neplodnosť?
 • Predčasnú ejakuláciu najčastejšie spôsobuje strach zo sexu, úzkosť a depresia?

Vyskúšajte StressFix 👍

Je to absolútna 🔝 novinka na našom trhu, obsahuje až 14 zložiek 🍃vo veľkom balení, kde je 60 kapsúl💊 iba za 48,9 eur. Slúži ako pomoc pri strachu, úzkosti, slabom spánku či pri depresiách. A tým pádom môže významne zlepšiť váš sexuálny život. Len si spomeňte, aký je to pocit mať sex, keď ste v pohode, uvoľnený…

Pripravili sme pre vás aj špeciálny kupón ,,dusevnezdravie,, ktorý zadajte do poznámky v objednávke a získate 5% zľavu.

Alebo si môžete prečítať viac o StressFixe tu

Zanechaj nám svoj názor

Máte vysoký stres a strach že v posteli zlyháte? StressFix vám prinesie pohodu!Pozri StressFix!
+