7 dôvodov ejoy

7 dôvodov, prečo kúpiť eJoy

7 dôvodov, prečo kúpiť Ejoy

7 dôvodov ejoy

Pri výbere výživového doplnku je dôležitých mnoho faktorov. Najmä ak sa jedná o výživový doplnok, ktorý má zlepšiť sexuálny život. Najdôležitejšie faktory sú cena, účinky a balenie.

Produkt Ejoy sa zameriava na to, aby sa zlepšila erekcia, zvýšila chuť na sex a taktiež má veľmi pozitívne účinky na prostatu.

Čo je Ejoy?

Je to prípravok, ktorý sa zameriava na dosiahnutie kvalitnej erekcie. Pochádza z Veľkej Británie a vyznačuje sa čisto prírodným zložením. Vďaka prírodnému zloženiu je dosiahnuté to, aby Ejoy nemal vedľajšie účinky.

Výživový doplnok Ejoy spĺňa všetky prísne normy, ktoré sú potrebné na to, aby bol produkt predávaný na území Slovenskej republiky. Pred používaním nie je potrebné absolvovať žiadne lekárske prehliadky a taktiež nie je potrebný lekársky predpis. Tento produkt získal certifikát Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a patrí medzi najkvalitnejšie a najvyhľadávanejšie produkty na zlepšenie rekcie.

Dôvody prečo si vybrať práve Ejoy

 • Čisto prírodné zloženie
 • Zlepšenie erekcie
 • Zvýšenie libida
 • Priaznivý vplyv na mužskú prostatu
 • Lepší a dlhší sex
 • Jednoduchý nákup

1. Čisto prírodné zloženie

Keďže sa produkt Ejoy skladá iba z prírodných látok, tak je veľmi vyhľadávaný u mužskej populácie, ktorá má problémy s erekciou. Je to najmä preto, že prírodné zloženie Ejoy, nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky.

Zloženie:

 • TRIBULIS TERRESTRISprežije aj v nehostinnej púšti. Táto rastlina pochádza z horúcich častí Ázie a Európy. V čínskej medicíne je Tribulis terrestris známy už niekoľko tisícročí. Do našich končín sa zvesť o účinkoch tejto rastliny dostala až v 70-tych rokoch minulého storočia. V Ázii sa používajú výťažky z tejto rastliny na obnovenie prirodzenej hladiny testosterónu. Testosterón je pre kľúčový erekciu. Väčšie množstvo tohto Čím je vyšší podiel testosterónu v krvi, tým je vyššia chuť na sex a následne aj k tvrdší penis. Vedľajším efektom je zlepšenie pohyblivosti spermií.
 • L-ARGINÍN– je aminokyselina, ktorá je jedným zo základných prvkov ľudského tela. Náš organizmus z L-arginínu a ďalších aminokyselín vytvára bielkoviny. L-arginín má významnú úlohu pri tvorbe oxidu dusnatého. Pre mužov trpiacich nedostatočnou erekciu je dôležité to, že  podporuje prekrvenie a vylučovanie rastového hormónu. Poriadne prekrvenie rozhoduje o tom, ako bude penis tvrdý. Rastový hormón nepriamo ovplyvňuje erekciu a to tak, že zvyšuje potenciu. Rôzne štúdie tvrdia, že  užívanie L-arginínu prispelo k zlepšeniu erekcie a taktiež aj k zvýšenej plodnosti.
 • L-CITRULÍN- aminokyselina, ktorá je dôležitou súčasťou podstatných biologických procesov v ľudskom organizme. Nie je esenciálna aminokyselina, preto si ju organizmus vie v určitom množstve vyrobiť aj sám. Pre výrazné zlepšenie sexuálneho života je ale veľmi vhodné, aby sa zvýšil príjem L-citrulínu v potrave. L-citrulín napomáha erekcii najmä tak, že zlepšuje prekrvenie tkanív a svalov, čím sa dosahuje spoľahlivá erekcia.
 • SERENOA REPENS- je rastlina s bohatou tradíciou v pôvodnej americkej medicíne. Rastie iba v USA. Pôvodom je z Kalifornie. Vo veľkom sa používa pri problémoch s prostatou. Oceniteľný fakt je aj to, že táto rastlina znižuje problémy s vypadávaním vlasov.
 • MACA–  rastie v Južnej Amerike a vo svete známa ako prírodné afrodiziakum. Extrakt sa získava z koreňov. Táto rastlina veľmi pozitívne ovplyvňuje kvalitnú erekciu a u žien menštruačný cyklus. Maca pomáha s erekciou aj tak, že odbúrava stres a pomáha ho lepšie zvládať. Tento vplyv je dôležitý aj pri erekcii, nakoľko niektoré problémy s erekciou môžu byť psychického charakteru.
 • EXTRAKT Z CHILLI- obsahuje látku kapsaicín –ktorá je považovaná za prírodné antibiotikum. Taktiež rozširuje cievy, čím sa zlepšuje krvný obeh a napomáha sa kvalitnejšej erekcii.
 • VITAMÍNY C, D- Tieto vitamíny sú podľa rôznych štúdií veľmi dobré antioxidanty a podieľajú sa na tom, aby bola zvýšená pohyblivosť spermií.

2. Zlepšenie erekcie

Mnoho mužov má problémy práve s tým, že ich erekcia nie je dostatočná, alebo neprichádza v správnu chvíľu. Zloženie výživového doplnku Ejoy prispieva práve k tomu, aby erekcia bola čo najdlhšia a čo najtvrdšia.

Čím je lepšia cirkulácia krvi, tým sa viac krvi dostáva aj do penisu a nastáva správne prekrvenie. Tým sa prispieva k dostatočnej a dlhotrvajúcej erekcii.

Taktiež Ejoy obsahuje látky, ktoré odbúravajú stres. Keď je človek pod veľkým vplyvom stresu, tak to môže mať vplyv aj na erekciu. Preto je dôležité sa vyhýbať stresu a situáciám, ktoré môže navodiť pocit stresu.

3. Zvýšenie libida

S vyšším vekom môže nastať aj pocit, že už človek nemá chuť na sex. Aj keď tento stav postihuje najmä mužov vo vyššom veku, tak sa môže stať, že chuť na sex sa vytratí aj u mužov, ktorí majú nižší vek. Tento stav je potrebné riešiť, pretože pri nízkom libide sa zhoršuje intímny život a nastávajú partnerské problémy.

Nízke libido dokáže Ejoy ľahko vyriešiť. Až 75% mužov uvádza, že pri správnom užívaní produktu Ejoy sa im zlepšila chuť na sex a tým sa vyriešili aj mnohé partnerské problémy.

 

 

Oficiálna stránka eJoy

 

4. Priaznivý vplyv na mužskú prostatu

Prostata je žľaza mužského pohlavného systému, ktorá sa nachádza pri konečníku, pod močovým mechúrom. Hlavnou funkciou prostaty je tvorba tekutiny pre ejakulát. Táto tekutina tvorí také  prostredie pre spermie, aby mali najväčšiu pohyblivosť a aby bolo vajíčko oplodnené.

Problémy s prostatou môžu teda zapríčiniť aj to, že otehotnenie bude zložitejšie. Ejoy priaznivo vplýva na to, aby bola mužská prostata zdravá a tým aj vyššia šanca oplodnenia.

5. Výkonné spermie

Súčasťou kvalitného sexu zavŕšeného nie len erekciou ale aj orgazmom na oboch stranách je podstatný u mužov aj semeno a teda aj samotné spermie. Kvalitatívnymi znakmi dobrého ejakulátu je jeho množstvo, zafarbenie, počet spermí a v neposladnom rade aj ich pohyblivosť so schopnosťou niesť genetický materiál. Toto všetko si dáva eJoy za cieľ…

6. Lepší a dlhší sex

Niektorých mužov trápi, že vyvrcholenie prichádza príliš rýchlo a sex preto trvá veľmi krátko. Aj keď pravidlo „Čím dlhší sex, tým lepší“ nemusí vždy platiť, tak niečo na tom bude.

Dôležité je, aby si sex užili obidva partneri a najväčší pôžitok prichádza vtedy, keď obidva stihnú dosiahnuť vyvrcholenie. Ejoy sa stará aj o tom, aby predčasná ejakulácia nepokazila radosť zo spoločných chvíľ.

7. Jednoduchý nákup

Najjednoduchšie je kúpiť výživový doplnok Ejoy na internete, priamo na oficiálnych stránkach. Nakoľko existujú rôzne napodobeniny, tak je dôležité sa uistiť, že produkt je originál.

eJoy

ejoy recenzieeJoy je aktuálna novinka so Spojeného kráľovstva, ktorá priaznivo pôsobí predovšetkým na slabú erekciu, nízke libido i problémy s prostatou. Užívaním rapídne zvyšuje chuť na sex a predlžuje pohlavný styk. Jeho prvotné účinky badať už 30 minút od užitia. Dávkovanie eJoy je jednoduché, stačí si vziať tabletku aspoň pol hodinu pred sexuálnym stykom a nemali by ste si dávať denne viac ako dve tabletky.

Cena jedného balenie je iba 27,9 eur a keď vložíte pri objednávke do poznámky ejoybonus – máte zľavu až 3 eurá, preto sa oplatí viac balení. Jeho obsah a zloženie je výhradne prírodného pôvodu:

 • Maca, Tribulus terrestris, Saw Palmetto, L-citrulín, L-arginín 
 • A ďalšie vitamíny a minerály

Ejoy je testovaná novinka z Anglicka a prechádza prísnou kontrolou Štátneho ústavu na kontrolu liečiv, pričom deklaruje čisto prírodné zloženie!

Nákup na internete zabezpečuje diskrétnosť, prehľad produktov, dodanie priamo až domov a samozrejme výhodnejšiu cenu. Produkt Ejoy by sa mal dať kúpiť aj lekárni, ale pravdepodobne to bude iba v lekárňach, ktoré sa nachádzajú o väčších mestách. V lekárni je cena samozrejme vyššia.

Vaše otázky na Ejoy

ako zvýšiť hladinu testosteronu?Má eJoy vedľajšie účinky?

Výhodou prípravku eJoy je aj to, že je založený na prírodnej báze. Jeho zloženie tvoria hlavne bylinné extrakty, aminokyseliny a vitamíny a z tohto dôvodu by eJoy nemal mať žiadne vedľajšie nežiaduce účinky. Komplikácie však môžu nastať v prípade, ak nebudete dodržiavať maximálnu odporúčanú dennú dávku a budete užívať viac tabliet denne.

Kedy ho neužívať?

Nakoľko ide o prírodný výživový doplnok, eJoy môže užívať takmer každý muž, avšak treba si dávať osobitný pozor v prípade, ak trpíte kardiovaskulárnymi ochoreniami, problémami s pečeňou, prípadne ak užívate lieky obsahujúce oxid dusnatý. V prípade, že ste alergickí na niektorú z jeho zložiek, užívať by ste eJoy nemali.

Ako dávkovať eJoy?

Ak sa pýtate na maximálnu odporúčanú dennú dávku, tak tá predstavuje 4 tablety, avšak naraz môžete najviac užiť 2. Dôležité je, aby ste túto dávku užili približne pol hodinku pred plánovaným pohlavným stykom. Ideálne je užívať eJoy dlhodobo a pravidelne, keďže iba takýmto spôsobom dosiahnete optimálne účinky.

Aká je cena?

Podobne ako pri ostatných výživových doplnkoch, tak aj pri eJoy-i platí, že čím viac balení zakúpite, tým nižšia je cena za jedno balenie. Balenie obsahujúce 24 tabliet zakúpite za 25,90 €, pričom za trojbalenie obsahujúce 72 tabliet si zadovážite za 73,90. Ak zakúpite 7-balenie (obsahuje 168 tabliet), zaplatíte 149 €.

Je užívanie eJoy-u bezpečné?

Nakoľko sa jedná o výlučne prírodný výživový doplnok, užívanie je bezpečné a nemusíte sa obávať ani vedľajších účinkov. eJoy je na Slovensku riadne registrovaným výživovým doplnkom, ktorý spĺňa príslušné normy a kritériá k bezpečnému predaju a užívaniu na Slovensku. Nemusíte sa ničoho báť, ide o prírodnú medicínu.

Ak máte skúsenosti s eJoy, podeľte sa s nimi s ostatnými čitateľmi. Či už sú pozitívne alebo negatívne. Takisto môžete klásť a odpovedať na otázky. Diskusia je plne anonymná. 

4/5 - (2 votes)

Zanechaj nám svoj názor

Máte vysoký stres a strach že v posteli zlyháte? StressFix vám prinesie pohodu!Pozri StressFix!
+