Sen každého muža aj ženy, ktorí spolu žijú, je mať naplňujúci vzťah plný vášne a porozumenia. Mať jednoducho taký vzťah, ktorý viacej dáva ako berie.

Najlepšie recenzie: Zerex, E-rex24, Menox 45;

Na takéto spolužitie je nesmierne dôležité, aby to klapalo aj v posteli. Hoci možno s nami nebude každí z Vás súhlasiť, fungujúci sexuálny život je jedným zo základných pilierov dokonalého vzťahu. Všetci dobre vieme, že keď to nefunguje v tomto smere, je len otázka času, kedy to už nebude fungovať ani v iných sférach vzťahu.

Na druhej strane, kto dnes dokáže vždy keď je to treba podávať stopercentné posteľové výkony?

Neustály stres, to množstvo povinností a starostí, ktoré nás deň čo deň dobiehajú a ničia nám naše vzťahy jednoducho nevieme mať pod kontrolou. Zlé stravovanie, skoré vstávanie a neskoré príchody domov, po ktorých nás čakajú doma ešte deti, ktoré žiadajú našu pozornosť a starostlivosť. Človek sa ani nenazdá a už je skoro polnoc, kedy vyčerpaní líhame k našim partnerom.

Môže potom ešte niekto zažiť super sex? Veď je to takmer nereálne…

Je pravda, že keď odstránime tieto negatívne javy, zlepšíme životosprávu a začneme poprípade aj športovať, veci sa začnú uberať správnym smerom. Kto však môže ráno o 4 vstať a pripraviť si zdravú stravu na celý deň? Kto si môže večer dať ešte 2 hodiny poriadne do tela ?

Tí, ktorí to zvládajú aj napriek týmto negatívnym faktorom si môžu povedať, že sú tí šťastnejší.

Všetky tieto veci zásadne ovplyvňujú náš sexuálny život a spôsobujú nám rôzne sexuálne problémy, ktoré nás udržujú v tom bludnom kruhu, z ktorého sa nám len ťažko dostáva. Preto sme sa rozhodli, že na našich stránkach Vám ozrejmíme niektoré sexuálne problémy, ukážeme možné riešenia alebo recenzie na dostupné vitamínové bomby, ktoré Vám pomôžu zlepšiť sexuálnu stránku Vášho vzťahu.

Pár vecí, prečo sa oplatí mať sex a netreba to s ním hneď vzdať :

1, Podľa vedeckých výskumov, je sex najlepším liekom na krásu. Estrogén vylučovaný pri sexuálnom akte, spôsobuje zjemnenie pokožky a vlasom dodá lesk.

2,  Pokiaľ trpíte nadváhou, alebo to občas len preženiete s výdatnou stravou, neznamená že musíte bežať hneď do posilňovni. Priemerný sexuálny zážitok spáli toľko kalórií, ako 30 minútový beh.

3, Romantické milovanie znižuje výskyt vyrážok, dermatitídy a rôznych kožných neduhov viac ako o polovicu. Pot uvoľnený pri sexe zase zabezpečí, že Vaša pokožka bude priam žiariť.

4, Sex má zásadný vplyv na zlepšenie imunitného systému. Uvoľňuje sa pi ňom totiž imunoglobulín.

5, Bolesť hlavy ako dôvod nemať sex je isto len zámienka. Pri sexe sa totiž uvoľňujú mozgové cievy ktoré zabezpečia, aby sa bolesť hlavy odstránila.

6, Sex je dokonalá náhrada za posilňovňu. Pri ňom si totiž precvičíme väčšinu svalov.

7, Bozkávanie nám paradoxne zabezpečuje dokonalý chrup. Znižuje totiž úroveň kyseliny v ústnej dutine, ktorá stojí za vznikom zubného kazu.

8, Muži, ktorí majú sex aspoň 2 krát za týždeň majú až o polovicu menšiu pravdepodobnosť infarktu.

9, Denne má sex asi 240 miliónov ľudí, čo asi každý 26. človek na zemi. Prečo by ste ho nemali mať aj vy?

10, Sex má vplyv aj na náš sexappeal. Sexuálne aktívny jedinec potom vo zvýšenej forme vylučuje feromóny.

Mať sex sa teda naozaj oplatí!

 

Dokonalý vzťah
4.7 (94%) 10 votes